ما آزمایش 4 معروف کره بادام زمینی کوکی دستور العمل و یک برنده روشن

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من همیشه فراموش کردن من چقدر دوست دارم کوکی ها کره بادام زمینی تا زمانی که من غرق دندان های من به یک واقعا خوب است. ترد لبه های مخلوط با جویدنی بادام زمینی-y مرکز چیزهای رویاها و هنگامی که dunked به یک لیوان شیر سرد خوب فقط حتی نمی سعی کنید به صحبت کردن با من تا زمانی که من به پایان رسید.

اما پیدا کردن یک دستور العمل شایسته چنین ستایش نیست به عنوان ساده به عنوان انتخاب اول شما را ببینید. با بسیاری از راه های مختلف برای ساختن یک کره بادام زمینی کوکی می تواند نتایج متفاوت است به شدت. برخی از تکیه بر آرد به آنها شکر کوکی-بافت مانند در حالی که دیگران فاقد گلوتن برای ایجاد غنی بلاندی-مانند مرکز. نوع کره بادام زمینی درجه حرارت فر و راه آنها به شکل همه تاثیر بیش از حد.

من مصمم به پیدا کردن جدید من برای همیشه مورد علاقه — من می خواهم اعتماد به نفس خواهد به نوبه خود کاملا در هر زمان. بنابراین من انتخاب چهار نفر از محبوب ترین کره بادام زمینی کوکی دستور العمل و پخته شده آنها را در یک سمت-توسط-جانبی تست طعم و مزه. نه تنها من come away with my جدید برو اما من همچنین یاد گرفتم بیشتر در مورد چه چیزی باعث خوب کره بادام زمینی کوکی از من همیشه فکر می کردم ممکن است به دست آورد نوظهور قدردانی کلاسیک خوب پخته شده است.

دیدار ما 4 کره بادام زمینی کوکی رقیب

برای حفظ این تست طعم و مزه به عنوان نمایشگاه که ممکن است من از مطالعه حذف هر دستور العمل است که به نام add-ins مانند چیپس شکلات یا کشمش. از وجود من در نظر گرفته و چه عوامل من می خواستم برای تست: آرد مقابل flourless کره در مقابل کوتاه مخلوط کردن با دست در مقابل همزن برقی و کلاسیک صلیب کشی در مقابل mounded شکل. این به من منجر به چهار دستور العمل که به شدت متنوع در رویکرد خود را از King Arthur Flour, Bon Appetit, Alton Brown, و Ovenly.

King Arthur Flour کلاسیک دستور غذا خواستار کوتاه شدن جای کره که من امیدوار بودم آنها را فوق العاده جویدنی. این هم واقعا محبوب racking تا پنج ستاره از بیش از 140 بررسی است. Bon Appétit دستور ضربات چیزهایی که تا درجه یک با تست آجیل browned, کره, شلاق تخم مرغ بخار پز وضعیت در فر. Alton Brown با یک رویکرد متفاوت: دستور خود خواستار فقط تعداد انگشت شماری از مواد تشکیل دهنده می آید با هم در یک کاسه است و هر دو گلوتن و لبنی. و Ovenly معروف کوکی امکانات ریز موج و پوسته پوسته نمک دریا و به جای اینکه تخت آن قد بلند و گنبدی شکل.

هر کره بادام زمینی کوکی دستور غذا پخته شد در همان روز و در مقایسه در یک سمت-توسط-جانبی تست طعم و مزه. من به دنبال هر دستور غذا را دقیقا همانطور که نوشته شده و نمی گرفتن هر گونه آزادی خلاق. من می خواستم آن را به یک نمایشگاه آزمون, بنابراین من سعی کردم به نگه داشتن تمام عوامل خارجی را به حداقل برساند.

من هم برداشت دو از هم اتاقی های من به طعم کوکی ها برای دیدن آنچه که آنها فکر می کردند. در پایان روز همه ما مشترک مشابه نظرات و نتایج بسیار روشن است. وجود دارد یک دستور است که ایستاده بود و واقعا منفجر دیگران دور و برنده شدن دستور در حال حاضر تبدیل به جدید من رفتن به کره بادام زمینی کوکی دستور غذا.

1. آنهایی که من را هرگز دوباره: King Arthur Flour کلاسیک کره بادام زمینی کوکی ها

این کوکی ها بودند حداقل های مورد علاقه من از این دسته است. طعم خوب بود — مانند یک کلاسیک کره بادام زمینی کوکی — اما بافت خشک و ریگ. در واقع من فکر کردم من تا به حال ساخته شده است یک اشتباه در هنگام مخلوط کردن خمیر بنابراین من ساخته شده یک دوم دسته ای و پرداخت توجه دقیق به هر عنصر را به مطمئن شوید که من اندازه گیری هر چیزی اشتباه است اما آنها هنوز هم معلوم خشک است. در حالی که این دستور را می کند دولت است که خمیر خواهد شد “کاملا سفت,” من آن را در بر داشت به طوری خشک است که آن را دشوار است به کار با. من به پایان رسید تا نیاز به اضافه کردن چند قاشق غذاخوری از آب فقط برای خمیر به گرد هم می آیند.

من ترجیح می دهم جویدنی متراکم کوکی ها کره بادام زمینی و این قطعا نه است. من فکر کردم که کوتاه خواهد آنها را نرم و جویدنی اما این مورد نیست. آنها فاقد منحط بلاندی-بافت مانند من در یک نگاه خوب کره بادام زمینی کوکی. من نمی خواهد این دستور دوباره.

2. بزرگترین ناامیدی: Bon Appétit بهترین کره بادام زمینی کوکی ها

این کوکی ها بودند تا کنون سخت ترین و راستش من تحت تاثیر قرار. این دستور به شما قهوه ای, کره, شلاق زدن, تخم مرغ و نان تست آجیل که من امیدوار را برای برتر کوکی اما هیچ یک از این ارتقاء کمک در بهتر عطر و طعم و بافت. همه در همه آنها کمی خشک crumbly و هیچوقت طعم بهتر از یک استاندارد سرب کوکی. آنها خوراکی? کاملا. آنها به ارزش دو ساعت آن را در زمان به آنها را ؟ قطعا نه. من قدردانی که این دستور تلاش برای انجام کاری متفاوت است, اما آن را فقط نمی پرداخت برای من.

3. ساده-و در عین حال خوشمزه نفر دوم: آلتون براون جویدنی کره بادام زمینی کوکی ها

این است نمونه ای کامل از یک کم تلاش بالا-پاداش دستور العمل. کوکی ها آمد و با هم در یک کاسه نمی نیاز به همزن برقی و به طور جدی خوشمزه است. آنها کاملا شور فقط با یک اشاره از وانیل و شکر قهوه ای را به آنها داد ظریف طعم کارامل که زوج خوبی با کره بادام زمینی. آنها (همانطور که از اسمش پیداست) بسیار جویدنی و من قدردانی است که آنها حداقل کمی crumbly.

کوکی ها نیز گسترش خوبی به عنوان آنها پخته و وجود دارد بدون نیاز به خنک خمیر. آنها نگاه کاملا ترک خورده با چنگال الگوهای بود و زرق و برق دار طلایی رنگ قهوه ای است. برای چه کمی تلاش آن را در زمان به این کوکی ها به نظر من آنها یک موفقیت بزرگ. اگر شما به دنبال یک کلاسیک دستور العمل این است که یک محل عالی برای شروع است.

4. برنده روشن: Ovenly را شور کره بادام زمینی کوکی ها

این کوکی ها بودند که تا بحال بهترین از این دسته است. آنها مرطوب جویدنی و بر خلاف هر گونه دیگر کره بادام زمینی کوکی من تا به حال قبل از. بافت بود مانند خوردن یک زن تنها در کره بادام زمینی کوکی فرم. آنها خوش متراکم با غنی منحط مرکز. پوسته پوسته نمک در بالا متعادل شیرینی و ارائه خوب و بافت ترد و شکر قهوه ای و وانیل را افزوده خوب کارامل-y عطر و طعم. آنها تنها در زمان یک تعداد انگشت شماری از مواد تشکیل دهنده را نمی نیاز به یک میکسر و استفاده بدون آرد در همه. آنها ساخته شده من تعجب می کنم که چرا من همیشه آرد را در کره بادام زمینی کوکی ها در وهله اول ساخته شده و من تجدید نظر چه کره بادام زمینی کوکی می تواند باشد. من صادقانه می توان گفت این بهترین کره بادام زمینی کوکی ها من تا به حال کرده ایدو آنها 100% ارزش اعتیاد به مواد مخدره.

آیا شما یک مورد علاقه کره بادام زمینی کوکی دستور غذا? اجازه دهید ما را در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>