ما آزمایش 7 روش برای شستشو و خشک کردن سبزی سالاد و یک برنده روشن

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.داشتن شست

توسط DASTESALAMATT در 30 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

داشتن شسته و خشک سالاد سبزی در دست یکی از مطمئن ترین راه در واقع به خوردن بیشتر سبزیجات در خانه. آماده به خوردن romaine, کره, کاهو, برگ قرمز یا سبزی مخلوط معنی است که شما همیشه می توانید با هم ساده سمت سالاد را در یک بسته بندی و یا فقط خود را تقویت علاقه دانه سالاد با خود روشن و برگ های ترد. شما احتمالا در حال حاضر متوجه شده است که کسانی که clamshells از سبزی گران تر از خرید کل سر کاهو و آنها را خودتان تهیه بنابراین پیدا کردن بهترین روش برای شستن و خشک کردن سبزی سالاد بدان معنی است که شما می توانید صرفه جویی در پول و کاهش ضایعات و خوردن بیشتر سبزیجات!

مسلح با فضل سالاد ما چندین آزمایش محبوب ترین روش برای شستن سبزی و سپس با استفاده از مورد علاقه ما روش شستشو را نیز تست راهنمایی برای مطمئن شوید این سبزی فوق العاده خشک نگه می دارد که آنها را از دیگر لایو. ما سعی هفت روش برای شستشو و خشک کردن سبزی و دو وجود دارد لباسشویی برندگان و یکی از برنده خشک کردن روش.

چگونه ما آزمایش روش برای شستشو و خشک کردن سبزی سالاد

در میان تمام مشاوره برای شستشو و خشک کردن سبزی وجود دارد مقدار زیادی از cross-over: برخی از افراد پیشنهاد یک سینک خیس برای شستن اما یک سالاد عنکبوتی که تار میتند برای خشک کردن در حالی که دیگران با استفاده از سالاد عنکبوتی که تار میتند برای شستشو و سپس با حوله خشک تمام برگ. بر خلاف دیگر روش های تست ما تصمیم به تقسیم این آزمون ها به دو دسته: شستشو و سپس خشک کردن. پس از انتخاب مورد علاقه ما روش برای شستن ما با استفاده از این روش قبل از تست همه روش خشک کردن. ما با استفاده از سه نوع سبزی به تست این روش: برگ قرمز romaine و احتمالا dirtiest همیشه سبز و اسفناج.

سالاد سبز شستشو روش

من متمرکز در سه شستشو و روش ها: آب یخ زده روش صافی در تمیز کردن سینک و سالاد عنکبوتی که تار میتند روش. برای هر یک از روش های من اضافه شده آب برای خیساندن کشتی اضافه شده به سبزی و سپس به این مخلوط کمی تحریک با دست من. من اجازه هر مخلوط به مدت 10 دقیقه اجازه می دهد تا آب برای نرم کردن سختی شن متصل به برگ و همچنین اجازه می دهد تا مانده به سقوط به پایین از رگ. پس از 10 دقیقه من به آرامی آشفته مخلوط یک بار دیگر پس از آن اجازه دهید آن نشسته پنج دقیقه مانده به سقوط. من با استفاده از همین زمان آزمون در هر سه را حتی تست میشه.

روش شستشو: کاسه بزرگ یخی آب سرد

زمان کل: 15 تا 20 دقیقه
امتیاز: 7/10

در مورد این روش: برای آب یخ روش پر کردن یک لیوان بزرگ کاسه با آب و سپس اضافه کردن یخ. اضافه کردن سبزی خود را و تحریک برای زمانی که دست خود را می تواند ایستادن — هوا سرد است! سپس اجازه دهید تا مخلوط به بقیه کمی تحریک دوباره استراحت دوباره و سپس سبزی را ترک آب و شن به سقوط. انتقال سبزها به یک صافی بیش از یک صفحه است. زمانی که من ارزیابی چقدر خاک شد در سمت چپ و پایین از غوطه ور شدن کشتی یخ آب حمام تا به حال حداقل مقدار باقی مانده در پایین. به علاوه من شخصا یک فن از فرو بردن دست در آب سرد است. آن صدمه دیده است!

