همه خیار در تمام جهان من یکی از کم سرد است. من عصبانیت می داند هیچ مرزهای تحت حتی بیشتر از شرایط عادی است. من عرق می تواند از طریق یک پیراهن در کوچکترین تعریف و یا به چالش می گویند دقیقا درست و سپس ضرب و شتم خودم برای نه گفتن بهتر است یا اگزوز خودم برنامه ریزی از هر راه ممکن برای استراحت در یک روز خاموش است. بنابراین زمانی که من دختر کتی—یک immunosuppressed فرد و لذت واقعی از یک انسان—شروع به نشان دادن علائم COVID-19 چند هفته پیش اولین کاری که من کردم وحشت-خرید محصولات.

ما تا به حال مقدار زیادی از کاغذ توالت در زمان اما با توجه به انتخاب به صبر کنید تا ببینید چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی و یا نگرانی در خرید یک آیتم من قطعا هرگز نصب در چشم من انتخاب دوم. قیمت محصولات دلبستگی است که هنوز هم در آن جعبه استفاده می شود به عنوان یک doorstop و در نهایت بازگشت به صورت امیدوارم هر درصد گذشته پس از من زنده استندآپ کمدی درآمد است و در حال حاضر خشک شده بود.

کتی در حال حاضر حدود 97 پزشکان که با هم کار به عنوان یک تیم به تعادل کشت داروها او طول می کشد روزانه به مدیریت او مزمن بیماری یک بیماری خود ایمنی او شده است مبارزه برای سال. برعکس, به عنوان او به تازگی با اشاره به من صفر پزشکان من به طور منظم. (که کاملا درست است; من این معشوق هیپی فیزیوتراپ که رفع من اغلب خارج از ضربت سخت زدن شانه راست در حالی که به من گفتن در مورد رقص حرفه ای. غیر از او هیچ کس.) به طوری که در برخی جهات خوب بود کتی بود یکی به مریض. او تا به حال تمام این پزشکان به تماس که بعد از سرفه و تب و خستگی تبدیل به شدید تنگی نفس و درد قفسه سینه, پیشنهاد ما به مراقبت های فوری.

مراقبت های فوری فرستاده کتی به ER در یک آمبولانس. او شده است در داخل و خارج از استروژن دوباره از—نیز در دستور پزشك—و هرگز در طول سه یا تا هفته او بیمار است که من تا به حال درست است پایدار احساس آرامش.

پس چه کار کنم ؟ من سوپ.

علاوه بر نگه داشتن آپارتمان ما مقصور و بهداشتی و برای برخی از این دلیل تصمیم به خواب با یک تبر (آن را به من احساس بهتر), سوپ, همه من می توانید انجام دهید. کتی خانه در حال حاضر در حال استراحت و خواب برای بسیاری از روز است. تنفس او تا به انبوه بهبود یافته است. من صرف روز من overwatering تمام گیاهان ما اقدام به کار در حالی که به شدت پریشان و گوش دادن به اخبار و پادکست ها. تسکین می آید از تماس با دوستان زوم ملاقات با خانواده و سوپ.

این سوپ تنها چیزی که کتی می خواهد به خوردن. این دستور غذا را به من بداهه با استفاده از طعم دهنده های او با برخی از absentminded طعم تست و زیادی از عشق. آن را به من با استفاده از چیزهایی مانند: نمک دریا و فلفل سیاه به اندازه کافی خرد شده و تکه های فلفل قرمز است که آن را می تواند به عنوان یک ماده کنترل سهام سبزی (از پیش ساخته شده و خریداری شده در dang فروشگاه) دانه کنجد و روغن کنجد. بسته به ما یخچال و فریزر در آن زمان من نیز شامل تازه کرفس و موسیر و برگ چغندر سوئیس نخود فرنگی منجمد و برنج و رشته فرنگی یک عدد تخم مرغ یک حس شوخ طبعی و یک کم همهمه احساس ترس. و من با استفاده از pre-سیر خرد شده به خدا. نیازی به نازدار خود من سیر در یک زمان مثل این.

تعویض: قارچ به جای کرفس و ذرت به جای نخود فرنگی, برنج, جای برنج و رشته فرنگی. راستش در یک نقطه من حتی سعی کردم چغندر. اطلاعات شما ساخته شده است که سوپ صورتی. هر چه سبزیجات در دسترس هستند من مطمئن شوید که به نازک ریز ریز کردن آنها را تا زمانی که من به طور قابل توجهی کاهش و پس از آن تبدیل به پاره کردن آنها را از هم جدا با من bare Band-Aid-پیچیده دست.

ساخت سوپ واقعا همه من باید اعتماد به انجام. مثلا من نباید اعتماد کرد به راه رفتن چون من سعی کردم برای رفتن برای راه رفتن در اطراف بلوک در حالی که نقاب و دستکش و تبدیل شد به طوری که تمرکز بر روی یک ماشین پلیس در سراسر خیابان—بنابراین مطمئن شوید که آنها بلیط من برای برخی از ناخواسته جزئی—که من را فراموش کرده به دنبال به طور مستقیم در مقابل من و سقوط به بزرگ و بسیار قابل مشاهده سوراخ بد spraining مچ پا من در این فرآیند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de