ما باید دستور العمل های جدید برای حمل و نقل شما

هر دوشنبه شب, Bon Appétit سردبیر آدم Rapoport به ما می دهد زیرچشمی نگاه کردن در داخل مغز خود را با در نظر گرفتن بیش از خبرنامه ما. او سهام دستور العمل او شده است پخت و پز, رستوران ها او شده است در غذا خوردن و بیشتر. آن را بهتر می شود: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما این نامه را قبل از هر کس دیگری.

همیشه از سردبیران نوشته شده اند که سردبیر نامه سردبیران تبدیل شده اند آنها را در اواخر. ما رو بیش از حد ما در صفحات ما به همکاران ما. بیش از حد بسیاری از جلسات. هیچ وقت برای نوشتن. و هر چه عذر و بهانه های دیگر ما می توانید درام به توضیح ما عدم بهره وری است.

زمانی که من باید تو نوشتن شده است من سردبیر نامه ای برای این موضوع ممکن است بسیاری از ما در 1 مرکز تجارت جهانی کلیک کردن دور و بر ما, لپ تاپ, فرو بردن به کارشناسی آزمون آشپزخانه را به espressos و اندک اندک خوردن در هر چه بود و مجموعه ای از مزه جدول. به عبارت دیگر ما بودند رفتن به محل کار—که چیزی است که همه انجام می دهند درست است ؟

اما زمانی که من (در نهایت) نشستم به نوشتن آن پنج شنبه, مارس 19. من در خانه با داشتن فقط وارد کردن و در عین حال یکی دیگر از زوم نشست. سیمون Marlon و من در روز 6 از خود-جداسازی با توجه به کوروناویروس. در حال حاضر که من این نوع خبرنامه هفتگی به شما در آوریل 20, که ممکن است موضوع به سرانجام رسید و در حال چاپ. در اینجا چیزی است که من نوشت: یک ماه پیش امروز:

آن را سخت به تصور کنید که چگونه همه ما را به انجام زمانی که شما خواندن این نامه اواسط ماه آوریل است. ما می دانیم که همه چیز در حال رفتن به بدتر قبل از دریافت آنها بهتر است. و آن را دشوار است به روند.

اما من نیز می دانم که من فوق العاده heartened چگونه هر کس در این BA تیم در پاسخ به این بحران است. ما که در پرواز چگونه به دوباره اختراع شغل ما به عنوان ما کار از راه دور. ما در حال حاضر فیلمبرداری ما wildly محبوب یوتیوب در آپارتمان خود ما selfie ، ما در حال ضبط پادکست ما بدون یک استودیو اما با همان شور و شوق زیادی, نظر, و بله, روحیه مجادله. ما با هم متحد برای جمع آوری کمک و جلب توجه به یک رستوران و صنعت است که نابود شده است در طول این ماه است.

و بله ما هنوز در حال ساخت یک مجله. تمام مطالب در موضوع ممکن است به ضرب گلوله کشته شد نوشته شده و ویرایش شده قبل از COVID-19 تبدیل زندگی ما وارونه است. قرار بود آن را به ما بوده است مسئله سفر. اما به عنوان رئیس من, Anna Wintour, اشاره, شاید پاشش کلمه سفر در سراسر پوشش در همه کلاه در حال حاضر ممکن است حرکت می کند. سخت به استدلال می کنند با او. اما داستان پشت این پوشش هنوز هم بدرخشد. این دستور از مینیاپولیس اتحادیه همونگ آشپزخانه است که توسط راه بودند و برخی از بهترین چیزهایی که ما آزمایش کردیم تمام سال خواهد بود یک مزیت برای هر آشپز خانه در امریکا است. همین کار را با آشپز Ashleigh Shanti صبحانه indulgences در Benne در عقاب در اشویل ، و به عنوان آب و هوا گرم توصیه می کنم تلاش اندی Baraghani آسان-شادی بخش تولید محور ظروف که او پخته تا تابستان گذشته در طول یک اوهای فرار.

Benne بیسکویت از اشویل است Benne از عقاب.

عکس از Emma فیشمن

واقعا چه همه ما باید در حال حاضر بیش از همیشه در حال فرار است. من امیدوارم که این دستور به شما حمل و نقل مسئله ارائه می کنند که فقط. در حال حاضر به نوبه خود آن را برای پخت و پز مشاوره و الهام بخش است. سگ گوش به دستور شما درد را. و هنگامی که آن را در نهایت زمان برای همه ما برای شکستن رایگان با استفاده از این موضوع به عنوان ما در اصل در نظر گرفته شده در آن—به عنوان شما همه کلاه راهنمای سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im