سلامتی ضد نژادپرستی باید با هم وجود دارند

Uzma Chowdhury و کورتنی رابینسونبهترین دوستان است و تنوع سهام و ورود پزشکان تأمل در آنچه در آن به معنی به دنبال ضد نژاد پرستی که مشتاق برای اطمینان از سلامتی برای همه.

سلامتی برای ما همواره مورد توجه—هنگامی که ما را انتخاب کنید به توجه و وقتی که ما نمی. هنگامی که ما باید توجه به نحوه تغذیه بدن ما چالش ذهن ما و حرکت ما در روابط ما فعالانه در ایجاد شرایط برای خودمان دوستی ما و جوامع ما به زندگی و خوب و سالم و شاد. آن را حس می کند. آنچه که شما پرداخت توجه به رشد می کند. چه چیزی به شما انرژی خود را به بهبود می یابد. آنچه شما را به فضا برای نشان می دهد.

اما آنچه شما نمی توجه به مسائل و حتی بیشتر. بزرگتر سلامتی جامعه نادیده گرفته تاول واقعیت است که شرط لازم برای زندگی خوب زندگی می کنند. اخیر قتل جورج فلوید و مراتب بیش از حد بسیاری دیگر از مردم سیاه و سفید به عنوان وحشیانه یادآوری است که اجازه دسترسی به زندگی می کنند اجازه دهید به تنهایی دنبال سلامتی نیست فراهم شده برای همه به طور مساوی. از تظاهرات گسترده در جهان به ضد نژادپرستی کتاب در صدر لیست بهترین فروشنده تورم عمومی تعهد زیبا نشانه ای از امید است که بیشتر مردم توجه. همچنین گفتن نشانه: اگر شما فقط در حال حاضر توجه شما تا به حال افتخار به توجه بیش از حد طولانی است.

ما به عنوان شرکت در هجوم reposting دفاع, اهدای, و حضور در باشگاه کتاب, دو نفر از ما هم بیشتر مکالمات خصوصی در اطراف چه ضد نژاد پرستی به معنی برای ما در این لحظه. این نشان می دهد متفاوت برای هر یک از ما. یک از ما یک زن سیاه و سفید دست و پنجه نرم کردن با ناامیدی در حالی که تمرین امید; یک از ما غیر سیاه و جنوب آسیا تلاش برای جفت همبستگی و عمل بدون در نظر گرفتن فضا. ما اول شد دوستان ما در سفر خود را به ضد نژاد پرستی به مدارس در کار ما به عنوان مربیان و امروز ما در حال تأمل در چگونه به ضد نژاد پرستی یک عادت روزانه برای خودمان و دیگران است.

به عنوان افکار عمومی شیفت به سمت حمایت گسترده برای زندگی مهم میان بسیار بزرگتر جنبش ما با توجه به این که بیش از حد اغلب طول می کشد تا خشونت به جرقه تغییر دهید. این که آیا آن را یک اعتراض ملی به عنوان یک واکنش به قتل مردم سیاه و سفید در حال حاضر و یا Trayvon مارتین در سال 2012 یا امت تا در سال 1955 و یا به طور گسترده ای گزارش نشده قتل سیاه و, سیاه, ترانس مردم این واکنش ها آمده اند پس از نژادپرستی ادعا کرده است به مراتب بیش از حد بسیاری از سیاه و سفید زندگی می کند.

همانطور که ما دوباره خود ما تعهدات به زاد نژادپرستی کار وجود دارد به همین نگران الگو را در خودمان است. ما آموخته اند که پس از عذرخواهی برای آسیب ما باعث به دیگران است. ما آموخته اند که از باز کردن دردناک قسمت از داستان های خود ما. ما آموخته اند که پس از آسیب انجام شده است. در واکنش به آسیب نباید ما معلم ابتدایی. ما چگونه یاد بگیرند به انجام بهتر و بدون کسی نیاز به دریافت صدمه دیده است یا بدتر ؟

آموزش قبل از آسیب اتفاق می افتد نیاز به عمیق, روزانه, انعکاس. آن را احساس می کند غیر ممکن است به تصور یک جهان بدون آسیب, اما از خودمان سوال به ما کمک می کند فکر می کنم در مورد آنچه ممکن است.

چه فضایی را من ؟ من از دست خودم ؟
آیا عذر خواهی کنم ؟ زمانی که من عذر خواهی کنم آن را در مورد من ؟
آیا من هدیه داستان من با باز کردن این فرهنگ و هویت و تجارب زندگی می کردند ساخته شده است که من که هستم ؟ آیا من ایجاد فضا برای دریافت هدیه ای از داستان های دیگران ؟
من انکار خود من واقعیت ؟ من انکار این واقعیت از دیگران است ؟
من صادقانه با خودم در مورد آنچه که من نمی دانم ؟ آیا فرضیات زمانی که من باید سوال?
آیا من در واقع گوش دادن ؟
آیا من مکث قبل از من واکنش نشان می دهند ؟
من دفاعی? همه دانستن? نمایشی?
من متعهد به خواندن و یادگیری و رشد ؟
من مایل به انجام فروتن درد کار از یادگیری فراموش شده, سدوف زمانی جهت یادگیری و بیش از ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im