سازمان دیده بان این ویدیو جولیا کودک صحبت کردن در مورد ترس از شکست

اگر شما خود را کشته خمیر ترش استارت و کاملا هرگز نمیفهمد بهترین راه برای آماده سازی 20 پوند از لوبیا به شما دستور داده جولیا کودک فقط ممکن است پیام شما نیاز به شنیدن در حال حاضر: “اگر شما در حال رفتن به آماده شکست شما نمی خواهید به یادگیری طبخ.”

یک کلیپ از یک قسمت از تلویزیون نشان می دهد ظهور در ق دادن به هر کسی که تا کنون با آن روبرو آشپزخانه فاجعه یادآوری است که screwing تا بخشی از این روند است. این یک پیام است که زنی که تغییر مشاغل در اواخر عمر و ترس پیشگام هنر آشپزی به صورت زنده از تلویزیون (با گاه به گاه screwup هرگز به هر ضرر) بود اثبات بیانیه خود او.

“بسیاری از مردم ترس از هر گونه دستور العمل آنها را مشاهده کنید که می گوید شکر شربت, یا, کارامل” یادداشت های او در ابتدای کلیپ. آنها را به یک نگاه در آن و می گویند که آنها نمی خواهد سعی کنید هر چیزی شبیه به آن چیزی است که او به عنوان توصیف “این افتضاح آمریکایی سندرم ترس از شکست” است و اگر شما که ترس “شما هرگز نمی خواهید به یادگیری طبخ.” چرا که در او خردمندترین لحظه او می گوید: “پخت و پز است که یکی پس از دیگری شکست و این که چگونه از شما یاد بگیرند.”

او توصیه می کند در حال توسعه چه فرانسه je m’en foutismeیا “I don’t care” نگرش است. “آسمان سقوط می توانید املت می تواند در تمام طول اجاق گاز, من قصد دارم به یاد” او اعلام کرد با قدرت. “من باید غلبه بر.”

سراسر نشان می دهد او جولیا را تشویق نگرش داد (و هنوز هم می دهد) آمریکا آشپز اعتماد به نفس سعی کنید چیزهای جدید به بازی شیر یا خط آن املت در هوا به هم بزنید تا کارامل یا هر آنچه در آن بود به او نشان داد که در بعد و بخش بزرگی از آن بود که این نوع تشویق قبول اگر همه چیز را اشتباه رفت.

البته تنها در حال حاضر این است که وقتی اوضاع خیلی بد, شما نمی توانید فقط بیرون رفتن برای غذا خوردن به جای.

نائومی Tomky

نویسندگان

مستقر در سیاتل نویسنده Naomi Tomky با استفاده از شور و شوق بی امان برای خوردن همه چیز را به حرکت خودش را در سراسر جهان به عنوان برنده جایزه غذا و سفر نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net