روش شستشو: تمیز کردن سینک

زمان کل: 15 تا 20 دقیقه
امتیاز
: 8/10

در مورد این روش: من به صداقت — من در مجموع germaphobe اما برای من برای شستن سبزی در نزول به معنی من به احتمال زیاد شستن سینک سه بار قبل از من به من اجازه می دهد کاهو به رفتن در. برای استفاده از این روش پر کردن تمیز کردن سینک را با آب سرد و سپس اضافه کردن یک صافی با سبزی به حوضه. سپس تحریک بقیه تحریک دوباره و پس از آن استراحت قبل از کشیدن تا این صافی اجازه می دهد تا بیش از حد آب و خاک به تخلیه کردن. من منتقل صافی را به یک صفحه برای گرفتن هر گونه آب اضافی.

در حالی که من احساس کردم این بود که بهترین روش تمیز کردن, من نمی تواند بیش چقدر آب من تا به حال به استفاده از برای پر کردن من سینک. من می تواند پر کردن سالاد عنکبوتی که تار میتند 15 بار (تایید نشده) قبل از من با استفاده از مقدار آب غرق می گیرد. هنگامی که شما انجام می شود با استفاده از عنکبوتی که تار میتند شما یک بار آن را بشویید و آن را آماده برای دور بعدی. بین نیروی کار درگیر برای تمیز کردن سینک به ایمنی مواد غذایی استاندارد و مقدار بیش از حد از آب استفاده می شود, من نمی توانستم این را یک برنده واقعی است.

روش شستشو: عنکبوتی که تار میتند سالاد خیس

زمان کل: 15 تا 20 دقیقه
امتیاز: 9.5/10

در مورد این روش: این روش پر کردن 10×10 اینچ سالاد عنکبوتی که تار میتند حوضه با آب سرد و سپس جای سبد با سبزی داخل. به آرامی تحریک مخلوط اجازه می دهد آن را به استراحت و سپس تکرار کنید. کشیدن سالاد عنکبوتی که تار میتند سبد کردن و اجازه تخلیه آب به حوضه. زمانی که من در بازرسی چقدر خاک شد پشت سالاد عنکبوتی که تار میتند روش تا به حال دو بار در آنجا مانده و سپس آب یخ روش. زمانی که من در بازرسی از برگ من در بر داشت که آنها اکثرا تمیز اما هنوز هم تا به حال برخی از شن و نزدیک به ریشه. من باید به یک رمز عبور برای آن به اندازه کافی تمیز است.

سالاد سبز روش خشک کردن

مهم ترین ملاحظات که آن را به خشک کردن سبزی هر دو چقدر زمان لازم برای خشک کردن سبزی و چگونه خشک آنها را دریافت کنید. برای این بخش از مهارت های مرحله نهایی مسابقات من به کاوش چهار سبک های مختلف: بسته بندی, مرطوب سبزی در آشپزخانه حوله و شلاق آن را در اطراف به تخلیه آب مرطوب بسته بندی سبزی در یک حوله و قرار دادن حوله در یک کیسه و با تکان دادن کیسه همان راه من در روش اول با استفاده از یک سالاد عنکبوتی که تار میتند و تخمگذار کاهو برگ خشک در یک حوله کاغذی-اندود ورق سینی.

خشک کردن به روش: گذاشته حوله کاغذی

مجموع مدت زمان: 1 ساعت
امتیاز
: 6/10

در مورد این روش: این روش فقط آنچه در آن مانند تلفن های موبایل. غیر روحانی کردن برخی از حوله کاغذی در یک ظرف ورق و نم نم خیس سالاد در بالا. شما نیاز به گاه شیر یا خط سبزی را به مطمئن شوید که آب نمی استخر و که آن را خشک به طور مساوی. این خوب کار می کند اگر شما یک عنکبوتی که تار میتند و یا باید مقدار زیادی از زمان برای کشتن, اما آن را نمی ممکن است بهترین روش اگر آشپزخانه شما می شود گرم است.

خشک کردن به روش: حوله نورد و Wringing

مجموع مدت زمان: 5 دقیقه
امتیاز
: 7/10

در مورد این روش: شروع تخمگذاری یک پارچه تمیز و حوله و سپس اضافه کردن سبزی در یک لایه و حتی ترک های کوچک در مرز بین سبزها و لبه حوله. شروع با سبزی طرف رول حوله تا مانند یک burrito. خم حوله در مرکز و لبه ها با هم مثل یک نعل اسب. گام بعدی این است که به موج حوله. من چرخید و آن را در محافل; حرکت نیروهای آب ، این کثیف کنید ، اگر شما از ذهن نیست آب در سراسر آشپزخانه خود را و سپس به دنبال آن بروید. در غیر این صورت شما ممکن است بخواهید به موج آن را بیرون پنجره یا بیرون بروید. این روش خوب بود اگر چه آن را ناشی از یک ظرف غذا بزرگ و محدودیت حجم سبز شما می توانید خشک در یک زمان. من پیدا کردن آن یک راه خوب برای از بین بردن پرخاشگری ، من این را برای حدود سه دقیقه قبل از آب متوقف پاشش.

