چه اتفاقی می افتد اگر شما هرگز خود را تمیز قهوه ساز ؟

من متوجه واقعا سخت هنوز دچار القا راه چه اتفاقی می افتد اگر شما هرگز تمیز کردن قهوه ساز خود را.

آن را در سال 2008 و من جدید copywriter در آلرژی محصول شرکت. باز کردن دفتر برنامه بودند که تیم ما نشسته در میز در یک برش کردن منطقه از یک انبار. تعدادی از ما بودند خلاق درونگرا که لذت می برد اطاقک زندگی; حتی در فاصله 10 فوت ما فوری Messaged هر یک از دیگر به جای صحبت کردن چهره به چهره است.

من با استفاده از یک فضای بخاری (آتلانتا زمستان ها سرد و انبارها نگه ندارید گرما), هدفون, و به طور منظم پر فنجان قهوه برای ایجاد یک دنیای کوچک برای خودم در میز من حتی آن را به عنوان و نشستم با صدا غذا خوردن در وسط هر چیز دیگری. یک روز اگر من مجبور به توقف استفاده از اتاق قهوه فیلتر — بوقلمون سرد. ما officemate به ما گفت که او می خواهم یک نفوذ از سوسک که می خواهم گرفته تا اقامت در ماشین است.

اگر چه ظاهرا نه که مشترک برای پیدا کردن سوسک در یک دستگاه قهوه شخصی من داستان و این یکی به اندازه کافی برای من کمی می ترسم — و بیش از اندازه کافی برای متقاعد کردن من که این ماشین باید به طور منظم تمیز.

با بسیاری از امریکا بیشتر قهوه در خانه در حال حاضر از همیشه قبل از من شده فکر کردن زیادی در مورد این. چقدر بد است اگر مردم نمی پاک خود را در قهوه خانه همه است که اغلب ؟ یا خوب همیشه ؟

کنجکاو شدم و در تماس با یک دوست داشتنی آقای قهوه نماینده به نام Meida و اگر چه او به من گفت که او هرگز از شنیده می شود هر کسی با یک سوسک نفوذ خود را در قهوه ساز او در زمینه تماس های مورد شکسته قهوه در همه زمان ها. بسیاری از این مشکلات او می گوید: با توجه به افرادی که خود را تمیز کردن واحد.

“ما به شدت به شما پیشنهاد برای تمیز کردن قهوه ساز خود را حداقل یک بار در ماه.” او در ادامه به توضیح می دهد: “هر بار که شما با دم کردن قهوه باقی مانده از لوبیا و آب و آهک سپرده های ساخت داخل در ماشین است. آن نیاز به تمیز برای حذف کسانی سپرده و خود را به نگه داشتن قهوه تازه.”

از من خواسته Meida آنچه که به طور معمول اتفاق می افتد زمانی که مردم نمی تمیز کردن واحدهای خود را به عنوان اغلب به عنوان آنها باید. او گفت که در علاوه بر این به قهوه نمی مزه خوب “ماشین آلات است که تمیز را مسدود کردن. آب نمی خواهد جریان و یا کار را متوقف و یا شروع به نشت.” این دو تا از مشکلات مردم در مورد اغلب. و چون آنها ناشی از نادر تمیز کردن تمیز کردن خوب جلسه معمولا رفع این مشکل است.

Meida همچنین با اشاره به این که قهوه در حال حاضر “شرایط ایده آل برای قالب ها و باکتری ها” از آنجا که آنها در حال تاریک و مرطوب و اغلب گرم است. اما دوباره سازگار تمیز کردن مطمئن شوید که قالب ها و باکتری ها لازم نیست یک فرصت برای رشد است.

خوشبختانه روال تمیز کردن و تعمیر و نگهداری پیچیده نیست. در حال اجرا از آب مقطر و سرکه سفید را از طریق خود دستگاه (Meida توصیه در مورد سه فنجان از آن) است که همه آن را طول می کشد.

در اینجا چگونه برای تمیز کردن دستگاه قهوه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>