آنچه که در مرتع پرورش احشام ، (و چرا از آن بسیار داغ در حال حاضر؟)

خود را می توانید از سفید پنجه و فراموش نکنید در مورد آناناس — نوشیدنی شما در حال رفتن به sipping در این تابستان است که آب در مرتع پرورش احشام. اجازه ندهید که نام شما را گمراه: آشامیدنی ندارد هر چیزی برای انجام با سس سالاد. این در واقع یک تگزاس-سبک درمان شده است که شاید در محبوبیت در سراسر کشور به عنوان سه عنصر کم الکل sipper جلب با مردمی به دنبال چیزی است که آسان به را حتی ساده تر برای لذت بردن از راحتی از خود ایوان.

در هسته ی اصلی آن در مرتع پرورش احشام آب تنها آب آهک, آب لیمو و آب گازدار. در دستور العمل او برای رنچ آب تعریف شده ظرف می گوید: نسبت مواد تشکیل دهنده بر اساس اولویت (اما او لذت می برد دو بخش تکیلا به یک قسمت آب آهک). شما می توانید با استفاده از هر نوع تکیلا دوست دارید در این دستور العمل, اما شما مجبور به استفاده از Topo چیکو برای آب گازدار. آن را تنها عنصر ضروری برای دستور غذا. “این بیش از حد شامپانی Topo چیکو آب معدنی است که چه چیزی باعث نوشیدنی و آب گازدار با این نسخهها کار در اینجا. آن را فقط نمی شامپانی به اندازه کافی و نه فوت و فن انجام دهد” تعریف شده ظرف توضیح می دهد.

Topo چیکو در همه جا در تگزاس پس از آن را حس می کند که این امر می تواند آب گازدار انتخاب برای رنچ آب. ملی توزیع Topo چیکو تنها به تازگی آغاز شده به سطح شیب دار بالا. حتی سه سال پیش از آن می تواند سخت برای پیدا کردن یک بطری برای فروش در دمای فروشگاه های مواد غذایی در سیاتل یا St. Louis. در اواخر سال 2017, گرچه, Coca-Cola خریداری Topo چیکو و با توزیع قدرت معشوق آب ساخته شده راه خود را در سراسر کشور است.

چرا در مرتع پرورش احشام آب بسیار محبوب در حال حاضر ؟

در ماه گذشته و یا Google Trends نشان می دهد که جستجوها برای رنچ آب باید کاملا سر به فلک کشید اما هیچ چیز جدید اگر شما از تگزاس. در وبلاگ خود پست تعریف شده ظرف توضیح می دهد که این دستور بسیار رایج در تگزاس و بسیار ساده است که مردم ممکن است تعجب که چرا او می خواهم حتی زحمت به پست در مورد آن. خوب برای بقیه کشور این است که همه جدید.

Austin مواد غذایی نویسنده پائولا فوربس که نام نوشیدنی “اساسا یک قطار سریع السیر با یک تگزاس لهجه” در GQ قطعه بر روی آن نیز اشاره می کند که نوشیدن ندارد که مقدار الکل می کند و دارای ترکیبی از یخ و آب و آب آهک است که در نهایت بسیار با طراوت است. این نوشیدنی مناسب برای جرعه در خارج از, و آن را سخت به ظروف سرباز یا مسافر. چه بیشتر شما می خواهید از یک تابستان نوشیدنی ؟

در حال حاضر که توپو چیکو در همه جا هر کسی می تواند پر کردن یک لیوان بلند با یخ اضافه کردن یک شات یا دو تکیلا فشار در یک نیمه کامل آهک را به ارزش آب و بالای آن را با Topo چیکو. ناگهان انزال, آب مخاطبان ملی. چرا که حتی اگر شما در واقع در یک مزرعه به نظر می رسد مانند بسیار قوی, راه خود را برای شروع داغ-آب و هوا cocktailing.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>