ما آزمایش 4 معروف نان کدو سبز دستور العمل و یک برنده روشن

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نان کدو س

توسط DASTESALAMATT در 27 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نان کدو سبز دریافت نمی کند توجه آن را سزاوار اغلب تحت الشعاع خود را محبوب تر از پسر عموی نان موز. اما خوب قرص نان کدو سبز می توان به طور جدی خوشمزه است. راز نهفته در اسکواش خود وام نان زیبا و بافت مرطوب و کمی مرزه طعم است که مکمل های گرم ادویه جات ترشی جات. برای من کامل قرص نان غنی است و cakey و نرم باقی می ماند برای روز بعد از آن را پخته. آن را مورد علاقه من تابستان پخت پروژه اغلب نیاز به فقط یک کاسه و یک تعداد انگشت شماری از شربت خانه مواد تشکیل دهنده.

اما با بسیاری از راه های مختلف به نان کدو سبز می تواند نتایج متفاوت است به شدت. برخی از دستور العمل های که شما با فشار آب از خرد شده کدو سبز, در حالی که دیگران شیر یا خط کدو مستقیم به خمیر. برخی از اضافه کردن ماست یونانی به مخلوط در حالی که دیگران به استفاده از 100 درصد روغن های گیاهی. وجود دارد یک آرایه بی پایان از نان کدو سبز دستور العمل هر یک با استفاده از مواد مختلف و تکنیک های به نان طعم منحصر به فرد و بافت.

من مصمم به پیدا کردن جدید من رفتن به نان کدو سبز دستور العمل — من می تواند به نوبه خود در هر تابستان است. بنابراین من انتخاب چهار نفر از محبوب ترین نان کدو سبز دستور العمل های آنلاین و پخته شده آنها را در یک سمت-توسط-جانبی تست طعم و مزه. در پایان روز من دور جدید برو-به دستور است که بهترین من تا کنون داشته و Iearned چند ترفند جدید برای ایجاد نهایی قرص نان.

دیدار ما 4 کدو سبز نان رقیب

برای حفظ این آزمون به عنوان نمایشگاه که ممکن است من از مطالعه حذف هر دستور العمل است که شامل پودر کاکائو و یا شکلات چیپس — به عنوان شکلات کدو سبز نان کاملا متفاوت خوب پخته شده است. از وجود من در نظر گرفته و چه عوامل من می خواستم برای تست: فشردن رطوبت از خرد شده کدو سبز در مقابل فقط پرتاب آن را به عنوان است که با استفاده از روغن زیتون در مقابل خنثی تر روغن و یا اضافه کردن ماست در واقع تغییر بافت در همه. این به من منجر به چهار دستور است که هر زمان یک رویکرد منحصر به فرد: جدی می خورد, Smitten, آشپزخانه AllRecipes و الکساندرا ،

جدی می خورد' دستور غذا با استفاده از هر دو روغن زیتون و ماست یونانی بنابراین من کنجکاو برای دیدن اگر آن را روی نان مرطوب. Smitten Kitchen می افزاید: کدو سبز به خمیر بدون فشردن هر گونه رطوبت اضافی و دوش بالای نان در قند درشت. AllRecipes نسبتا کلاسیک, اما آن را به بیش از 10 ، 000 اعتبار و هزاران درخشان, بررسی, بنابراین من مشتاق به دیدن آنچه که همه اعتیاد به مواد مخدره بود. و آخرین اما نه کم بود و الکساندرا آشپزخانه (یک غذایی محبوب در وبلاگ). او با بهره گیری از روش من تا به حال هرگز قبل از دیده می شود: حول کدو سبز خرد شده در مخلوط خشک قبل از اضافه کردن مواد تشکیل دهنده و مرطوب.

چگونه من تست نان کدو سبز

هر کدو سبز دستور العمل نان پخته شد در همان روز و در مقایسه در یک سمت-توسط-جانبی تست طعم و مزه. من به دنبال هر دستور غذا را دقیقا همانطور که نوشته شده و سعی در نگه داشتن تمام عوامل خارجی را به حداقل برساند. من پخته همه آنها را در همان فر و با استفاده از کدو که خرید از فروشگاه.

من هم داوطلب خدمت سربازی به کمک هر دو هم اتاقی من و پسر به طعم نان برای دیدن آنچه که آنها فکر می کردند. در پایان روز این نتایج روشن شد. وجود دارد یک نان کدو سبز دستور العمل که منفجر دیگران دور و برنده شدن دستور در حال حاضر تبدیل به جدید من رفتن به نان کدو سبز دستور العمل. آن را مرطوب ومزه و مسخره آسان به را است.

1. در غیر سنتی (و نه بسیار خوب) قرص: جدی می خورد' نان کدو سبز با گردو

این دستور ناامیدی بود. آن را به همراه داشت دو چمباتمه زدن قرص که نمی افزایش بسیار زیاد است. خمیر شد بسیار ضخیم ساخته شده و قرص کدر و ناصاف. و فراتر از آن تا حدودی ناخوشایند ظاهر نان فقط نمی طعم بسیار خوب است. به جای اینکه غنی و cakey (کیفیت من در من نان کدو سبز) آن را متراکم و bready. من امیدوار بودم که علاوه بر این از هر دو روغن زیتون و ماست یونانی را نگه داشته و آن را مرطوب اما آن را نمی, و من نمی توانستم طعم روغن زیتون را در همه. طعم خوب بود — با ظریف کارامل یادداشت از شکر قهوه ای و یک گرمای دلپذیر از دارچین میآید و از بافت از گردو — اما هیچ چیز خاص است. و بافت فقط خراب آن برای من است.

2. No-Frills قرص: مادر را کدو سبز نان از Allrecipes

این یک کلاسیک, no-frills نان کدو سبز است که طعم بسیار خوب اما نه عالی. طعم لذت بخش بود با دارچین توجه داشته باشید اما تنها دستور که استفاده نمی کند و شکر قهوه ای و با تکیه به طور کامل در شکر سفید به قرض دادن به آن شیرینی و شما می توانید بگویید. طعم نبود بد — آن را فقط بسیار پیچیده است. بافت نیز چیزی برای نوشتن صفحه اصلی درباره. آن را ندارد که پوند کیک کیفیت مانند برخی از دیگر قرص انجام داد. در مقایسه با دیگر کدو سبز نان من ساخته شده این دستور کمی فراموش شدنی. آن را نیز به همراه داشت دو قرص نان ترک من با قرص من تا به حال برای ذخیره کردن در فریزر.

3. پایان دوم: نهایی نان کدو سبز از Smitten Kitchen

این کدو سبز نان بود در دور زیباترین کدو سبز از دسته. این turbinado قند به نان فوق العاده بحران است که کاملا در تضاد نرم داخلی است. این یک ارتقاء ساده ساخته شده است که من تعجب می کنم که چرا هر کس نمی بالای خود را کدو سبز نان با قند درشت در وهله اول. عطر و طعم نیز بزرگ ترین و ادویه-به جلو از تمام دستور العمل های تست کردم. دارچین خوش قوی و جوز بود و علاوه بر خوش آمدید. آن را به حال ظریف شیرینی زنجفیلی کیفیت مانند آن است که من دوست داشتم. تنها این بود که قرص نان نبود به عنوان مرطوب که من را دوست دارند. آن را خشکاما آن را به عنوان مرطوب و منحط که من می خواستم. اگر بافت فقط یک نی نی کمی مرطوب بیشتر با این دستور می شده اند ،

4. برنده روشن: فوق العاده مرطوب نان کدو سبز از Alexandra آشپزخانه

این کدو سبز نان بود دست به پایین بهترین. آن را به حال کلاسیک (و خوشمزه) کدو سبز نان طعم و پس از آن مرطوب است که آن را به حال یک پوند کیک کیفیت مانند آن است که از آن ساخته شده طعم غنی و منحط است. اما آن را بیش از حد مرطوب یا آن را ندارد که باتلاقی و مرطوب بافت است که گاهی اوقات اتفاق می افتد زمانی که نان ها بیش از حد مرطوب. آن طعم گرم کارامل-y و فقط کوچکترین کمی مرزه. آن را تلاش برای چیزی جدید و یا غیر منتظره — آن را به سادگی کامل. این تبدیل به جدید من برو-به دستور و من قصد دارم به پخت آن را هر تابستان.

آیا شما یک مورد علاقه نان کدو سبز دستور العمل است ؟ اجازه دهید ما را در نظرات!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de