“ما با اعتماد به نفس است که آنها می تواند ارائه: بحث ما را به AP مدیر عکاسی در مورد سوئیچ به سونی


J. David Ake مدیر عکاسی در آسوشیتد پرس.

یکی از بزرگترین و قدیمی ترین سازمان های خبری آسوشیتد پرس, به تازگی اعلام کرد که این تعویض به سونی برای همه از آن عکاسی و ویدئوگرافی تجهیزات. ما به صحبت کرد AP مدیر عکاسی, J. David Ake در مورد اینکه چرا این سازمان تصمیم به ساخت سوئیچ به همین دلیل آن را انتخاب کردم سونی و آنچه در آن به معنی برای AP کارکنان عکاسان و فیلمبرداران.

در زیر مصاحبه ویرایش شده است به آرامی برای شفافیت و جریان.


با تشکر برای پیوستن به ما, David – چه چیزی شما را در AP?

من مدیر عکاسی در آسوشیتد پرس من مسئول عکسهای عکس گزارش در سراسر جهان است. که یک تیم چند صد کارکنان عکاسان پنجاه و یا پس از سردبیران عکس و ما با تولید حدود 3000 عکس روز از سراسر جهان است. من شده است در AP برای 20 سال و قبلا من یک عکاس برای UPI خبرگزاری فرانسه و رویترز،.

آیا این یک تصادف است که این خبر مصادف با چه شده است افتتاح هفته از برنامه ریزی بازی های المپیک 2020 در توکیو ؟

در واقع این فقط اتفاق افتاده است به زمانی که ما می تواند خط نقطه چین امضا! COVID-19 آهسته همه چیز را کمی از ما در واقع به امید این کار را کمی زودتر.

چه مدت شما شده است کار با سونی در این پروژه ؟

AP شده است فکر کردن در مورد تعویض به آینه بر روی عکسهای سمت برای یک زن و شوهر از سال است. ما مانند مزایای [مانند silent shooting] که به معنی ما می تواند زمزمه آرام در مکان های که در آن یک DSLR صدای شاتر نگران کننده است. ما مانند فوق العاده سریع فوکوس اتوماتیک و ما مانند نور وزن دوربین.

ما آزمایش دوربین از تولید کنندگان مختلف در واقعا سخت از مناطق قطب شمال به جنگل و به محیط خصمانه به طوفان است. پاسخ قاطع از عکاسان شد که آنها واقعا دوست Sony تجهیزات: راه آن کار می کرد و راه آن را احساس و تصویر با کیفیت.

سونی آلفا a9 Mark II یک دوربین که سونی می گوید ساخته شده به طور خاص به نیازهای عکاسان حرفه ای در درخواست محیط و در رویدادهای ورزشی مهم. تعداد نسبتا کمی از عمده سخت افزار به روز رسانی از a9 شد و تقریبا همه در نظر گرفته شده برای تهیه کردن به این جمعیتی.

سپس ما شروع به صحبت کردن به ما تصویری از همکاران که در مورد آماده شدن برای انجام یک تغییر دنده خود را بیش از حد, و ما شروع به فکر کردن “خوب اگر ما رفت به سونی به صورت تصویری و عکسهای آنچه را که برای ما داستان سرایی بصری?” ما این ایده را دوست داشت از داشتن کیفیت رنگ و کیفیت تصویر نزدیک به همان بین عکاسی و تجهیزات ویدئو. بنابراین اگر عکسهای عکاس کمک یک ویدیو همکار با کمی فیلمبرداری و یا B-رول آن مناسب خواهد بود و در ویرایش. و اگر ما به جلو و یک قاب گرفتن از یک ویدیو 4K دوربین آن را اساسی همان احساس به عنوان یک عکس از عکسهای دوربین.

و لنز مانت یکسان هستند بنابراین اگر یک فیلمساز مشغول به کار بود, با, عکسهای, عکاس, او یا او می تواند قرض 600 mm f4 یا عکسهای عکاس می تواند سعی کنید یک cine lens برای به دست آوردن یک نگاه خاصی. آن را فقط به ما می دهد برخی از فرصت های منحصر به فرد.

تا به حال به AP شده است با استفاده از ترکیبی از سیستم عامل های مختلف از تولید کنندگان مختلف?

