در میان بسیاری از تغییرات در فروشگاه های مواد غذایی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس یکی از بارز ترین مصرف کنندگان شده است, ناپدید شدن نوار سالاد بوفه های اصلی به خصوص از مجلل و بقال و مانند کسانی که از تمام مواد غذایی و زنجیره ای. اما در حالی که ایده آماده به خوردن غذا نشسته در باز محافظت می شود کمی بیشتر از یک عطسه گارد رفته از جذاب هولناک در زمان کوتاه فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور پیدا کرده اند راه به repurpose همان سرد نمایش وسایل برای جلب مشتریان به خرید چیزی است که به نظر می رسد کمی امن تر است.

“جدید فلوریدا Ave. تمام مواد غذایی ویژگی های یک پیاز نوار ایم” واشنگتن خبرنگار یعقوب Fenston با یک عکس از آن مکان جدید برای استفاده از سالاد بار — و نه یک نمایش جذاب از alliums. اما معلوم شد که فقط آغاز شد: مردم در پاسخ با عکس از انواع جدید پرکننده از جمله impeccably اندود شده تا انتخاب از بطری های آبجو این مطلق دریای رنگارنگ قوطی های آبجو و چه نویسنده برادفورد پیرسون به نام “هرج و مرج صداقت” از کیسه سوپ لود شده را به نوار در فیلادلفیا خروجی از جوانه.

نائومی Tomky

نویسندگان

مستقر در سیاتل نویسنده Naomi Tomky با استفاده از شور و شوق بی امان برای خوردن همه چیز را به حرکت خودش را در سراسر جهان به عنوان برنده جایزه غذا و سفر نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net