ما سعی کردیم هر نوع سیب زمینی سرخ کرده منجمد ما می تواند پیدا کنید و این مورد علاقه ما

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

سیب زمینی سرخ کرده منجمد باید بسیاری از چیزهایی که رفتن به آنها را. اول از همه سیب زمینی سرخ کرده سریع و آسان غذای جانبی است که با تقریبا هر چیزی. به علاوه یکی دیگر? زمانی که سیب زمینی سرخ شده را در منوی شما لازم نیست که به التماس بچه های خود را برای آمدن به میز. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, آنها یک راه آسان برای ارضای خود را سرخ هوس و بدون هدف قرار دادن درایو-سه شنبه و ضمیمه در همبرگر و می لرزد. من در مورد شما نمی دانم, اما این دلیل برای من کافی برای نگه داشتن یک کیسه فریزر در تمام زمانها.

چگونه من انتخاب منجمد سیب زمینی سرخ کرده

از بسیاری از انواع منجمد سیب زمینی سرخ کرده را انتخاب کنید از ما مجموعه ای از برای پیدا کردن آنهایی که در واقع کوک به عنوان خوشمزه به عنوان عکس روی کیسه. به همین خاطر من تصمیم به شامل هر زیگ زاگ, فرفری, یا, وفل, سیب زمینی سرخ کرده یا هر بزرگ, ضخیم, استیک سرخ قاچ. این به سادگی یک آزمایش مستقیم سیب زمینی سرخ کرده مانند شما می خواهم در یک فست فود مشترک. برخی از مارک های آنها تماس بگیرید “بند کفش,” دیگران آنها را “برش مستقیم.” برخی از آنها ضخیم تر از دیگران است, اما همه جا بصورتی پایدار و محکم در “کلاسیک سرخ” رده.

مهم ترین درس من آموخته است که در طول این روند طولانی و خسته کننده: نمی تابه بسیار شلوغ. این اتاق بیشتر شما می توانید سیب زمینی سرخ کرده بیشتر احتمال دارد آنها را طبخ ترد خارج و داخل.

بهترین فست فود به سبک منجمد سیب زمینی سرخ کرده: Alexia خانه برش سیب زمینی سرخ کرده

انگشتان پا, بند کفش (با نام مستعار سریع مواد غذایی-سبک) پخت سیب زمینی سرخ کرده تا کاملا ترد با طعم سیب زمینی شاید به دلیل کمی از سیب زمینی پوست در سمت چپ آنها. آنها در حال حاضر با چاشنی نمک دریا اما نم نم بیشتر در بالا و شما نمی قادر خواهد بود برای جلوگیری از خوردن آنها. بر خلاف بسیاری دیگر از مارک های ساخته شده با انواع و اقسام مواد افزودنی و نشاسته اینها blessedly ساده فقط با پنج تشخیص مواد تشکیل دهنده (سیب زمینی و روغن و نمک و آب سیب کنسانتره برای ترویج براونینگ و اسید سیتریک). نه به اشتباه این با هوشمند کلاسیک خط که 98 درصد چربی و پخت تا unpleasantly چرمی.

خرید: Alexia خانه برش سیب زمینی سرخ کرده با نمک دریا $3.69 برای 28 اونس در هدف

این Crispiest منجمد سیب زمینی سرخ کرده: بازار شربت خانه ترد بند کفش سیب زمینی سرخ کرده

آنها را کتک مانند کسانی که مقاومت سیب زمینی سرخ کرده شما در brewpubs و توپ بازی ها, اما آنها مطمئن شوید که نگاه و طعم و مزه آن را دوست دارم. این بند کفش سیب زمینی سرخ کرده پخته شده تا crispiest از دسته با تشکر از پرتاب در برخی از مرتب کردن بر اساس از نشاسته مخلوط. آن را می سازد یک لیست مواد تشکیل دهنده اما اگر شما یک بحران هیولا اینها برای شما.

بهترین ضخامت برش منجمد سیب زمینی سرخ کرده: Kroger سیب زمینی سرخ کرده

جایی میان بند کفش و استیک سیب زمینی سرخ کرده, این ضخیم تر برش چوب طعم ترین شور و مورد پسند همه است. این savoriness بود به طوری تلفظ من تا به حال به بررسی برچسب برای دیدن اگر آنها فرو برد و با براث (آنها نیست). ترد در خارج, داخل, بافت, بود, صاف, شور, سیب زمینی له شده. این اگر شما ترجیح می دهند انواع سیب زمینی سرخ کرده که به اندازه کافی ضخیم برای خیس کردن سس گوجه فرنگی و سرکه مالت یا استفاده نا مشروع.

آیا شما رفتن به برند منجمد سیب زمینی سرخ کرده دوست دارید به در خانه ؟

دانیل Centoni

نویسندگان

دانیل Centoni مواد غذایی نویسنده ویرایشگر دستور دهنده و نویسنده کتاب آشپزی مستقر در پورتلند اورگان است. کار خود را در خوار به دست آورده جیمز ریش جایزه روزنامه نگاری در سال 2016. او آخرین کتاب آشپزی “پورتلند آشپز” منتشر خواهد شد در پاییز سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de