ما فقط بهترین جولای 4th معاملات در Dyson خلاء

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

این ماه ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته در حال رفتن به یک کمی متفاوت تر از معمول بنابراین من قصد دارم به شما بگویم به جشن می گیرند با خرید یک خلاء های جدید به جای میزبانی BBQ. اما من هم قصد ندارم به نه گفتن شما برای خرید یک خلاء های جدید به جای میزبانی BBQ. واقعا اگر جشن هر تعطیلات درمان خودتان را به یک جدید Dyson باعث می شود شما شاد و برای آن — به خصوص زمانی که معاملات این خوب است! در حال حاضر Dyson به معاملات بزرگ در برخی از ما تمام زمان های مورد علاقه خلاء و همچنین به عنوان که اینده Lightcycle لامپ. در اینجا ما تراکم بالا از 4 جولای فروش به شتاب در حال حاضر.

1. Dyson V11 گشتاور درایو

این Dyson V11 یکی از باهوش ترین خلاء وجود دارد. علاوه بر این برنامه شامل یکی از Dyson قدرتمند ترین دیجیتال موتور آن را هوشمندانه گزارش عملکرد در زمان واقعی و به طور خودکار تنظیم بین سه حالت های تمیز کردن (Eco خودکار و افزایش) که بهینه سازی شده برای انجام وظایف مختلف است. به علاوه آن را می آید به دنبال رنگ مس.

خرید: Dyson V11 گشتاور درایو 600 دلار (به طور معمول $700)

2. Dyson طوفان V10 AnimalPro

یک مورد علاقه در میان دوستداران حیوان خانگی (و هر کسی که با فرش) سیکلون V10 AnimalPro بهینه سازی شده برای ارائه گشتاور بیشتر به فشار نایلون موی عمیق به فرش را انتخاب کنید تا بلند رفته خاک و موی حیوانات است. اما آن را با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی بر روی سطوح سخت و شامل نه پیوست های مختلف برای مقابله با هر کار و همچنین به عنوان یک دیوار نصب شده ایستگاه docking.

خرید: Dyson طوفان V10 AnimalPro, $400 (به طور معمول $550)

4. Dyson توپ بزرگ چند طبقه

برای کسانی که ترجیح می دهند یک قوطی خلاء توپ بزرگ چند طبقه ارائه می دهد قدرتمند طناب دار تمیز کردن با یک توپ نورد و چوب طراحی پیشرفته برای مانور. این هوشمند بیش از حد—اگر توپ به قوطی همیشه راهنمایی بیش از آن را به طرزی جادویی به غرفه خود نشسته دوباره. به نظر می رسد مانند سحر و جادو, اما آن را در واقع فقط Dyson مهندسی پیشرفته.

خرید: Dyson توپ بزرگ چند طبقه 300 دلار (به طور معمول $400)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>