ما سعی 4 بادمجان پارمسان دستور العمل و برنده یک showstopper بر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.بادمجان پ

توسط DASTESALAMATT در 9 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بادمجان پارمسان یکی از همه من تمام زمان های مورد علاقه مواد غذایی راحتی. آن را به یک ظرف است که conjures تا خاطرات شاد — هر دو از زمان زندگی در ایتالیا, که در آن من لذت می برد محاکمه و درست نسخه های ساخته شده توسط real-مقابله ایتالیایی nonnasو زمان صرف شده در اطراف من در قوانین جایی که آن را در خدمت عشق با همه خوب بورسی و حرکات دست شما می خواهم انتظار از یک ایتالیایی-آمریکایی ،

به نظر من بهترین بادمجان پارمسان بسته بندی شده با پوست لایه بادمجان شیرین و خوش طعم در خانه سس گوجه فرنگی و به اندازه کافی melty پنیر که برای دریافت ناب پنیر بکشد اما نه بیش از حد که وزن آن همه چیز را. باید آن را منحط اما نه چرب پر رو اما نه خیس. در واقع اگر من sopping تا آخرین قطره سس را با من طرف ترد نان سیر, این نیست, بادمجان پارمسان برای من.

چرا که بسیاری از دستور العمل نیاز به کمی از کار آن را به ارزش آن را به پیدا کردن یکی از بهترین — پس من مبارزه کردن چهار ترین و دوست داشتنی دستور العمل در یک حماسه side-by-side تست طعم و مزه. نه تنها من آمده دور جدید برو-اما من همچنین یاد گرفتم که فهم و outs از ساخت مطلق بهترین نسخه از این ظرف کلاسیک. و به من اعتماد کن — هر بار که من آن را بخورم بشقاب من پاک پاک.

دیدار ما 4 بادمجان پارمسان رقیب

مسلما من به این نبرد مورد علاقه: مارسلا Hazan را بادمجان پارمسان از آشپزی او ملزومات کلاسیک ایتالیایی پخت و پز. برای جلوگیری از خود من تعصب من به سمت چپ آن را از نبرد و به جای آن استفاده می شود آن را به عنوان استاندارد طلا. اگر دستور دیگری می تواند زندگی می کنند تا او آن را سزاوار به نفع خود. من هم می خواستم یک برنده است که برای همه در دسترس آنلاین.

من می خواستم به جنگ کردن چهار دستور العمل های است که نشان داد چگونه متنوع بادمجان پارمسان است. ظرف هر دو ایتالیایی و ایتالیایی-آمریکایی و شما پیدا کردن آن ساخته شده است کاملا متفاوت در هر دو مکان و در درون خانواده ها به عنوان به خوبی. در نهایت من فرود آمد دستور از مارتا استوارت جدی می خورد, Food52 و Saveur.

در ایتالیا ریشه ظرف مورد بحث — برخی می گویند سیسیل و برخی می گویند ناپل. هر دو نسخه شامل سس گوجه و بادمجان که سرخ شده اما نه پوشیده با نان اما در سیسیل سنتی پنیر به نام caciocavallo استفاده می شود (آن را شبیه به سن پرولون) و در ناپل آن را محلی, پنیر موزارلا. من می دانستم که من نیاز به سعی کنید هر دو سبک که منجر به Food52 را Sicilian نسخه و خورد جدی' ناپلی یکی. جالب پارمسان نیست مورد استفاده در این کلاسیک, ایتالیایی, نسخه های به دلیل آن می آید از شمال شهر پارما و نبود به طور گسترده ای در دسترس تا سال ها بعد. (بنابراین فکر نام بادمجان پارمسان ناشی از این کلمه parmicianaکه در لهجه سیسیلی اشاره به کرکره های چوبی با لایه اسلاید افقی شبیه به چگونه ظرف خود لایه لایه است).

من برداشت Saveur دستور به خاطر آن به نمایندگی یک ایتالیایی-آمریکایی نسخه که تمایل به غنی تر و منحط تر چون بادمجان است پوشیده با نان قبل از آن سرخ شده و دو نوع پنیر استفاده می شود — پنیر موزارلا و پارمسان یا Pecorino. بسیاری از دستور العمل در حال حاضر حتی جست و خیز ماهی به جای پخت بادمجان به همین دلیل است که من انتخاب مارتا استوارت دستور العمل به عنوان نهایی من مدعی.

چگونه من تست بادمجان پارمسان دستور

من تا به حال هیچ مشکل پیدا کردن دهان خوراک برای این نبرد چون من در حال حاضر ماندن با من ایتالیایی آمریکایی در قوانین. همه آنها پرشور نظرات در مورد بادمجان Parm بنابراین من می دانستم که آنها می تواند منصفانه و صادقانه طعم تست. خوشبختانه همه ما رتبه بندی دستور العمل های مشابه ساخته شده است که نتایج روشن است.

1. ظروف سرباز یا مسافر-بهینه ساز که نیست ارزش آن: مارتا استوارت پخته بادمجان پارمسان

من عاشق این ایده از این دستور غذا: به جای سرخ کردن بادمجان, شما پخت پوشیده با نان برش. سرخ کردن هر دو یک کار سخت و طاقت فرسا و ظروف سرباز یا مسافر بنابراین من تا به حال هیچ مشکل پرش آن! متاسفانه غذای مرکب از گوشت وارد به پایان رسید تا راه بیش از حد خشک و بی مزه — به خصوص به این دلیل که بیش از حد ضخیم برش بادمجان نمی تواند لایه درستی در ظرف پخت و نمی جذب سس گوجه فرنگی. در پایان این ظروف سرباز یا مسافر من را نجات داد نمی توان برای این واقعیت است که ظرف به پایان رسید فقط نبود بسیار خوش طعم. من نمی خواهد این دستور دوباره.

2. بزرگترین ناامیدی: جدی می خورد', ایتالیایی, سبک بادمجان Parm

این Neopolitan به سبک, دستور ویژه unbreaded بادمجان سرخ شده, سس گوجه فرنگی ساده, سبزیجات تازه و پنیر موزارلا. من مشتاق به آن را به دلیل آن را احساس نور و خلاصه. اما از آنجا که بادمجان برش نیست شور و یا پوشیده با نان آنها جذب می شود راه بیش از حد از روغن هنگام سرخ شده ساخت نوعی غذای چرب. تازه پنیر موزارلا نیز منتشر شد بسیاری از آن مایع به عنوان آن را پخته و در نتیجه آب وارد ظرف است که دشوار بود به تکه.

3. پایان دوم: Food52 را بادمجان Parmigiana

این دستور غذا را تحسین کرد از سیسیل بنابراین به جای پنیر موزارلا از آن خواستار caciocavallo و پنیر و یک پنیر شبیه به پنیر پرولون. مانند Neopolitan به سبک, دستور غذا, بادمجان نیست پوشیده با نان است اما در واقع سرخ شده و سس گوجه فرنگی, نگهداری ساده است. من عاشق این رویکرد مینیمالیستی — هر عنصر قادر به درخشش.

متاسفانه من می توانم پیدا کردن caciocavallo پنیر, بنابراین من تا به حال به حل و فصل برای پارمسان (که ذکر شده است به عنوان جایگزین در دستور). The Parm ذوب نمی کند و همچنین و آن را ظرف شور. من قطعا می خواهم این نسخه دوباره, اما من می خواهم مطمئن شوید که برای پیگیری کردن مناسب پنیر و یا آن را با سن پرولون به جای پنیر پارمسان.

4. برنده روشن: Saveur بهترین-همیشه بادمجان Parmigiana

این دستور غذا آسان بود ، بله, آن را در زمان طولانی را, اما آن را 100 درصد به ارزش آن است. به لطف آهسته پختند در خانه سس گوجه فرنگی نازک ورقه و به آرامی پوشیده با نان سرخ شده بادمجان و استفاده از هر دو پنیر موزارلا خرد شده و رنده شده Pecorino Romano پنیر آن را نشان می دهد توقف ظرف است که زندگی می کردند تا به همه من هوس. من قطعا توان ساخت آن را دوباره و دوباره.

آیا شما یک مورد علاقه بادمجان پارمسان دستور غذا? اجازه دهید ما را در نظرات!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب