ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

مردم باید بسیار قوی نظرات هنگامی که آن را به سالاد مرغ. برخی مانند شیرین add-ins مانند انگور یا میوه های خشک شده, در حالی که دیگران تحقیر آنها است. برخی از طلب کمی از گرما می خواهید دیگران اضافی بحران و هر کس یک نظر در مورد چقدر مایو باید وجود داشته باشد.

من اینجا هستم تا به شما بگویم که شما در حال درست یا غلط در تنظیمات خود را. اما من هستم در اینجا به شکستن چهار نفر از محبوب ترین سالاد مرغ دستور در اینترنت به طوری که اگر شما تصمیم به سعی کنید یکی از شما می دانید دقیقا چه به انتظار. و از آنجا که من یکی از مزه آنها قضاوت آنها و در نهایت اعلام برنده مطمئن باشند که من شگفت آور, انعطاف پذیر, وقتی که می آید به من ترجیحات خود را.

برای من کامل سالاد مرغ می افتد جایی مستقیما در وسط خوشگوار و شیرین. من باز به مقدار زیادی از مخلوط-ins اما در نهایت مرغ را به ستاره و به آن نیاز دارد به مناقصه و چاشنی خوبی. من همچنین می خواهم من سالاد مرغ بود و همه کاره — یک ساندویچ در بستری از کاهو یا خورده مستقیما از یخچال.

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که من قرار داده و چهار دستور العمل های محبوب خود را به آزمون.

دیدار ما 4 سالاد مرغ رقیب

برای این سالاد مرغ مرحله نهایی مسابقات من علاقه مند بود در سه اولیه عوامل: چگونه مرغ پخته شده, چگونه سس آماده شده است و آنچه را در مخلوط برای بحران و یا عطر و طعم. چگونه مثل آتش در مقابل شکار غیر قانونی بر مرغ عطر و طعم و بافت ؟ آیا با اضافه کردن خامه ترش به مایو را برای بهتر پانسمان? من ترجیح می دهم من بحران در قالب کرفس یا آجیل ؟ با این سوال در ذهن من چهار سالم — از Ina Garten, The Pioneer Woman جنوب زندگی و نیویورک تایمز — که به شدت متنوع در رویکرد خود را.

نیویورک تایمز‘ دستور العمل که آنها ادعا می کنند به “بهترین” ویژگی های بسیار خاص در روش پخت و پز با اقتباس از یک چینی, روش شکار. پیشگام زن نیز poaches او مرغ اما در پایان شباهت وجود دارد — او می افزاید: ماست و نصف و نیمه به پانسمان او پایه و همچنین به عنوان شکر قهوه ای (بله من شک و تردید بود). Ina Garten که می گوید او Hamptons فروشگاه Barefoot Contessa به فروش می رسد بسیاری از سالاد مرغ تنها به قبل از فصل و کباب مرغ او را. و در حالی که جنوب زندگی‘s دستور فاقد زنگ ها و سوت از دیگران آن را تنها به اب پز مرغ در سوپ.

چگونه من تست مرغ دستور العمل های سالاد

این دستور تمام شد آزمایش در طول COVID-19 همه گیر و از آنجا که من قادر به منبع تمام جوجه ها و تنظیم شده به عنوان مورد نیاز است. من تست هر دستور غذا را با همان مارک مایو, کرفس, آجیل و…. اما من باید به ذکر است که تنها مایو من می توانم دست من بود آقا کنزینگتون را سس مایونز با روغن آووکادو (ببخشید دوک-عاشقان!).

من دختران در سنین 9 و 21 کمک کرد من تست هر دستور و ما را خوردند سالاد مرغ پیچیده شده در bibb کاهو. ضمنا سالاد مرغ است و بزرگ ترین چیزی که به اطراف در طول قرنطینه.

