ما تا کنون منحرف جهانی غیرمنتظره با اطلاعات شده است وجود دارد افزایش علاقه مینیمالیسم – “کمتر بیشتر است” و ماری کوندو خانه پاکسازی.

مردم تبدیل شده اند خسته با در دسترس بودن از چیزهایی که مصرف کننده محصولات انتخاب زندگی و خواسته است. آن است که هرگز پایان دادن به, و این جای تعجب نیست که بسیاری از مردم در حال تبدیل به راه ساده تر از زندگی است.

Essentialism برخی از شباهت ها با مینیمالیسم اما این دو مفهوم بسیار متفاوت هستند.

چه Essentialism?

در سال 2014 گرگ McKeown انتشار پرفروشترین کتاب: Essentialism: منظم پیگیری کمترو او شده است و آموزش افراد, شرکت ها و رهبران جهان در مورد هنر essentialism بوده است.

گرگ تعریف essentialism عنوان:

کمتر اما بهتر است.

Essentialism یک روش زندگی است که کمک می کند تا شما را منحرف جهانی با تمرکز بر روی چیزهایی که برای شما مهم هستند. Essentialism نیست مینیمالیسم که در آن شما خود را کاهش دهد اموال مواد را به حداقل

Essentialism است یک طرز فکر برای تصمیم گیری چه چیزی برای شما مهم است یا نه. اگر چیزی مهم نیست شما از بین بردن آن است.

پس چگونه می تواند شما را بهره مند از essentialism و زندگی ساده تر و ضروری ،

یاد بگیرند که می گویند “هیچ” بیشتر

یکی از دلایل بسیاری از ما احساس استرس و ضعف است زیرا ما می گویند بله به مراتب بیش از حد بسیاری از چیزها است.

تبلیغات

گفت: “بله” است راحت تر از گفتن “نه” اما برگ های شما در موقعیت دشوار داشتن برای حمل از طریق یک تعهد شما نمی ممکن است در وهله اول می خواستم.

این مهم است که به دقت فکر می کنم در مورد تصمیمات خود را برای اولین بار.

خیلی بهتر است که به می گویند “اجازه دهید من به عقب بر گردیم به شما” برای اولین بار از گفتن “بله” و بلافاصله آن را پشیمانی بعد از آن. چرا که در آن شما باید به هر دو حمل طریق با تعهد halfheartedly یا اتلاف مقدار زیادی از زمان و تلاش در تلاش برای خارج شدن از تعهد بعد.

البته همیشه وجود خواهد داشت چیزهایی که شما ممکن است بخواهید به انجام اما باید انجام دهید: مالیات خود را, انجام, ظروف و رفتن به دندانپزشک. ولی بسیاری از تعهدات ما و دعوت انتخاب نمی تعهدات. شما می توانید آنها را اگر شما می خواهید به.

تمرکز بر اولویت خود را

توجه کنید که من استفاده از کلمه “اولویت”. این یک اشتباه است که بسیاری از مردم را. آنها بسیاری از “اولویت” و نه یک “اولویت”.

کلیدی برای زندگی ضروری زندگی است درک آنچه شما در اولویت است.

خانواده خود را? حرفه ای شما ؟ سرگرمی خود را? آنچه در آن است ؟

اکثر مردم هرگز کشف آنچه در آن است که آنها بیشتر علاقه مند و به جای رفتن از یک علاقه خود را به دیگری. این منجر به آنها را هرگز تجربه شادی ایجاد چیزی خاص در اطراف چیزی است که آنها ساخته شده اند برای خودشان.

شما می دانید واقعی خود را اولویت هنگامی که شما می دانید آنچه شما می خواهید از زندگی است.

برای من اولویت این است که برای کمک به عنوان بسیاری از مردم که من می تواند کمک به آنها را کشف مزایای سازمان و بهره وری. چون من شناسایی این به عنوان اولویت من, من می تواند به تصمیم گیری بهتر در مورد آنچه که من می خواهم به من در روز است. این همچنین باعث می شود آن را آسان تر برای نه گفتن به چیزهایی که مورد علاقه من است.

تبلیغات

اگر من خواسته را متعهد به چیزی و آن را کمک نمی کند, نسبت به این اولویت و سپس از آن آسان است برای من برای گفتن ندارد.

شما را در کنترل خود بعد

چون essentialism کاهش تعهدات خود را به تنها ضروری, این شما قرار می دهد در کنترل کردن روز خود را.

اکثر مردم نمی دانند چه می خواهند و این ناخواسته اجازه می دهد تا افراد دیگر را به کنترل خود در روز است. برای مثال ممکن است شما را به دوستان و خانواده به شما گفتن که در آن به بود و با آنها و یا کارفرمایان و همکاران درخواست شما انجام این کار و یا انجام این کار است.

آن همه برگ شما احساس خالی و نشده.

هنگامی که شما می دانید چه چیزی برای شما مهم است و شما تمرکز بر روی تنها آن چیزهایی را که به شما شادی و سرور خود را به روز می شود روز خود را نه شخص دیگری. این شامل داشتن به گفتن “نه” بیش از شما می گویند بله.

در طول زمان شما را پیدا خواهد کرد خود را به دوستان و خانواده و همکاران و احترام به خود را در زمان بسیار بیشتر است و هنگامی که شما شروع به دست آوردن کنترل بیش از روز خود را. به دست آوردن کنترل از روز خود را اجازه می دهد تا شما را به تمرکز بر روی چیزهایی که شما خیال مهم است.

آن را نیز بدان معنی است که شما برای به انجام رساندن اولویت خود را در با کیفیت عالی که شما را بدست آورده به مراتب بیشتر احترام از اگر شما در تلاش بودند به انجام همه چیز را همه در یک بار.

همه سفر ساخته شده از مراحل کوچک

دزموند توتو یک بار گفت:

“چگونه می توانم شما را از خوردن یک فیل ؟ یک گاز در یک زمان.”

هر چیزی که شما می خواهید برای به انجام رساندن است تا از گزش کوچک. اگر شما می خواهید برای ذخیره 1 میلیون دلار صرفه جویی شما یک دلار در یک زمان. اگر شما می خواهید برای تکمیل ماراتن شما انجام این کار یک گام در یک زمان.

تبلیغات

همه چیز شما می خواهید برای به انجام رساندن است تا از کوچک مراحل است که شما به طور مداوم را در طول زمان.

من همواره در جذب به نوشتن یک مجله روزانه اما همواره شکست خورده به نوبه خود این را به یک عادت. که تغییر زمانی که من شروع به تمرین essentialism و داشتن یک “کمتر بیشتر است” طرز فکر.

به جای باور من تا به حال برای نوشتن یک هزار و یا بیشتر کلمات در هر روز من هدف از نوشتن بیش از پنج جملات در هر روز. این است که بسیاری از, اما آن کمک القای من عادت به نوشتن یک مجله روزانه بود که هدف اصلی است.

در حال حاضر من به جلو نگاه به نشستن در پایان روز با من مجله و نوشتن آن چند جمله به عنوان یک خلاصه ای از روز من.

بیش از یک هفته من را بسیار به نشان می دهد برای من روزنامه نگاری تلاش. اما بیش از چندین سال وقتی که من به طور مداوم آن را انجام دهد من را در اطراف 8,900 جملات. که تقریبا به طول یک رمان پرفروش.

ساخت روال اطراف چیزی است که برای شما ضروری است

وجود دارد سه چیز برای من مهم: ایجاد محتوای ورزش و خواندن.

من عاشق انجام تمام این کارها. و اگر من به عنوان خوانده شده چیزی, ایجاد محتوا, من, می, منتشر می شود و هر روز ورزش می توانم بگویم من تا به حال یک روز بزرگ است. چون من باید با شناسایی این سه چیز من ساخته شده آنها را به من روال زندگی روزانه.

من شروع روز با نوشتن هر زمان که من می توانم. من ایجاد محتوای اواسط صبح و ورزش در 2 ساعت. آنها نه تنها ساخته شده است به من ذهنی, برنامه, اما آنها نیز برنامه ریزی شده در تقویم به عنوان به خوبی. من ام روز با بیست تا سی دقیقه مطالعه قبل از رفتن به خواب.

آن است که روال خود را که شما نسبت به انجام آنچه شما می خواهید برای به انجام رساندن.

اگر شما مشغول انجام هر کس دیگری کار شما نمی قادر خواهد بود برای رسیدن به هر چیزی برای خودتان. شما را مانند یک عروسک خیمه شب بازی کنترل شده توسط نیروهای خارجی.

تبلیغات

اما اگر شما شروع روز خود را با زمان برای خودتان انجام دهید و اولویت خود را و سپس شما را حفظ کنترل از روز خود را و زندگی است.

چرا کمتر بیشتر است

زندگی ما پر از فرصت است و این فرصت ها همه جا هستند.

بیست سال پیش اگر یک نوجوان می خواستم به پول از ایجاد فیلم های کوتاه آنها خواهد بود خندید مگر اینکه آنها تا به حال به اندازه کافی غنی پدر و مادر به خرید آنها لازم است تجهیزات دوربین برای آنها را امتحان کنید.

اما حتی اگر آنها به حال تجهیزات مناسب و می تواند فیلم های آنها تا به حال در هیچ جا به نمایش گذاشتن آنها. امروز گوشی شما حمل در اطراف با شما در همه جا می تواند برای شما میلیون ها دلار. سیستم عامل های مانند یوتیوب و Vimeo مردم ارائه با استفاده از این فرصت

بنابراین اگر آن را آسان به پول زیادی دارد بنابراین تعداد کمی از مردم آن را انجام?

از آنجا که وجود دارد بیش از حد بسیاری از فرصت ها.

با بسیاری از فرصت های آن فوق العاده دشوار است را انتخاب کنید که یکی را. مردم موفق امروز آنهایی که انتخاب یک فرصت و با آن زد طولانی به اندازه کافی برای آن را به نوبه خود به موفقیت است.

فقط به شما برخی از نمونه هایی از افرادی که تبدیل تصویری ساخت به موفقیت: Casey Neistat ایجاد شده در زندگی واقعی داستان در مورد زندگی در نیویورک است.[1] مت D’Avella در زمان مینیمالیسم و فیلم-ساخت و تبدیل که به موفقیت[2]و Aileen زو نام Lavendaire در زمان زندگی ساده و ایجاد ویدئوها که در اطراف موضوع است.[3]

اگر چه همه آنها افراد با استعداد در حق خود موفقیت خود را نه فقط ساخته شده بر روی استعدادهای خود را. آن را نیز ساخته شده است با تمرکز بر یک موضوع و اقامت مداوم بیش از چندین سال.

این است چگونه essentialism می تواند کمک به شما تبدیل شدن به موفق.

Takeaways کلیدی

  • Essentialism است نه یک چیز فیزیکی مانند مینیمالیسم. Essentialism دولت از ذهن است. آن است که در مورد تمرکز بر روی آنچه که برای شما مهم است و اجازه می دهد نه در خارج سر و صدا به دخالت خود را با تمرکز.
  • Essentialism اجازه می دهد تا شما را به کنترل از روز خود را با اجازه دادن به شما برای بررسی و ارزیابی فرصت ها قبل از پذیرش آنها.
  • در نهایت essentialism شما کمک می کند تا تمرکز کمتر و این اجازه می دهد تا شما را به انجام این کارها بهتر است در دراز مدت است.

اطلاعات بیشتر در مورد به همین دلیل کمتر بیشتر است

عکس های اعتباری: عیسی Kiteque از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de