بله ما. ما با استفاده از یک تولید کننده برای, عکسهای و تولید کننده های مختلف به صورت تصویری. و ما شده ایم با کسانی که مارک های ما استفاده از آنها را برای سال آنها پشتیبانی کرده ایم ما با تجهیزات خود را. واقعا فکر می کردند که ما می خواستم به آینه است که در زمان ما را در این مسیر و پس از آن ما در بر داشت که همکاری بین ویدیو و عکس می تواند واقعا خوب و سونی می تواند از حمایت هر دو از کسانی که در این سطح است که ما مورد نیاز است. و شاید که می تواند باز کردن برخی از فرصت ها برای داستان سرایی بصری در آینده است که ما تا به حال قبلا شناخته شده است.

آن را احتمالا رفتن به ما را کمی بیش از یک سال برای تکمیل این سوئیچ

من بسیار هیجان زده هستم چرا که هر دو [ویدیو و عکس] تیم در حال حاضر واقعا می تواند با هم کار خوبی است.

چگونه بسیاری از عکاسان و فیلمبرداران شروع خواهد شد با استفاده از Sony تجهیزات ؟

ما چند صد کارکنان عکاسان در سراسر جهان مورد که بسیاری از دوربین های ویدئویی [ما تجهیزات استخر]. و احتمالا معرفی هزاران نفر از مترجمان آزاد به طور منظم و گاه به گاه. این سوئیچ به سونی تنها به کارکنان عکاسان و فیلمبرداران.

مترجمان آزاد مستقل پیمانکاران آنچه را به آنها است.

شما می توانید به ما یک ایده از مقیاس این سرمایه گذاری در نظر بدن دوربین و لنز?

خوب اگر ما kitting هر عکاس و فیلمساز با چهار یا پنج لنز و یک زن و شوهر از بدن دوربین که یک سرمایه گذاری بزرگ. آن را احتمالا رفتن به ما را کمی بیش از یک سال و شاید یک سال و نیم برای تکمیل این سوئیچ در سراسر جهان است. ما عکاسان در برخی از مکان ها هستند که بسیار دشوار است برای گرفتن دنده!

سونی در حال حاضر تنها تولید کننده به ارائه مادری آینه طولانی-تله نخست لنز. لنز از این نوع هستند یک پیش نیاز برای ورزش حرفه ای اگر چه کانن و نیکون جدیدترین دوربین های بدون آینه قبول می EF و F-mount لنز از طریق آداپتور.

آیا شما یک حس نسبت a9-سری a7-سری دوربین های که شما در حال رفتن به onboarding?

اکثریت قریب به اتفاق از عکسهای عکاسان خواهد شد a9 علامت IIs. ما خواهد شد برخی از a7R IVs برای فیلمبرداران و یک زن و شوهر برای برخی از سرگرمی ما بورس است که انجام بسیاری از پرتره. اما کیت استاندارد خواهد بود a9 Mark II.

در این ویدئو جانبی وجود دارد شش دوربین های مختلف که ممکن است تبدیل به بخشی از کیت از پخش سینمایی دوربین تمام راه را به پایین به کوچک خرما به اندازه دوربین های دیجیتال بسته به انتساب. اما ما شش دوربین تنظیمات می خواهم-در این ویدئو جانبی.

آنچه شما متقاعد شده است که سونی می تواند با ارائه این سطح از پشتیبانی خود را به عکاسان و فیلمبرداران ممکن است نیاز به در عمده حوادث ؟

خوب سونی متعهد شده است برای ما که از آن خواهد شد. و ما انجام برخی از آزمایشات را انجام داده ایم حوادث که در آن آنها ارائه سطح حمایت که ما مورد نیاز است. این است جدید برای گوشی های سونی. در این ویدئو جانبی سونی است از دوربین های خود در این زمینه را برای یک مدت زمان طولانی واقعا. آنها به ما نشان داده که آنها متعهد به انجام آن است و ما تا کنون بوده است با این سطح از تعهد است.

اثبات شده است در پودینگ البته یک بار ما رو این همه نورد-اما ما اعتماد به نفس است که آنها می تواند ارائه.

توکیو 2020 هرگز اتفاق افتاده است اما در این زمان در سال آینده, AP عکاسان و فیلمبرداران در ژاپن خواهد بود تیراندازی رسیدگی Sony تجهیزات.