خشک کردن به روش: حوله نورد و کیسه های پلاستیکی Wringing

مجموع مدت زمان: 3 تا 5 دقیقه
امتیاز
: 7/10

در مورد این روش: همانطور که با حوله wringing روش شما رول مرطوب سبزی در یک حوله آشپزخانه تمیز و سپس حرکت حوله به یک کیسه — اغلب این روش با استفاده از کیسه های پلاستیکی تولید, اما شما می توانید با استفاده از یک پاک کردن کیسه های قابل استفاده مجدد بیش از حد. من فکر کردم من می خواهم این روش بیش از منظم حوله روش چون دوست داشتم این ایده که قادر به مهار آب که پاشیده است. من در بر داشت که کیسه فقط کمک کرد که دوباره مکیدن و جذب آب به حوله و من واقعا نمی تواند بگوید چقدر آب بود و در واقع فرار. من می خواهم این ایده از ذخیره کردن سالاد مانند این ، اگر شما قصد استفاده از یک حوله روش من فکر می کنم شما باید با استفاده از به طور منظم حوله روش و سپس انتقال به کیسه اگر شما می خواهم به آنها را ذخیره کنید.

خشک کردن به روش: سالاد عنکبوتی که تار میتند

مجموع مدت زمان: 90 ثانیه
امتیاز
: 10/10

در مورد این روش: در هر رستوران من کار کرده ام در, شده است وجود دارد یک سالاد عنکبوتی که تار میتند. تفاوت بین خانه عنکبوتی که تار میتند و یک رستوران عنکبوتی که تار میتند در حدود سه متر در ارتفاع و برق است. رستوران ریسندگی نیاز به جا به اندازه کافی سبزی برای تغذیه یک جمعیت بزرگ. آنها وصل به دیوار و تنها کار شما این است که به نگه دارید و مطمئن شوید که تار میتند نمی کند رقص به دور در حالی که آن را gyrates. آن را خشک مقدار زیادی از سبزها در دقیقه. من خانه عنکبوتی که تار میتند در حدود 10 اینچ 10 اینچ و دارای کشش طناب. من کشیده طناب چند بار به آن اجازه دهید برخی از سرعت و پس از آن اجازه دهید پایین آهسته است. من باز عنکبوتی که تار میتند کشیده سبد ریخته آب و چرخید سالاد دوباره. من از تکرار این تا زمانی که آب متوقف تجمع در پایین در حدود 1 و نیم دقیقه. این مورد علاقه من بود روش برای خشک کردن سریع و کارآمد.

آنچه که ما آموخته شده در مورد شستشو و خشک کردن سبزی

عنکبوتی که تار میتند بود من برنده روشن از خشک شدن نبرد. ما نمی توانیم بگوییم این است که کاملا تعجب آور نیست اگر چه امیدوار بودند که یک حجیم ابزار نیست تنها برنده روش. یک دلیل وجود دارد که چرا رستوران ها استفاده از عنکبوتی که تار میتند به خشک خود را سبز. آیا این کار به سرعت و کارآمد: دو رکن رستوران کار می کنند.

از نظر شستشو مخزن شستشو سبزی خود را موثر تر اما عنکبوتی که تار میتند بهترین روش برای خشک کردن. آیا شما می خواهید برای شستن سینک و عنکبوتی که تار میتند? من تنبل هستم. من به احتمال زیاد فقط با استفاده از عنکبوتی که تار میتند برای جلوگیری از شستن سینک سه بار. مطمئن شوید که فوق العاده کثیف سبزی یا دسته نیاز به تخلیه سالاد عنکبوتی که تار میتند بیش از یک بار, اما من می خواهم به جای شستن سبزی دو بار در عنکبوتی که تار میتند به جای استفاده از 15 برابر آب (یا بیشتر) در نزول است. سالاد عنکبوتی که تار میتند یکی از کسانی که باید آیتم های آشپزخانه اگر شما یک فرد است که باعث می شود, سالاد, در خانه. آن را موجب صرفه جویی در هر دو زمان و آب و خشک خود را در سالاد به سرعت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب