ما سعی 7 روش برای ذخیره سازی انواع توت ها و برنده Outlasted همه آنها را

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند خوردن یک توت فرنگی کاملا رسیده در یک روز گرم تابستان. شیرین عطر گل عملا فریاد تابستان است. هر سال من نگاه به جلو به خود ترش پانچ که کاملا متعادل خود کشنده شیرینی. صرف فکر آنها این است که به اندازه کافی به من از طریق سرد بری-کمتر از زمستان است.

اما توت فرنگی های تازه گران هستند و وجود دارد هیچ چیز بدتر از خرید یک پاینت کاملا توت فرنگی رسیده و تنها آنها را به رفتن بد در عرض یک یا دو روز. این یک وضعیت ناامید کننده من تجربه کرده ام یکی بیش از حد بسیاری از بار و مشکل من مصمم به کمک به حل کند. بنابراین در تلاش برای هرگز اجازه من تازه توت فرنگی به هدر رفتن دوباره من را هفت محبوب ترین روش های ذخیره سازی آنها را به تست را با این امید آنها را طولانی تر آخرین. من خریداری یک تخت توت فرنگی تازه و ذخیره آنها را در هفت راه مختلف. برخی از ذخیره سازی روش های کار کرده بهتر از دیگراناست, اما وجود دارد یک برنده روشن است که نگهداری توت فرنگی کاملا تازه برای کل هفته. در اینجا روش های ما تست شده است.

چگونه ما تست شده این روش

اولین چیزی که من انجام داد این بود که جستجو در اینترنت برای قابل اعتماد ترین و قابل اعتماد روش نگهداری توت فرنگی تازه. برخی از روش همه چیز در مورد ظروف آنها ذخیره می شود در حالی که دیگران با تمرکز بر شستشو و تکنیک های پردازش است که گفت: به گسترش عمر مفید خود را. پس از فرود در هفت محبوب روش های زیر هر یک را به آزمایش گذاشته. من خریداری من توت فرنگی (همه از همان بازار و در همان روز) و stashed آنها را در یخچال پس از ذخیره سازی آنها را از طریق روش مربوطه.

قضاوت بر معیار ساده بود: هر روز صبح من را بررسی کنید در انواع توت ها را به ببینید که چگونه آنها به دنبال. هر توت فرنگی آغاز شده است که برای نرم کردن و تیره یا روشن و سفید/قهوه ای-ish رنگ به نظر من “خراب” به خاطر آزمون. (اما نگران نباشید — این عزیزان قرار داده شد و برای استفاده در خانه جام جم.) در پایان این هفته من تا اندکی چگونه بسیاری از انواع توت ها خراب و تعیین برنده. برنده روش در حال حاضر تبدیل به به من روش ذخیره سازی هر کدام از انواع توت تازه من خرید.

ذخیره سازی روش: قبل از تخم و ذخیره شده در یخچال برش به سمت پایین.

در مورد این روش: در تلاش برای ایجاد شاخص های توت فرنگی را به عنوان آسان که ممکن است من تست غیر ممکن است و قبل از تخم کل یک پاینت از توت فرنگی برای دیدن اگر آنها می گذشته است. اگر من می تواند فروشگاه توت فرنگی در حال حاضر تخم به طوری که آنها واقعا گرفتن و رفتن من قطعا نمی خواهد از جا در رفته. به تقلید مشابه آزمایش حاضر ما تخم توت فرنگی و ذخیره آنها را برش به سمت پایین. من برداشت پان اجازه داده است که به اندازه کافی فضا برای ذخیره کل یک پاینت از انواع توت ها در آن و صف آنها را. من ظهور آن را در یخچال کشف و بررسی بر روی آن روزانه است. مطمئن شوید که آن را یک ایده اما من فقط واقعا می خواستم ready-to-eat-توت فرنگی.

نتایج: پس از هفت روز تمام از انواع توت ها بد رفت. توت خشک چروکیده و برش-end تبدیل وحشتناک خاکستری رنگ. من می دانستم که این آزمون خواهد بود toss-up, اما من نا امید شده بود با این وجود.

من غذای آماده: آرد توت فرنگی در پیش است یک ایده بد است. برش دو طرف تا پایان قهوه ای تبدیل, نرم, و به دنبال بسیار زشت است. برخی از روش های آنلاین توصیه می کنیم قبل از ذخیره سازی تخم توت فرنگی در پستی بالا, کیسه و یا ذخیره شده بر روی یک حوله کاغذی, پس از آن می توانست یک قدم اشتباه از طرف ما اما در هر صورت من نمی پیش بینی تخم توت فرنگی با ماندگاری بیش از یک هفته در یخچال است.

ذخیره سازی روش: Dunked در یک حمام آب گرم و ذخیره شده بر روی کاغذ حوله در ظروف محفوظ از هوا.

در مورد این روش: این روش از مواد غذایی اشاره کرد نویسنده هارولد مک گی که تمرکز در تقاطع علوم غذایی و پخت و پز. کتاب خود را در مواد غذایی و پخت و پز است که مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی از نهایی آشپزی, علوم, منابع, بنابراین من می دانستم که ما نیاز به شامل روش خود را به عنوان بخشی از ترکیب است. روش او شامل dunking انواع توت ها را در یک قابلمه 125°F آب (که داغ است اما نه کاملا نهفته) برای 30 ثانیه و سپس انتقال آنها را بر روی یک حوله کاغذی-اندود ورق سینی در یخچال. آب گرم حمام است گفت: به سرکوب رشد کپک در نتیجه ساخت انواع توت ها دیگر گذشته است.

نتایج: روز هفت کمی بیش از نیمی از توت فرنگی به حال خراب — که تعجب آور با توجه به چقدر تلاش (و علم!) رفت و به این روش ذخیره سازی. آن را واقعا به نظر می رسد مانند آب داغ حمام را که بسیارو اکثر توت فرنگی نگاه کرد و نه غمگین.

من غذای آماده: این روش یک بیت از یک پروژه و من فکر نمی کنم آن را به ارزش فوق العاده وقت و تلاش آن را در زمان. من نمی بینم بسیاری از بهبود (در صورت وجود) در نظر چه مدت انواع توت ها به طول انجامید و توصیه نمی گرفتن زمان اضافی برای انجام این کار است. حدس من این است که انواع توت ها بودند بیش از حد مرطوب است که باعث آنها را به از بین بردن سریع تر است. در پایان هفته حوله کاغذی مرطوب بود و به نظر می رسید برای کمک به فساد پس از آن ممکن است من نمی اجازه دهید آنها را خشک به اندازه کافی قبل از ظاهر آنها را در یخچال قرار دهید.

ادامه مطلب: این درس خوان اما درخشان-ترفند نگه می دارد انواع توت ها تازه برای دیگر

ذخیره سازی روش: شستشو داده شده و ذخیره شده بر روی کاغذ حوله.

در مورد این روش: یکی از محبوب ترین روش برای ذخیره سازی انواع توت ها است که به سادگی شستشو آنها را خاموش و ذخیره سازی آنها را در یک حوله کاغذی-صف ظرف. به این ترتیب شما می توانید غذا خوردن توت فرنگی خود را هر زمان که شما ولع مصرف آنها را بدون نیاز به آنها را بشویید کردن — غذا-katey رویای! برای این تست ما مرتب از طریق یک پاینت از توت فرنگی (دور از هر گونه انواع توت ها که در گذشته خود را پا) شستشو آنها را قرار داده و آنها را در یک ظرف تزیین شده با حوله کاغذی, ظهور درب و stashed آنها را در یخچال.

نتایج: در پایان هفته کمی کمتر از نیمی از توت فرنگی به حال خراب. حوله کاغذی مرطوب بود و بخش هایی از توت فرنگی است که دست زدن به آن به نظر می رسید خراب سریع تر است.

من غذای آماده: ذخیره سازی مرطوب توت فرنگی در یخچال به اثبات رسیده است و در عین حال دوباره دستور غذا برای فاجعه است. حوله کاغذی به پایان رسید تا گرفتن خام و انواع توت ها رفت بد نسبتا به سرعت. روز پنج من می توانم بگویم که این روش کار نمی کند که هست. با این حال شما فروشگاه توت فرنگی خود را, مطمئن شوید که آنها به طور کامل خشک قبل از stashing آنها را در یخچال.

ذخیره سازی روش های ذخیره شده در یک شیشه ای مهر و موم شده.

در مورد این روش: یکی از روش های من تا به حال دیده می شود یک تعداد انگشت شماری از کارشناسان نشان می دهد که ذخیره سازی توت فرنگی تازه را در یک مهر و موم شده ظرف شیشه ای (مانند شیشه میسون). شما فقط در جای خود نشسته توت فرنگی مستقیم به شیشه پیچ درب و پاپ آن را در یخچال. برخی از منابع ادعا می کنند این روش را نگه دارید, انواع توت ها تازه تا دو هفته (!), بنابراین من هیجان زده به آن را امتحان کنید.

نتایج: در پایان هفته تنها یک سوم از توت فرنگی نشان داد که هر گونه نشانه ای از فساد. این شیشه مهر و موم شده به نظر می رسید به نگه داشتن انواع توت ها بسیار تازه از ذخیره سازی آنها را در یک کشف ورق تابه. توت فرنگی به سمت پایین شیشه به نظر می رسید به از بین بردن سریعترین احتمالا به خاطر آنها تحمل وزن از دیگر انواع توت ها در بالا از آنها, اما آنها به طور کلی باقی ماند کاملا تازه است.

من غذای آماده: اگر چه انواع توت ها کمی سخت به در و شیشه این روش کار می کرد جای تعجب هست. آن را نگه داشته توت نسبتا تازه بود اما کمی از درد. شیشه نمی تواند کل یک پاینت از توت فرنگی بنابراین اگر چه آن را موفق ترین روش این است که عملی است.

ذخیره سازی روش: Unrinsed و ذخیره شده بر روی حوله کاغذی.

در مورد این روش: اگر ما قرار بود برای تست اگر ذخیره سازی توت فرنگی بر روی کاغذ حوله کمک خواهد کرد که آنها را نگه دارید تازه ما نیاز به آن را امتحان کنید در هر دو شستشو داده و unrinsed انواع توت ها. این آزمون به روش دوم. ما به سادگی طبقه بندی شده اند از طریق توت فرنگی چیدن هر که نگاه بد از شروع قرار داده و آنها را در یک حوله کاغذی-صف ظرف با درب و stashed آن را در یخچال.

نتایج: در پایان هفته حوله کاغذی تا به حال جذب یک مقدار مناسب و معقول از مایع و رنگ قرمز در برخی از مکان ها — نشان می دهد که آن را به حال جذب برخی از مایع اضافی که در غیر این صورت کمک به آنها را از بین بردن سریعتر. روز هفت تنها حدود یک پنجم از انواع توت ها تا به حال خراب شده. این روش کار می کرد به طور قابل توجهی بهتر از ذخیره سازی شستشو توت فرنگی بر روی کاغذ حوله نشان می دهد که نگه داشتن توت خشک نقش مهمی در چه مدت آنها تازه ماندن برای.

من غذای آماده: این روش به خوبی کار می کرد و تنها منجر به یک مقدار کمی از فساد. حدود 20 درصد از توت فرنگی خراب بود که به طور قابل توجهی کمتر از ذخیره سازی آنها را در حوله کاغذی پس از شستشو اما هنوز هم وحی است.

ذخیره سازی روش: طبقه بندی شده اند و قرار اصلی خود کارتن.

در مورد این روش: ما شامل این روش به عنوان یک کنترل برای قضاوت در بقیه آزمون ها. ما به سادگی طبقه بندی شده اند از طریق ظرف توت فرنگی و دور انداخته هر که در حال حاضر در حال رفتن بد و سپس اضافه آنها را به ظرف و ذخیره آنها را در یخچال. که در آن است.

يافته ها: به روز و هفت به سختی هر یک از توت فرنگی به حال خراب. تقریبا همه آنها هنوز تازه و پر جنب و جوش و تنها تعداد کمی از آنها نشان داد هیچ نشانه ای از خراب.

من غذای آماده: این روش تا حد زیادی ساده ترین و نتایج بسیار بزرگ است. ظرف نگهداری انواع توت ها بسیار تازه تر از بسیاری از دیگر ظروف نگهداری و از آن زمان عملا هیچ زمان. نه شستشو انواع توت ها ساخته شده مطمئن شوید که آنها آنها خشک و ظرف به نظر می رسید به آنها را به اندازه کافی گردش هوا بدون اینکه در معرض. اگر شما برای زمان فشرده ذخیره سازی انواع توت ها را در ظروف اصلی خود کار می کند فقط خوب است.

ذخیره سازی روش: خیس شده در سرکه حل شده و خشک شده در یک سالاد عنکبوتی که تار میتند.

در مورد این روش: این یکی از شایع ترین روش های من در اینترنت دیدم و من مشتاق به آن را امتحان کنید. شما غوطه دادن توت فرنگی در حمام آب ساخته شده را با 1 قسمت سرکه سفید و 3 قسمت آب تخلیه آنها و سپس آنها را خشک و به طور کامل به عنوان ممکن است. Food52 پیشنهاد خشک کردن آنها را در یک سالاد عنکبوتی که تار میتند به انتظارنشسته بودند با حوله کاغذی برای بیمه اضافه شده است که آنها را خشک و این دقیقا کاری است که من انجام داد. پس از خشک شما انتقال توت فرنگی را در یک حوله کاغذی-صف ظرف آزادانه محل درب در (انجام آن را مهر و موم) و پاپ آنها را در یخچال قرار دهید.

نتایج: در پایان هفته عملا هیچ یک از توت فرنگی رفته بود بد. من نمی باید به دور انداختن یک تک و تنها قابل توجه فساد بود و چند لکه های تیره در اینجا وجود دارد. و از آنجا که انواع توت ها به طور کامل خشک در سالاد عنکبوتی که تار میتند, حوله کاغذی هنوز عملا به طور کامل خشک توسط روز و هفت.

من غذای آماده: این روش طول می کشد زمان و تلاش برای انجام, اما بسته به اینکه چگونه بسیاری از توت فرنگی شما باید (و یا چگونه گران قیمت آنها) آن را قطعا ارزش آن است. توت فرنگی ماند, تازه, پر جنب و جوش و شرکت کل هفته نشان داد و عملا هیچ نشانه ای از فساد. آنها نگاه به عنوان اگر من تا به حال فقط آنها را گرفته به خانه از فروشگاه شدند و (تقریبا) به عنوان تازه به عنوان یک روز.

هنگامی که آن را به ذخیره سازی و توت فرنگی و رطوبت به نظر می رسید به بزرگترین دشمن. شما می خواهید مطمئن شوید که انواع توت ها به طور کامل خشک قبل از stashing آنها را در یخچال بنابراین من پیشنهاد برگزاری در شستن آنها را تا زمانی که شما آماده به آنها را بخورید و یا به طور کامل خشک کردن آنها را در یک سالاد عنکبوتی که تار میتند. اگر شما برای زمان فشرده ذخیره به سادگی توت فرنگی را در ظرف اصلی پس از دور هر که در آستانه خراب گزینه خوبی است — اما اگر شما وقت اضافی خیساندن آنها را در سرکه-آب محلول و خشک کردن آنها را پس از آن است یک راه عالی برای گسترش عمر مفید خود را.

نوبت شما: خود بروید به روش برای ذخیره سازی تازه توت فرنگی ؟ اجازه دهید ما را در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de