سازمان دیده بان Gullah Geechee قسمت از Padma جدید نشان می دهد به صورت رایگان در حال حاضر

بالا آشپز میزبان Padma Lakshmi به دست اورد شهرت در امریکا برای سنگ-مد سرد است که در آن او ارائه می شود خبر بد

توسط DASTESALAMATT در 31 خرداد 1399

بالا آشپز میزبان Padma Lakshmi به دست اورد شهرت در امریکا برای سنگ-مد سرد است که در آن او ارائه می شود خبر بد برای رقبا که نیاز به بسته بندی خود را به چاقو و رفتن اما نویسنده کتاب آشپزی و ACLU سفیر جدید نشان می دهد تمرکز بر استقبال بیشتر مردم به آشپزخانه به جای لگد زدن به آنها را.

نشان می دهد طعم ملتبرای اولین بار در ژوئن 18 در سرویس اشتراک Hulu با 10 و 30 دقیقه قسمت های مهاجر و بومی و جوامع در سراسر کشور و غذاهای که بیرون آمد از آنها — burritos در مرز ریز ریز کردن suey در سان فرانسیسکو محله چینی ها (هدایت توسط کمدین Ali Wong) و زبان فارسی در لس آنجلس. اما پیش از Juneteenth تعطیلات چهارمین قسمت از نمایش با عنوان "Gullah راه" ساخته شده بود به صورت رایگان در دسترس برای هر کسی که به سازمان دیده بان در یوتیوب "به طوری که هر کس می تواند یادگیری در مورد این که آیا آنها یک اشتراک یا نه" Padma گفت در توییتر.

در قسمت Padma صحبت با اعضای Gullah Geechee جامعه آشپز برنج قرمز با مورخ و جیمز ریش نویسنده برنده جایزه مایکل Twitty جلب خود, خرچنگ, و سپس, چت, با, آشپز, ضربه فیلم های پورنو کار دنیس او به عنوان آشپز, خرچنگ و می آموزد که چگونه آنها را ترک. اما در طول نمایش به عنوان او می آموزد در مورد سنت های آشپزی او را پوشش می دهد مسائل بزرگتر جامعه چهره از جمله تغییر آب و هوا از دست دادن زمین های خود را و از بین رفتن Gullah Geechee زبان.

قسمت است, سمبل از راه های جدید خود را نشان می دهد را پوشش می دهد بخش هایی از غذاهای آمریکایی است که دیده می شود کمتر از یک نور افکن در جریان اصلی مواد غذایی, تلویزیون, در گذشته حتی برجسته خود هندی-آمریکایی مهاجر تجربه در یک قسمت که ویژگی های او را مادر خود و دختر. در حالی که سرآشپز بالا اجازه می دهد تا کمی از Padma شخصیت از طریق درخشش او نقش میزبان این نمایش به ارمغان می آورد که مستقیما به جبهه معرفی او به کسانی که او خواندن خاطرات و یا به دنبال او در توییتر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de