آنچه در آن به معنی یک زندگی موفق و چگونه به یک

گاهی اوقات آن را فقط طول می کشد یک رویداد در زندگی به شما برای پرسیدن یک سوال مهم: “چه آن را به یک زندگی موفق?”

به نظر می رسد مانند یک سوال ساده اما بیشتر به شما حفاری به آن پیچیده تر از آن می شود. برای مثال موفقیت نیست به عنوان ساده به عنوان برنده. این می تواند به معنای یک چیز به یک شخص و چیز دیگری برای یکی دیگر.

که می شود گفت در طول تاریخ کسانی که موفق شده اند تا به حال تم خاص در زندگی خود را. گاهی اوقات آنها نیاز به یک مربی و یا شخصیت مهم در زندگی خود را. دیگران تا به حال یک طرز فکر خاص.

با استفاده از این در ذهن, اجازه دهید به بررسی آنچه در آن به معنی برای زندگی موفق زندگی و چگونه شما می توانید به دست آوردن آن است.

آنچه در آن به معنی موفقیت

قبل از غواصی در بیشتر, اجازه دهید به بررسی سلسله مراتب مزلو نیاز دارد. این یک انگیزه تئوری روانشناسی است که متشکل از پنج ردیف.

چهار ردیف ساده عبارتند از: نیازهای فیزیولوژیکی و ایمنی محل به تعلق و اعتماد به نفس نیاز دارد.

آخرین ردیف است که در آن شما می خواهید به تمرکز در حال حاضر: self-actualization.

خود شکوفایی است این ایده که وجود دارد بیشتر به زندگی و این که ما آرزوی یک هدف است. هر چه این هدف است که ما به دنبال آن به احساس کامل. وقتی که می آید به یک زندگی موفق, آن را آسان به می گویند که خود شکوفایی صرفا رضایت بخش چهار جنبه از زندگی ما است.

تبلیغات

این چهار رکن است که ایجاد موفقیت ما:

  • بهداشت شخصی
  • روابط قوی
  • امنیت مالی
  • شور و شوق برای کار شما

1. بهداشت شخصی

بهداشت شخصی یکی از ارکان چرا که همانطور که ما مسن تر, همه چیز شروع به عملکرد نه به عنوان آنها باید یا به طور معمول. ما شروع به از دست دادن قدرت ما به عنوان ما انتخاب کنید تا عادات ناسالم.

نه تنها این, اما جنبه های منفی از سلامت فقیر تاثیر بسیاری از زمینه های زندگی ما. بعلاوه, اگر شما می خواهید برای کمک به دیگران (خود شامل) شما نیاز به قوی سلامت روانی و جسمانی.

است که می گویند شما نیاز به فوق العاده چرم گاومیش بلکه از نظر جسمی قادر به انجام آنچه شما می خواهید به انجام.

2. روابط قوی

از شرکای عاشقانه برای دوستان و دیگر اتصالات, همه ما باید نیازهای اجتماعی است.[1] وقتی که می آید به شرکای عاشقانه, این مهم است که آنها مکمل شما اهداف خود و زندگی شما می خواهید به زندگی می کنند و چگونه می خواهید به آن زندگی می کنند. شما می خواهید آنها به شما کمک در جستجوی خود را برای یک زندگی موفق.

این ذهنیت نیز به دیگر اتصالات. روابط قوی شکل که هر دو نفر در حال گرفتن چیزی از این روابط است.

3. ثبات مالی

ثبات مالی به این معنا نیست که همان غنی بودن. داشتن ثبات مالی می تواند به معنای راحت بودن زندگی با آنچه شما در حال حاضر زندگی می کنند و یا در درون خود به این معنی است.

کل ایده در اینجا این است که تمرکز بر روی چیزهایی که در زندگی شما را بیش از آنچه که شما نمی. این تغییر چشم انداز خود را به عنوان شما نمی خواهد با تمرکز بر جمع آوری اقلام برای خاطر آن.

تبلیغات

راه دیگر شما می توانید در این شبیه به بازنشستگی. بازنشستگی است که این ایده از زندگی با پول شما و هنوز هم حمایت از زندگی شما می خواهید بدون کار ،

4. شور و شوق برای کار شما

نهایی ستون است که شور و شوق برای کار خود را. که پرشور در مورد چیزی بزرگ است اما می توان آن را دشوار است به پین کردن به جزئیات. هنگامی که شما شروع به فکر کردن در مورد آنچه که اشتیاق خود را به شما احتمالا کشف چندین موضوع یا ایده هایی که به شما درایو.

هر آنچه که شما تصمیم به رفتن برای است که به شما, اما شما می خواهید مطمئن شوید که آن را اجازه می دهد تا ثبات مالی در مقرر زمان. به طور کلی کار شما باید:

  • شما از رختخواب در صبح است.
  • چیزی که باعث می شود شما هیجان زده و به شما می دهد انرژی است.
  • چیزی است که شما می دانم که شما لذت بردن از انجام کار برای سال های بسیاری آمده است.

چگونه به یک زندگی موفق

با چهار بالای ستون در ذهن شما یک فراگیر نظر از آنچه در آن به معنی یک زندگی موفق. و در حالی که همه اینها ساده در سطح این جنبه نیست همیشه خیلی ساده برای رسیدن به.

برخی از این چیزهایی که می تواند چند سال و یا بیشتر برای رسیدن به, بسته به جایی که شما در زندگی هستند. با این حال وجود دارد برخی از صفات خاص برای کمک به شما در طول راه.

هنگامی که شما توسعه این خاص صفات خود را به دست آوردن موفقیت و زندگی آسان تر خواهد شد در راه های بسیاری. ما می دانیم که این به دلیل این عادات و صفات است که بسیاری از مردم را به تصویر کشیده و دوباره به دست آوردن یک زندگی موفق.

1. باور خود

این اولین بار است که یک آشکار است اما این یکی است که می تواند در سمت چپ پشت هنگامی که شما را در رویارویی با چالش های. در آن زمان می توان آن را برای ما آسان به رها کردن و جلوگیری از انجام آنچه ما انجام می دهیم.

زمانی که ما خود باور و اعتقاد داشتند که ما باید یک زندگی موفق است قدرتمند است. پس از همه, چگونه ما نظر خودمان را بزرگ کمک کننده به این که آیا ما موفق خواهد شد یا شکست است.

تبلیغات

2. تعیین اهداف

یکی دیگر از عادت است که این ایده از تعیین اهداف. هر کس نیاز دارد به عنوان اهداف این درمان به عنوان قطب نمای خود را و به شما یک جهت به کار در.

من می خواهم, اما, تشویق فراتر رفتن از اهداف تنظیم. در عوض سعی کنید با تمرکز بر سیستم های. جیمز روشن نویسنده اتمی عادات[2] در طول زمان متوجه شدم که این اهداف است که او در تنظیم نیست منبع از موفقیت خود را.

به جای آن سیستم است که او در محل قرار داده.[3]

برای مثال اگر شما یک موسیقیدان شما در تنظیم یک هدف مانند یادگیری یک قطعه جدید یک بار در هر هفته. به این هدف یک واقعیت شما توسعه یک سیستم. شما تمرین روزانه برای یک ساعت یا دو و شروع به دنبال بازخورد به طور منظم.

مثال دیگر هدف بهبود رابطه خود را با همسر خود. یک سیستم است که شاید تحقیق در ارتباط با راهنمایی و استفاده از برخی از آنها در این رابطه به زودی پس از.

ایجاد این سیستم می تواند اطمینان حاصل شود که شما در رسیدن به اهداف خود تا زمانی که شما توسعه است که عادت و ماندن و سازگار با آن است. به عنوان شما همچنین می توانید بگویید که این سیستم می توانید به بخش های مختلف زندگی ما است.

3. مدیریت زمان

یکی دیگر از مهارت ارزشمند برای یک زندگی موفق مدیریت زمان است. هر کس 24 ساعت در یک روز و تنها می تواند انجام این کار بسیار در آن است. زمان مهم ترین منابع در کل زندگی ما و نباید حیف و میل.

راه های مختلفی برای مدیریت زمان خود ، یکی از روش محاکمه و درست به چوب است که با داشتن یک برنامه و یا یک سیستم در محل برای شما وظایف.

تبلیغات

شبیه به یک روز کار وجود دارد یک ساختار و همه چیز به خوبی جریان از آنجا که مردم به کار و بلافاصله می دانم آنچه آنها نیاز به انجام است. این مدیریت زمان فوت و فن با این نسخهها کار به همان شیوه. اگر شما می دانید آنچه که نیاز به انجام و یا آنچه شما می خواهید به کار بر روی آن را آسان تر برای رسیدن به آن را به عنوان مخالف به تعمق چه در آینده.

مدیریت زمان نیز مستلزم دانستن اینکه چه چیزی است که ارزش وقت خود را. این یک مهارت است که ساخته شده است تا در طول زمان و با تجربه می آید. این یک مهارت ارزشمند و یکی از راه های توسعه آن است که به دنبال در میزان کار و تلاش است که نیاز به رفتن به یک وظیفه در مقابل پاداش بالقوه شما می توانید از آن.

4. مدیریت پول

دوم با ارزش ترین منبع پول است. که آیا شما آن را دوست دارم یا نه پول است که اغلب مورد نیاز برای زندگی یک زندگی موفق. پول چیزی است که ما نیاز به زنده ماندن.

اما کلید این است که دانستن اینکه چه مقدار شما نیاز به زندگی می کنند که زندگی است. آن را یک ایده مشابه به بازنشستگی که در آن شما زندگی می کنند زندگی شما می خواهید بدون کار ،

برای بهبود مدیریت پول شما می خواهید برای یادگیری مالی lingo و ایجاد یک بودجه را به چوب. آن را یک ماده از محافظه کار بودن اما قادر بودن به زندگی می کنند در استفاده از شیوه زندگی خود را.[4]

هنگامی که شما فاقد آن آسان است به صرف پول بدون فکر و وارد ترتیبات مالی که در آن شما نمی دانید که آنچه شما در حال گرفتن به. بسیاری از مردم رفتن به بدهی های عظیم بدون در نظر گرفتن مالی جایگزین و یا با توجه به اینکه چیزی است که ارزش سرمایه گذاری در.

برای جلوگیری از این شرایط هم قرار دادن بودجه و توجه داشته باشید از هزینه های خود را از عادات و رفتارهای دیگر.

خط پایین

موفقیت نیست تعریف شده به طور کامل از آنچه شما به عنوان خوانده شده در یک کتاب. هر فرد خود را تعریف و نمایش موفقیت است. من باور دارم که ما می توانیم به توافق برسند هر چند که رضایت بخش اصلی این اصول برای همه مهم است.

اگر ما سالم هستند ما می توانیم لذت بردن از موفقیت ما است. اگر ما در اطراف مردم ما عاشق آن باعث می شود دستیابی به موفقیت آسان تر است. هنگامی که ما از نظر مالی پایدار, ما می توانیم به زندگی در راه ما می خواهیم به زندگی می کنند. در نهایت زمانی که ما یک شور و شوق برای کار ما ادامه خواهیم داد تا به رونق.

راهنمایی های بیشتر در ایجاد یک زندگی موفق

عکس های اعتباری: Marvin مایر از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر