ما فقط باهوش ترین هیئت مدیره برش نکته از یک کتابدار

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یکی از بهترین بخش هایی از کار در Kitchn (جدا از گرفتن به غذا خوردن و نوشتن در مورد مواد غذایی در تمام طول روز!), در حال خواندن تمام ایمیل ها از خوانندگان ما. بسیاری از شما برای نوشتن به ما بگویید که در مورد تجربه خود را با یک دستور بپرسید و به اشتراک گذاری راهنمایی. ما عاشق این ایمیل و واقعا خواندن هر یک که می آید. برای انجام این کار به ما کمک می کند ماندن متصل شده و به ما انتقادات و پیشنهادات صادقانه. ما همچنین می توانید بسیاری از ایده های بزرگ از شما بچه ها. این هیئت مدیره برش نکته که در آمد ،

“من با استفاده از ساده bookends به نگه داشتن برش تخته های چوبی و چوب پنبه و سرامیک تخت trivets سازمان یافته می گوید:” جولیا خواننده نوشت که در به تازگی. “من کتابدار و bookends بخشی از زندگی روزانه من در همه جا. من فکر می کنم غیر ترمز ماشین bookends یک قهرمان گمنام Kitchn باید به نگاه است.”

مرتبط با: بهترین راه برای قرار دادن ارزان تخته برش به خوبی استفاده

چه نکته هوشمند! یک دسته از Kitchn ویراستاران به تازگی شروع به ذخیره سازی خود را به تخته برش در دو طرف خود را, اما در حالی که آن را تا حد زیادی به صرفه جویی در فضا آن را در یک روش مناسب است. ببینید گاهی اوقات اولین هیئت مدیره می تواند لغزش ارسال کل پشته سرنگونی. شما می توانید چیزی سنگین (یک کاسه چاقو بلوک و یا یک قوطی برای مثال) در انتهای تخته برش, اما فقط می افزاید: چیزی دیگری به حقه بازی. جولیا نکته برای یک bookend خیلی باهوش چرا که اساسا آنچه bookends طراحی شده بودند — اما به جای نگه داشتن کتاب های آنها می توان به استفاده از نگه داشتن تخته برش.

جولیا bookends تخت و غیر ترمز ماشین پایه برای نگه داشتن همه چیز در جای خود و بدون در نظر گرفتن هر گونه فضای اضافی. ما نمی تواند او را پیدا دقیق bookends (او آنها را در بارنز و شریف حداقل از 10 سال پیش!), اما ما دور تا چند گزینه دیگر برای شما.

تخت, Non-Skid Bookends به خود را نگه دارید و تخته برش

واضح است که ما می خواهیم به شنیدن از شما! به اشتراک گذاری خود را هوشمندانه سازماندهی راهنمایی در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>