می خواهم به خود را شروع کنید و داخل سالن پیروزی باغ ؟ این منحصر به فرد تخفیف برای Kitchn خوانندگان شما را از رفتن

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در صورتی که شما از دست رفته آن همه گیر است دوباره پیروزی باغ جنبش معروف به رشد خود را از گیاهان و سبزیجات است. و حتی کسانی که از ما با فضاهای باز و یا لوازم یدکی طاقچه دعوت برای پیوستن به در. اگر شما شده است خارش به پرورش خود را پیروزی باغ اما نمی دانم که در آن برای شروع گیاهان یک نقطه شروع خوب است. آنها بدون سر و صدا نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار کمی هستند و به راحتی در دسترس آنلاین. مورد در نقطه: plants.com که سرپرستی یک مجموعه ای از با کیفیت بالا, قبل از گلدان سبزی تازه که وارد بخشی از رشد تنظیمات شما و انگشت شست سبز خود را برای موفقیت. و در حال حاضر Kitchn خوانندگان به طور انحصاری دریافت اضافی 15 درصد از همه چیزاز جمله گیاهان با کد KITCHNPLANTS15.

یکی از چیزهای مورد علاقه ما در مورد سایت گیاهان دارویی مجموعه نقطه قیمت می باشد. برای 30 دلار شما می توانید مانع متوسط ریحان و جعفری و آویشن یا پونه کوهی گیاهی در شیک کرباس و سیم مش زمینی — پس از آن اساسا دو برابر کردن به عنوان دکور. Plants.com همچنین سهام مزه رزماری بوش است که هزینه $40 و با توجه به اندازه پر خواهد شد تمام خانه خود را با آن زرق و برق دار عطر و بوی.

اگر شما به طور معمول خرید تازه قطعه از گیاهان مرزه در فروشگاه مواد غذایی شما می دانید چقدر گران می توانید آنها را دریافت کنید. اما با یک گل معطر گیاه همیشه آماده در آشپزخانه خود را و یا پنجره شما می شود شاخص و آراستن تابستان, سالاد, مرغ, ظروف و خانگی سس بدون نیاز به صرف یک پنی اضافی. و در حالی که این حیوان خانگی دوستانه گیاهان نسبتا آسان به رشد می کنند فقط در نظر داشته باشید که آنها نیاز به آب هر دو هفته یک دوز کافی از نور مستقیم خورشید.

در حال حاضر plants.com ارائه رایگان تماس با ما تحویل به آستان خود را در تمام سفارشات $75 یا بالاتر. به علاوه با اضافه 15 درصد تخفیف آن را یک فرصت عالی برای انبار کردن گیاهان است که می تواند به پرورش روح خود را در طول این زمان نامشخص است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>