ما آزمایش 4 ستاره-فر پخته دستور العمل های دنده و یک برنده روشن

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در جهان ب

توسط DASTESALAMATT در 23 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در جهان به عنوان گسترده ای به عنوان کباب مسیر به شام پر شده است با گزینه های بی پایان. یک محل عالی برای شروع سفر با سخت بازپرسی کردن از دنده. از Purists طبخ پایین و سرعت بیش از چوب اما نمی نوشتن فر پخته دنده فقط رتبهدهی نشده است! این دنده ها چاشنی ، slathered با سس و سپس پخته شده در فر که در آن درجه حرارت ثابت نگه می دارد بدون نیاز به استوک شعله های آتش.

هنوز هم نه همه فر پخته دنده ها برابر خلق شده اند — آنها تا حد زیادی متفاوت است در آماده سازی ادویه جات ترشی جات و سس درجه حرارت فر و زمان پخت. برای پیدا کردن بهترین دستور العمل تست کردم چهار نفر از آنهایی که محبوب ترین در یک سمت-توسط-جانبی تست. پس از نزدیک به تهی من ادویه کابینه صرف ساعت با فر و برش را از طریق بسیاری از قفسه دنده ها وجود دارد یک دستور است که ایستاده بالاتر از بقیه است.

چگونه من را انتخاب کرد من چهار-فر پخته دنده رقیب

برای حفظ این تست طعم و مزه به عنوان نمایشگاه که ممکن است من گیر به فر پخته دستور العمل — حتی به پایان رساندن آنها را بر آتش بود هیچ است. (Co-mingling اجاق گاز و سیگاری دستور باعث ناهموار مقایسه از عطر و طعم و بافت و مورد نیاز سطح مهارت.)

وقتی که می آید به خرید دنده فروشنده ارائه یک انتخاب بین کودک عقب spareribs و سنت لوئیس ، کودک عقب دنده (نیز برچسب کمر دنده, عقب, دنده یا کمر پشت دنده ها) در میان محبوب ترین و لطیف ترین. به عنوان من تنگ کردن رقیب سبک دنده خود انتخاب با بالا رقیب تمام تماس برای نوزاد عقب, دنده.

برای نهایی کردن من بر میدارد من انتخاب چهار دستور است که هر زمان یک رویکرد منحصر به فرد. اگر شما به سادگی گوگل "فر پخته, دنده," بالا دستور از الهام طعم — اما روش خود را در اصل می آید از تحریک ، من شیفته تحریک آشپزخانه روش از بین بردن دنده' غشاء و همچنین استفاده از تایلندی با سس فلفل قرمز شیرین. دودی چراغهای دنده دستور العمل از Meathead Goldwyn در AmazingRibs.com — یک منبع بزرگ اگر شما می خواهم به کامپیوتر-از همه چیز کباب — همچنین شما حذف غشاء اما از آنجا که شما در آن بخیسانید دنده در دود مایع. من تا به حال برای دیدن اگر تقلید دودی طعم کوره را در یک دستور العمل برنده.

بیش از 1000 نفر را ساخته اند آشپز جان پخته کباب نوزاد عقب, دنده از AllRecipes.com که شما به آرامی پخت ادویه مالیده دنده قبل از افزایش گرما و مادر آنها را با سس. آلتون براون دنده به رخ کشیدن بیش از 1000 بررسی در FoodNetwork.com و نیز توصیه شده توسط Kaitlin, Kitchn ارشد رسانه های اجتماعی مدیر است. دستور خود را به شما به پایان دنده با کاهش تفتآبپزی مایع به جای سنتی سس باربیکیو.

من خریداری تمام قفسه دنده ها از همان فروشگاه در همان روز انتخاب آنهایی که مشابه وزن است. من آماده دنده با استفاده از توصیه می شود برندهای سس (که در آن قابل اجرا باشد). با وجود بهترین تلاش ها به تهیه تمام دودی ادویه جات ترشی جات برای Meathead دستور هیچ فروشگاه های محلی انجام تمام دودی انواع ادویه جات ترشی جات توصیه می شود, بنابراین من باید به ایجاد تنظیمات وجود دارد. دنده ها آماده شد دقیقا همانطور که نوشته شده است در طی دو روز.

1. ساده ترین اما بیش از حد مناقصه دستور: تحریک آشپزخانه مناقصه نوزاد عقب, دنده با سس فلفل قرمز شیرین

این دستور برنده نقاط عمده آن به سهولت و بدون عارضه رویکرد است. دنده ها به سادگی چاشنی — فقط نمک و فلفل — پس از آن پوشش داده شده با فویل و پخته. از آنجا دنده خار با چسبنده فروشگاه خرید تایلندی فلفل قرمز لعاب و کبابی تا قند caramelize.

که در آن این دستور فرار به مشکلات با بافت. دنده ها بودند fall-off-استخوان اما تقریبا بیش از حد طوری — قفسه شروع به سقوط از هم جدا که من نقل مکان کرد و آنها را به هیئت مدیره برش. آن را تقریبا غیر ممکن است را انتخاب کنید تا یک بخش و گوشت بیش از حد مناقصه برای سلیقه من. اگر دوست دارید این ایده از یک تایلندی با سس چیلی و می خواهند به این دستور ساده را امتحان کنید, انتخاب کردن برای کوتاه اولیه طبخ زمان.

2. ترین Underwhelming: Alton Brown را که دوست دارد بله عزیزم ؟ دنده

با وجود آن بررسی بیحوصلگی حرف زدن, این دنده موفق به تحت تاثیر قرار دادن. استخوان جابجا شدم و کلاژن حل شده اما دست نخورده غشاء بدان معنی است که این گوشت طعم سختی نیست مناقصه. با استفاده از مایع تفتآبپزی به عنوان یک لعاب به جای یک فروشگاه خریداری سس برگزار شد, وعده, اما آن را به حال چرب قوام. در حالی که من نمی شود ساخت این دقیق, دنده, دوباره, آن است که یک نقطه شروع خوب بر اساس جامد روش.

3. سس-رویای عاشق: Allrecipes' آشپز جان را پخته کباب نوزاد دنده عقب

این دستور تا به حال چندین مزایا و همچنین چند منفی. گوشت بیشتر بود لطیف و در عین حال نمی افتد کردن استخوان — یک چیز خوب از آنجایی که من در واقع ترجیح می دهند دنده با یک بیت از جویدن. اما لاغر طرف مورد نظر پخته و ضعف توسط یک لایه ضخیم از سس. و در حالی که مالش پر با طعم یک نسبت بالا از ancho شیلی پودر ساخته شده و آن را نامتعادل.

این دستور غذا را توصیه نمی کند یک نام تجاری خاص از سس یا ارائه یک, در خانه, دستور, بنابراین مطمئن شوید که شما با استفاده از با کیفیت خوب و سس که شما را دوست دارم.

4. برنده روشن: Meathead را دودی, دنده داخلی

این دنده ها تحویل در آوردن خارج از منزل در داخل. اولیه خیس خوردن در دود مایع حاوی گوشت با چوب جنگلی عطر و طعم دود که هیچ یک از دیگر دنده بود. مالش بود متعادل و دودی (با وجود این واقعیت است که من قادر به تهیه همه از دودی ادویه جات ترشی جات پیشنهاد). دنده ها پوشش داده شدند در یک لایه چسبنده سس که غلیظ و کاراملی از شدت گرما از جوجه های گوشتی. این گوشت مناقصه, اما نه احساساتی و کشیده تمیز از استخوان با کمی تقلا. این اخباری که دقیقا آنچه که من به دنبالش بودند و بدون شک برنده این رقابت است.

آیا شما یک مورد علاقه فر پخته دستور العمل دنده? اجازه دهید ما را در نظرات!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب