ما طعم عملا هر سس سالاد. در اینجا برندگان!

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.چند ماه پ

توسط DASTESALAMATT در 6 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

چند ماه پیش Kitchn تیم سوار بر بی باک وظیفه طعم تست هر بطری سس سالاد در وجود است. در حالی که آن طول می کشد عملا هیچ زمان و در همه (به علاوه یک تعداد انگشت شماری از اساسی شربت خانه) به شلاق تا یک رستوران در سطح سرکه بریزید که شما شما کل یک هفته جرات ما بازی مدافع شیطان و می گویند آن را نیز طول می کشد هیچ زمان و در همه به پرتاب یک بطری ساخته و مسائل خود را در سبد مواد غذایی? امید ما برای این آزمایش بود برای پیدا کردن همه سس سالاد های مربوط به کلید های میانبر در بازار است.

چگونه ما را انتخاب سس سالاد و چگونه ما آنها را آزمایش

در تلاش برای تقسیم و تسخیر سس (وجود دارد بنابراین بسیاری از خارج وجود دارد!), هر ویرایشگر اختصاص داده بود خود به خود دسته: بالزامیک پنیر آبی سزار, فرانسوی, میوه ای, یونانی, ایتالیایی, عسل خردل در مرتع پرورش احشام و هزار جزیره است. ما سعی در پوشش این پایگاه از تمام سس سالاد شما ممکن است پیدا کردن در یک بوفه سالاد بار. از وجود ما منابع به عنوان بسیاری از بطری های جریان اصلی در دسته بندی های ما به عنوان ما می تواند از طریق مواد غذایی به طور منظم سفر و خرید آنلاین سیستم عامل انتخاب است.

پانسمان شد و سپس مورد آزمایش قرار کورکورانه با استفاده از (بیشتر) کاهو به عنوان وسیله نقلیه است. در نهایت هر کارمند انتخاب یک برنده روشن در خود دسته بندی و نام دونده بالا درآمده است. نتایج خواهد شد و مانند هر بزرگ سس سالاد ترک شما مثبت, یکپارچهسازی با سیستمعامل. اجازه بدهید با یک نگاه!

بهترین بالزامیک سرکه بریزید

لورن Masur آزمایش بالزامیک سرکه بریزیدکه توسط پانسمان او بر میدارد تقریبا هر زمان اگر با توجه به انتخاب. از نه بطری های تست شده توسط خود خانواده چهار برنده شد و به اتفاق آرا و بلامنازع. در اینجا چیزی است که لورن تا به حال به می گویند.

بهترین بالزامیک سرکه بریزید: سس بالزامیک سرکه بریزید

اگر شما به من نشان داد ترکیب اصلی از سس که ما طعم کنار من هرگز حدس زده است که کرافت را در بالا آمده است. اما به عنوان خانواده دور میز آشپزخانه ما فرو بردن تکه های کاهو را به کاسه پانسمان (عقب سالاد!), همه ما در نگهداری از بازگشت به همان یکی است. این بطری متعادل و زبانه دار (اما نه بیش از حد) پس herby دلپذیر و بالاتر از همه حق سطح امولسیون. ما نمی تواند تشخیص حضور هر gloopy تثبیت کننده و نه وجود دارد ناپاک طعم غذا در دهان. این نیز بود بیش از حد چرب بیش از حد سیر و یا بیش از حد اسیدی است. به عنوان گلدیلاک می گویند این بالزامیک شد درست است. آن طعم مانند پانسمان شما می خواهم اگر شما رفت و به یک ایتالیایی-آمریکایی سس قرمز مشترک و دستور سالاد سمت. (بالاترین تعارف در کتاب من است.)

خرید: سس بالزامیک سرکه بریزید, $10 برای سه 16 اونس بطری

غیر منتظره نفر دوم: اولیه آشپزخانه بالزامیک سرکه بریزید

بهترین سس پنیر آبی

ما ویژگی های مدیر Arie Knutsonزمان در wildly تفرقه پنیر آبی پانسمان دسته. چه کسی می دانست که پنیر آبی بود چنین تحریک آمیز ماده? سوال واقعی است این است که اگر آبی پنیر, سس است سس سالاد و یا یک بال شیب. هفت بطری Arie سعی کردم این شد و برندگان.

بهترین آبی سس پنیر: کن خانه استیک, دلپذیری, آبی, سس پنیر,

اگر من به جوش پایین همه امیدها و رویاهای من برای کامل آبی, سس پنیر, این آن خواهد بود. کن برنده است; آن است که مظهر آبی سس پنیر. این پانسمان پررنگ در آن آبی cheesiness اما عطر و طعم است و نه گسسته. من فکر می کنم دلیل این است که آن را کمی متعادل تر از سس های دیگر; این یک تانگ به آن, اما شما همچنین طعم خاکی-شیرینی پنیر آبی سیر و پیاز. این حق قوام بیش از حد: این نه بیش از حد نازک, چاق, یا سس مایونز-y در بافت آن. این نوع سس پنیر آبی است که شما را مرتبط با یک واقعا خوب گوه سالاد در عالی steakhouse.

خرید: کن خانه استیک, دلپذیری, آبی, سس پنیر, $2.79 برای 16 اونس در هدف

این لذتبخش زبانه دار دونده بالا: ماری, دلپذیری, پنیر آبی

لیزا فریدمن, Kitchn شیوه زندگی, مدیر, موفق به دریافت دست خود را بر روی 15 بطری سزاراثبات چقدر محبوب این دسته تبدیل شده است. در حالی که این بطری بودند قطعا شلاق تا جدول سمت توسط یک پیشخدمت, لیزا موفق به ساخت این مزه احساس می کنم مثل یک مناسبت مهم با این وجود. در اینجا سه و افکار خود را.

بهترین سزار پانسمان: کن خانه استیک کرمی سزار

بطری می گوید: "این پانسمان است که همه چیز از یک کرم بزرگ سزار باید" و بطری کاملا حق با شماست! (با تشکر از بطری!) بافت نقطه ای-بر (ضخیم و نه خیلی ضخیم) و عطر و طعم درخشان روشنایی به آن است. من و همسرم می تواند طعم پارمسان رنده شده و بلورهای فلفل. من در واقع تا به حال به بررسی عنصر لیست به دلیل من فکر کردم برای مطمئن شوید که آنچوی شده اند ذکر شده بالاتر است. اگر شما رفت و به یک واقعی steakhouse کردم و سالاد را با این مسائل شما نمی خواهد نا امید. ایضا برای سالاد در خانه. علاوه بر این من می توانم از تجربه کن که این گزینه نیز در این 3-عنصر پخته سزار مرغ.

خرید: کن خانه استیک کرمی سزار 12 دلار برای دو 16 اونس بطری

بهترین لذیذ سزار پانسمان: Brianna صفحه اصلی سبک Asiago سزار پانسمان

بهترین روغن مبتنی بر سزار پانسمان: کن خانه استیک Tableside سزار

با تشکر از استودیو مواد غذایی ویرایشگر آملیا Rampe, ما در حال حاضر قطعی "بهترین سس فرانسوی" برای دیده بانی کردن در هر زمان که نیاز ناشی می شود. در اینجا چیزی است که او تا به حال به می گویند.

بهترین سس فرانسوی: آرزو-استخوان خامه سس فرانسوی

آرزو-استخوان خامه سس فرانسوی به ارمغان آورد به من حق بازگشت به Sizzler سالاد بوفه در بهترین راه ممکن است. آن شیرین-tang عطر و طعم کاملا متعادل است. آن را تا به حال واقعا خوب و کرمی رنگ و بافت و pourability از همه سس تست شده است. این یکی را من نگه داشته و مایل به طعم بارها و بارها با وجود این واقعیت است که من کمی حساسیت به روغن سویا. این پانسمان نگه داشته و آواز تا پایان.

خرید: آرزو-استخوان خامه, سس فرانسوی, $4.45 برای 15-اونس

کمی کمتر شیرین دونده بالا: آنی آلی سس فرانسوی

بهترین میوه ای سس سالاد

دیپلم مواد غذایی ویرایشگر Kelli پرورش می خواهد بداند که "چرا وجود بیشتر میوه با طعم سس گوجه فرنگی در بازار به غیر از تمشک؟" او والدورف-سبک طعم راه خود را از طریق یک دوجین بطری از این مسائل است. در اینجا افکار خود را.

بهترین تمشک پانسمان: نیومن خود تمشک و گردو

دو عامل ساخته شده است این برنده روشن برای آن است که اکثر تانگ از هر گونه پانسمان من خوردم که واقعا کمک می کند تا به تعادل شیرینی و همچنین شامل بیت های کمی از گردو که احساس مانند یک درمان در سالاد و افزود: خوب دیوانه زمینه به عطر و طعم. همچنین به عنوان یک پاداش آنچه در مورد یک نام تجاری است که اهدا سود خود را به خیریه ؟ اگر من مجبور به انتخاب یکی دیگر از تمشک پانسمان در خرج کردن من می خواهم با کن تمشک و گردو و سرکه بریزید — آن را بسیار نزدیک تماس بگیرید.

خرید: نیومن خود تمشک و گردو $5.78 برای دو 16 اونس بطری در خارج

بهترین غیر تمشک میوه ای پانسمان: Marzetti سلیقه لباس پوشیدن Blackberry Poppyseed پانسمان

Sheela Prakashارشد کمک مواد غذایی ویرایشگر و Kitchn را متخصص در همه چیز مدیترانه کردم یونانی. او از هم جدا شده او را پانسمان به دو دسته مجزا: سرکه بریزید و خامه.

بهترین یونانی پانسمان: کن خانه استیک به سادگی سرکه بریزید یونانی

این بود که اکثر متعادل از دسته و تحویل تعداد زیادی از طراوت برای یک بطری سس سالاد — نه خیلی شیرین و نه خیلی ترش است. بنابراین من حدس می زنم کن را می داند که چگونه به یونانی پانسمان. آن را خوب و نور بیش از حد, که به معنی آن drizzled و پرتاب هست. و نقاط جایزه به دلیل آن را شامل نمی شود هر گونه طعم دهنده های مصنوعی و مواد نگهدارنده و یا شربت ذرت با فروکتوز بالا.

خرید: کن خانه استیک به سادگی سرکه بریزید یونانی $2.69 برای 16-اونس در هدف

بهترین کرم یونانی پانسمان: کریستی یونانی پانسمان

بهترین سس ایتالیایی

معاون غذا مدیر فضل Elkusمنابع 10 بطری سس ایتالیایی از یک Kroger در Cincinnati, OH. برای منصفانه مقایسه ممکن است اجتناب شود کم چربی نور و خامه گزینه گیر کرده و به کسانی که نزدیک ترین شبیه به "خانه" پانسمان.

بهترین سس ایتالیایی: کرافت اهل توسکانی خانه سس ایتالیایی

این پانسمان به ثمر رساند نمرات بالا در هر رده: طعم و قوام و ظاهر است. جسورانه و punchy. و یک چلپ چلوپ از سرکه اضافه می کند فقط یک اشاره از شیرینی در حالی که ترکیبی از ادویه جات ترشی جات و علاوه بر این از دو پنیر (پنیر پارمسان و رومانو) باعث می شود آن را قطعا مورد پسند. حتی پس از نشستن در حالی که آن را نمی کند به طرز محسوسی جدا و آن را فورا پردازش تا کاهو. در واقع من می توانم به راحتی خوردن یک سالاد جانبی فقط با کاهو و این پانسمان — این بسته پانچ به اندازه کافی برای نگه داشتن خود را بدون مخلوط ها مورد نیاز است.

خرید: کرافت اهل توسکانی خانه, ایتالیایی, سس, $1.19 برای 16-اونس در هدف

نفر دوم: نیومن خود, خانواده, دستور, ایتالیایی

بهترین عسل پانسمان با گاز خردل

شما ممکن است در تبعید عسل خردل به آن دسته از سس فرو بردن اما آیا شما می دانید که آن نیز نسبتا در همه جا سس سالاد? استودیو مواد غذایی ویرایشگر جسی Szewczyk آیا افتخارات تست کردن یک دسته.

بهترین عسل سس خردل: Brianna سبک صفحه اصلی عسل پانسمان با گاز خردل دیژون

این پانسمان بود تعادل کامل از شیرین و دارای مزه تند. آن را به یک قوی اسیدی نیش از خردل دیژون و فقط شیرین به اندازه کافی نمی تواند طاقت فرسا است. شیرینی (که می آید از عسل) کاملا توازن وضوح خردل ایجاد یک قوی پانسمان است که مناسب برای ریختن روی سالاد سبزی بلکه ملایم به اندازه کافی به غذا خوردن به عنوان یک شیب یا نمک و فلفل. بافت ضخیم است در حالی که هنوز باقی مانده pourable. شما ممکن است متوجه, مثل من که رنگ کمی سبز است نه آنچه که من به طور معمول انتظار از عسل پانسمان با گاز خردل اما من را خسته نمی کند. اگر شما نمی توانید پیدا کنید Brianna کرافت عسل پانسمان با گاز خردل نزدیک در مقایسه با.

خرید: Brianna صفحه اصلی سبک دیژون عسل و خردل, سس $3.29 برای 12-اونس در هدف

بهترین عسل خردل اگر شما یک دندان شیرین: کن خانه استیک عسل سس دیژون

دیپلم مواد غذایی ویرایشگر Meghan Splawn is a self-استادانی تگزاس طرفدار بنابراین او با شوق و ذوق برای این کار از تست یک بطری ده. او همچنین مسلما یک Hidden Valley Ranch جانباز بنابراین او قسم می خورد به یک نابینا مزه در تلاش برای باقی می ماند بی طرفانه.

بهترین سس رنچ: Hidden Valley Ranch

راستش من کمی امیدوار است که ما می خواهم به پیدا کردن یک متفاوت سس رنچ به عشق با توجه به چقدر دره پنهان ما خرید و خوردن در خانه ما. من عاشق آن بچه ها آن را دوست دارم و طعم نگه می دارد تا در برابر دیگر بطری سس رنچ در بازار است. اگر شما تا کنون در نظر گرفته شده دیگر در مرتع پرورش احشام سس بیش از حد شیرین, من می خواهم از شما می خواهم به سعی کنید این بطری. عطر و طعم دوغ-به جلو با حتی تانگ و مقدار زیادی از herby عطر و طعم در یک سوپر کرم پانسمان است که هرگز به شما اجازه پایین.

خرید: Hidden Valley Ranch $3.59 برای 16 اونس

تعجب آور نفر دوم: Litehouse Homestyle در مرتع پرورش احشام

بهترین هزار جزیره, سس

ما Editor-in-Chief, ایمان دیورنددر زمان روی کار نهایی مزه هزار جزیره سس — که سالاد بار, کلاسیک, نمک و فلفل فرانکشتاین از سس مایونز و سس گوجه فرنگی و تخم مرغ و رغبت. او شکار حدود ده بطری را امتحان کنید و از طعم آنها را نه فقط با کاهو بلکه با گوشت گاو corned از دلی. زیرا پس از همه, هزار جزیره و پسر عموی خود, روسی, پانسمان, واقعا بهترین و شناخته شده به عنوان "راز سس" ساندویچ مانند مک کلاسیک روبن. واقعا ارزیابی هزار جزیره, شما نیاز به آن را امتحان کنید بر روی چیزی کمی heartier. در اینجا چیزی است که او در بر داشت.

بهترین هزار جزیره سس: Marzetti هزار جزیره, سس

این طعم و مزه خاص آزمون نبود حتی نزدیک: Marzetti را توسط یک مایل! (من زنده فقط پایین خیابان از یکی از مراکز توزیع, اما من قسم می خورم من نه مغرضانه به این شهر شرکت!) در مجموعه ای از بسیاری از سس های دیگر که طعم خیلی شیرین برای من و یا unpleasantly چرب, این پانسمان شد و ضخیم ترین تا کنون. آن را تنها با قابل تشخیص nubs ترشی رغبت و شدید تانگ از سرکه. مایو و سس گوجه فرنگی مواد لازم شد در تعادل خوب و تجربه نسبتا لذت بخش در گوشت ، من hugest از هزار جزیره, سس, طرفداران, اما من می توانید تصور کنید که یک صد برای استفاده از چنین ترکیبی از رایحه سس خوشمزه در آشپزخانه من.

خود را به نوبه خود! آنچه ما از دست دادهاید ؟ که سس سالاد سزاوار جای در این لیست ؟ فراموش بگویید!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de