1. بزرگترین ناامیدی: نیویورک تایمز‘ سالاد مرغ

من رفتم به مرحله نهایی مسابقات به طور کامل انتظار این دستور غذا را به نفع خود. من هیجان زده بود به سعی کنید منحصر به فرد روش شکار است که به همراه داشت “شکوه” مرغ و ترکیبی از scallions گیاهان و ترد چیزهایی مثل آجیل و کرفس صدا خوشمزه است. متاسفانه این روش در سمت چپ من مرغ صورتی پس از دو ساعتو پس از گرم کردن مجدد آن را به عنوان دستور موعود plushness از دست داده بود.

با که گفت, من لذت بردن از add-ins و من می خواهم این دستور دوباره با استفاده از روش های مختلف برای پخت و پز مرغ.

2. این سالاد مرغ با بهترین مرغ: Southern Living مرغ سالاد

آنچه در این دستور فاقد مواد (به عنوان نوشته شده است, این سالاد بسیار ناچیز) آن را می سازد تا برای در بافت است. شکار غیر قانونی روش تولید بسیار شاداب و لطیف مرغ که واقعا درخشید در فینال سالاد. دفعه بعد من با اضافه کردن مقداری نمک و چند اضافی آروماتیک به شکار غیر قانونی مایع که واقعا افزایش مرغ و طعم.

نویسنده توصیه می کند با اضافه کردن هر تعداد از ریف به سالاد و من می توانید ببینید این دستور العمل عملکرد به عنوان یک پایگاه خوب برای هر سالاد شما می خواهید برای ایجاد.

3. این سالاد مرغ است که محبوب به یک دلیل: Ina Garten مرغ سالاد

رفتن به این مسابقات فکر نمی کنم فکر می کنم این دستور غذا را تا پایان در دو بالا. من فرض بر این تکه های زیادی از مرغ و سازمان ملل متحد-آجیل خرد شده خواهد بود بیش از حد بزرگ و خارج از قرار دادن. اما اینا تنها مدعی است که فصول و کباب مرغ او را که من احساس واقعا پرداخت در محصول نهایی. شما دریافت می کنید یک لذیذ با مرغ و طعم با هر نیش. او همچنین toasts او آجیل جزئیات این نیویورک تایمز برگ گرد کردن بسیار متعادل و خوشمزه سالاد.

4. این سالاد مرغ ثابت می کند که هیچ مشکلی وجود دارد با اینکه فوق العاده: پیشگام زن سالاد مرغ

در حالی که من با تمام معنی شیفته پایونیر دستور من قطعا انتظار نداشتم به آن را دوست دارم تا آنجا که من. دستور العمل های خود را به طور معمول نمی رتبه خوبی در مرحله یک, و من مطمئن هستم که من می خواهم پیدا کردن برخی از add-ins های غیر ضروری (به خصوص شکر قهوه ای). اما این درس در کشیدن نیست آن را ‘تا وقتی که شما آن را امتحان کنیدچرا که این سالاد مرغ همه چیز من همیشه می تواند می خواهید — مورد پسند شیرین بیهوده ترد.

در حالی که من شیفته از قانون مهاجرت و ملیت را ادویه و جنوبی زندگی می کنند را شکار من در بر داشت پایونیر زن سالاد مرغ کاملا غیر قابل مقاومت. او حتی ارائه می دهد تا راه آن را حتی بهتر (فلفلی بیکن بیت ؟ بله لطفا!) او می گوید او نمی خواهد جرات تماس با سالاد مرغ “بهترین” اما من اینجا هستم تا به او بگویید که او باید.

در یک دنیای کامل من ترکیب سه از بالا دستور برای ایجاد یک سالاد فوق العاده. اما ما نمی توانیم بخش هایی از کودکان ما به یک سوپر کودک شرکت می کنیم ؟ و بنابراین من بدینوسیله crown The Pioneer Woman ویکتور. این سالاد مرغ شما به سادگی نمی توانید قرار دهید.

آیا شما یک مورد علاقه سالاد مرغ دستور غذا? اجازه دهید ما را در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im