شما با اشاره به چالش های لجستیکی از جای خود ثابت و تصویری تجهیزات شما در حال برنامه ریزی برای معرفی یک برنامه آموزشی برای کارکنان خود را?

بله. هدف ما این است که به عکاسان هم خود را جمع آوری چرخ دنده های قدیمی, موضوع, آنها را با چرخ دنده ی جدید و آنها را به یک روز یا بیشتر با سونی تکنسین های برای اجرا از طریق منوها چگونه برای تمیز کردن سنسور, چگونه دوربین کار و غيره قبل از ما آنها را در این زمینه است.

چه اولین حوادث بزرگ است که شما انتظار AP عکاسان خواهد بود پوشش با Sony تجهیزات ؟

از انتخابات آمریکا در ماه نوامبر و پس از بازی های المپیک است.

آنچه را بزرگترین تغییر شما را دیده ام در طول زندگی حرفه ای خود را در عکاسی?

برای من شخصا این بود که فیلم به دیجیتال. من یکی از اولین دوربین های دیجیتال در سال 1995. این یک تغییر بزرگ و بسیار روشنگر – وجود دارد یک حس آزادی. آن را به تغییر جهان برای عکاسی خبری. و من فکر می کنم بدون آینه در حال رفتن به تبدیل به یک واقعا تغییر بزرگ بیش از حد. این واقعیت است که این دوربین بسیار سریع و بسیار آرام و بسیار روشن به ما اجازه خواهد برای رفتن به مکان ها و چیزهایی که ما انجام داده اند قبل از.


سردبیران توجه داشته باشید: Barnaby Britton

خبری که آسوشیتد پرس – یکی از قدیمی ترین و بهترین و شناخته شده در اخبار سازمان – تعویض است به سونی بسیار قابل توجه است.

برای دهه اینکه آیا یا نه یک نام تجاری می تواند در نظر گرفته شود ‘حرفه ای’ تعریف شده در بخشی که آیا سازمان هایی مانند AP خریداری شده خود دوربین و لنز برای کارکنان خود عکاسان است. در حالی که تعدادی از حقوق و مزایای عکاسان خبری مشغول به کار در آژانس های سراسر جهان امروز است نسبتا کوچک آن را سخت به غلو روابط عمومی ارزش برای هر نام تجاری از داشتن آن دوربین و لنز به نظر می رسد در دست جوانب در حاشیه در حوادث مانند بازی های المپیک, تماشا, توسط میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان است.

برای حداقل چهل سال کانن و نیکون را متعلق به حاشیه و در طول راه هر دو شرکت را توسعه داده اند یک سیستم های پیشرفته برای حمایت از عکاسان حرفه ای در رویدادهای ورزشی مهم. می توانید با سونی رقابت با این خوبی تاسیس شرکت ها وقتی که می آید به خدمات و پشتیبانی از نرم افزار (نه به ذکر است قابلیت اطمینان)? ظاهرا AP است بسیار با اعتماد به نفس در سونی (و آن دنده را) عملکرد تا کنون, اما همانطور که آقای Ake می گوید: “اثبات شده است در پودینگ’.

سونی هنوز هم تنها شرکت ارائه هر دو واقعا عکاسی خبری گرا دوربین بدون آینه و طیف وسیعی از بومی آینه سریع لنزهای تله فتو لنز نخست

شکی نیست که سونی بسیار جدی در مورد رقابت در بازار حرفه ای. این a9 Mark II است مسلما بهترین دوربین ورزشی در جهان در حال حاضر و دو سال پس از کانن و نیکون پیوست فول فریم بدون آینه, پارتی, سونی است که هنوز هم تنها شرکت ارائه هر دو واقعا عکاسی خبری گرا دوربین بدون آینه و طیف وسیعی از بومی آینه سریع تله نخست لنز. ظاهرا برای AP صلیب-سازگاری E-ماونت لنز بین تعداد زیادی از سونی عکاسی و دوربین های ویدئویی بود و نکته دیگر در این شرکت را به نفع.

از فروش و درآمد در نظر این واقعیت است که سونی به فروش می رسد فقط چند صد دوربین و لنز است که احتمالا نه همه که مهم است. اما AP قرارداد یک رای اعتماد به نام تجاری از یک آژانس مترادف با حرفه عکاسی خبری و یکی که سونی در حال کار برای سال به دست آورند. کانن و نیکون فقط رو قرار داده توجه کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im