Wayfair گسترده فروش همه چیز شما نیاز به ایجاد نهایی ناهار خوری در فضا

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

با آغاز رسمی از تابستان فقط در چند روز دور Wayfair دارای زمان بندی کامل — آنها در حال حاضر ارائه تا 65 درصد محصولات در همه , هوای آزاد, دسته بندی از جمله مبلمان کوره و دکور. به علاوه همه چیز کشتی به صورت رایگان! و اگر شما همیشه فکر می کردم فضای خود را در فضای بیش از حد کوچک است به واقعا لذت بردن از این فروش ممکن است ذهن خود را تغییر دهید. این معاملات شامل مقدار زیادی از آیتم های است که می تواند به ارتقاء و حتی ریزترین تراس, بالکن یا حیاط خلوت. بنابراین آیا شما به دنبال به حک کردن یک فضا برای نقاشی با آبرنگ روی گچ شام و یا فقط ایجاد یک گرم و آرامش منطقه Wayfair بزرگ فروش شما را تحت پوشش! در اینجا کوچک-فضای دوستانه ارتقاء ما هیجان زده برای اضافه کردن به ما چرخ دستی.

1. ایزابلا عمومی 3-قطعه تنظیم

2. Donofrio سرامیک باغ مدفوع

را به یک کلاسیک لهجه به فضای خود را با این سرامیک باغ مدفوع شامل latticework طراحی. آن را فقط حق را برای اضافه کردن یک پاپ از رنگ و بافت در حالی که شما با دادن یک نقطه اضافی برای تنقلات کتاب و یا نوشیدنی است. آن را نیز یک قطعه همه کاره است که می تواند با استفاده از هر دو در داخل و خارج.

خرید: Donofrio سرامیک باغ مدفوع $110 (به طور معمول $265)

3. 23-inch کتری کوره زغال چوب

هر چند آن را فقط به اندازه مناسب برای فضاهای کوچک این کوره زغال چوب به اندازه کافی سطح منطقه برای رسیدگی به 10-15 همبرگر در یک زمان. بالا لولایی است برای دسترسی آسان و ذغال خاکستر هستند tidily جمع آوری شده را به یک محفظه کوچک متصل به پایین برای آسان ظروف سرباز یا مسافر-رایگان در اختیار. به علاوه کمی سازی کدی به شما می دهد اتاق به پشته خود را همه فن حریف بق ملزومات! Wayfair نیز تخفیف های فوق العاده در تن سایر وسایل آشپزی و کوره گزینه های.

خرید: 23-inch کتری کوره زغال چوب $63 (به طور معمول $70)

5. Crocett 4-تکه, مبل, صندلی, گروه

با توجه به آن به نظر می رسد بزرگ و جامد کیفیت این 4 قطعه صندلی است که یک معامله شگفت انگیز در زیر 600 دلار. آن را ساخته شده از جامد چوب اقاقیا و شامل مخده و همچنین متضاد لهجه بالشتک برای یک پاپ از رنگ و راحتی اضافه شده است. اضافه کردن برخی از تنقلات و نوشیدنی های سرد و شما آماده برای رفتن برای یک شب خارج از منزل سرگرم کننده است.

خرید: Crocett 4-تکه, مبل, صندلی, گروه, $560 (به طور معمول $1,018)

6. Rahul انباشته پاسیو صندلی ناهار خوری (مجموعه 2)

انباشته صندلی یک راه حل عالی برای کوچک, هوای آزاد, فضاهای اما به طور کلی نمی جذاب ترین گزینه صندلی. نه چندان با این فرانسوی الهام گرفته از صندلی ناهار خوری که مقدار زیادی از جذابیت به جدول اما همچنین می تواند پشته دور زمانی که استفاده نمی کنید. با وجود نگاه کلاسیک آنها گردد از مواد مدرن به آنها را بیشتر با دوام و مقاوم در برابر آب و هوا و تعمیر و نگهداری رایگان. هنگامی که آب و هوا خنک می شود را در داخل و اضافه کردن آنها را به شما غذاخوری برای صندلی اضافی.

خرید: Rahul انباشته پاسیو صندلی ناهار خوری (مجموعه 2), $260 (به طور معمول $438)

7. Daisha, هوای آزاد, کیسه خورشید Chaise Lounge

آن را سخت خواهد بود نه به صرف کل آفتابی تابستان آخر هفته در یکی از این cushy درشکه است که نگاه مانند آنها مستقیما از یک علاقه داشتن به رفت و آمد مکرر. آنها ساخته شده با کیفیت بالا Sunbrella پارچه به طوری که آنها در حال محو شدن و مقاوم در برابر لکه و پوشش قابل جابجایی است و دستگاه قابل شستشو. ما فکر می کنیم این chaise سالن بسیار شیک آن را حتی می توانید کار خود را در منطقه زندگی می کنند.

خرید: Daisha, هوای آزاد, کیسه خورشید Chaise سالن صندلی $280 (به طور معمول $296)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im