با عید پاک (مانند آن) و بیش از نیمی از مه پشت سر ما آن را در حال حاضر رسما رسما بهار. به طور معمول, که بازارهای کشاورزان. در این زمان است که اکثر فصلی بازارهای کشاورزان باز خواهد بود تا در سراسر کشور است. البته شما لازم نیست ما به شما بگویم که همه چیز را عادی. در حال حاضر هیچ چیز عادی است — و یا حداقل تاپیک جدید عادی برای هم بودن. ما با پوشیدن ماسک در حالی که خرید مواد غذایی. برخی از فروشگاه ها یکی از راه راهرو. و می توان آن را رفو غیر ممکن است برای پیدا کردن یک قوطی لوبیا سیاه و سفید — اجازه دهید به تنهایی ما با نام تجاری مورد علاقه.

این به چه معنی برای کشاورزان بازارهای کشاورزان و CSAs (که معمولا در نظر گرفتن اعضای جدید در حال حاضر)? محصولات کشاورزی هنوز هم در حال رشد است و آنها باید در حالت ایده آل, رفتن به جایی که آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد. چگونه کشاورزان تطبیق? چه خریداران نیاز به دانستن ؟ کنجکاو ما رسیده به کشاورزان و بازار سازمان در کشورهای مختلف برای پیدا کردن آنچه در این فصل (و آینده) به نظر می رسد مانند آنها. ما همچنین مقدار زیادی از راهنمایی برای کمک به شما فروشگاه با خیال راحت و بار در, تن از محصولات تازه است.

چگونه بازارهای کشاورزان در حال تغییر هستند این بهار

خبر خوب این است که بسیاری از بازارهای سراسر کشور در حال گرفتن خلاق به منظور ارائه مواد غذایی به مشتریان (و یک خودرو برای کشاورزان برای کسب درآمد خود را). ما به نام یک دانش سطحی از بازارهای مختلف برای دیدن آنچه که تغییر کرده است. بله برخی از بسته بودند یا برای آینده قابل پیش بینی و یا تا زمانی که آنها می توانند بفهمند که چگونه برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله دستورالعمل. مقدار زیادی باز بود هر چند — فقط با قوانین و مقررات. شما می خواهید به چک کنید اگر کشاورزان محلی خود را در بازار است که هنوز هم در عملیات (اکثر بازارهای ارسال شده به روز رسانی در رسانه های اجتماعی و یا بر روی وب سایت خود را که شامل وضعیت عامل به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه دستورالعمل مشتریان نیاز به دانستن).

در اینجا چند چیز مشترک پیدا کردیم و آنچه شما باید انتظار داشته باشید.

چگونه برخی از بازارهای کشاورزان در حال رفتن منظقه

بازارهای کشاورزان رفتن منظقه است که بزرگترین تغییر (و ما شاهد بسیاری در سراسر کشور) بنابراین اجازه می دهد تا نگاهی عمیق تر. پس از آن تصمیم اولیه برای نزدیک BCFM با عجله راه اندازی بازار مجازی. مشتریان می توانند سفارشات خود را آنلاین و جمع آوری کننده موضوعات در محل با یک منظقه وانت. این است امن تر برای خریداران بازار کارکنان و کشاورزان.

به جای تعامل به طور مستقیم با بسیاری از مشتریان در طول روز کشاورزان در حال حاضر یک نقطه تماس برای هر فروش: یک بازار سازمان که مراحل به نقش واسطه. (برای کشاورزان به دنبال افزایش بهره وری و بازگشت در مزرعه این خبر خوبی است. آن را کمتر از ایده آل برای کسانی که ارزش چهره به چهره تعامل مشتری و ساختمان جامعه اشاره برایان Coppom, BCFM اجرایی مدیر.)

مرتبط با: راه ما غذا خوردن: Marcie تاد شهری کشاورز در کلمبوس, اوهایو

در نهایت این تغییر را ندارد بسیاری از تفاوت برای کشاورزان و مشتریان که با تکیه بر بازار. کشاورزان هنوز هم قادر به فروش کالاهای خود و مصرف کنندگان خواهد بود قادر به خرید آنها. اما آن را ایجاد یک نیاز جدید: داوطلبان. اگر خود را در بازار محلی در تلاش است تا چیزی شبیه و شما به خوبی و قادر به در نظر گرفتن وام دست.

راهنمایی برای ایمن ماندن در حالی که خرید در باز بازار کشاورزان

در اینجا چند دستورالعمل اگر شما تصمیم به ضربه تا بازارهای آیا برای (تا حدودی) خرید سنتی و یا برای یک منظقه انتخاب کنید تا.

چگونه CSAs در حال تغییر هستند این بهار

CSAs (جامعه حمایت کشاورزی) تابع با درخواست مشتریان به ثبت نام برای یک “سهم” از یک مزرعه یا برای یک دوره مجموعه ای از ماه (به طور معمول بهار به پاییز) و یا یک سال کامل. با سرمایه گذاری یا یکجا یا با به طور منظم پرداخت های مشتریان را بزرگتر تعهد به کشاورزان از پراکنده خرید. در بازگشت مشتریان وعده داده شده یک هفته و یا دو هفته سهم هر مزرعه در حال رشد است و تولید است. آن است که بسیار یک رابطه و مانند تمام روابط کشاورزان و مشتریان می توانند تجربه بالا و پایین. زمانی که فصل رشد فراوان است مشتریان خوشحال. هنگامی که سوختگی بازدید گوجه فرنگی محصول یا خشکسالی را تهدید می کند, کاهو, همه hunkers پایین باعث می شود با توجه با آنچه در دسترس است و به نظر می رسد نسبت به مطلب روز بارور.

زمانی که زندگی عادی است CSAs رسیدن تولید به مشتریان در یک از راه های مختلفی. برخی مانند Featherbed لین مزرعه در Ballston آبگرم نیویورک تابع به عنوان در انتخاب و دعوت از مشتریان به مزرعه و تشویق آنها را به “فروشگاه” برای مواد تشکیل دهنده آنها می خواهیم با استفاده از آن هفته. دیگران درخواست مشتریان را انتخاب کنید تا از پیش تعیین مقدار در مزرعه. و خوب اکثر جعبه کالا و آنها را به مشتریان و یا ملاقات مردمی در خنثی محل مانند یک مرکز کتابخانه و یا رستوران.

در پی جهانی همه گیر عملیات نگاه متفاوت برای CSAs. بسیاری از آنها را تغییر دستورالعمل برای وانت و تحویل. اگر شما در حال حاضر در یک CSA, عضو, بهترین عمل برای شما به دنبال دستورالعمل های خاص خود را از مزرعه. اما شما می توانید انتظار برای تجربه هر یا همه از تغییرات زیر:

“می خواهم با همه چیز من فکر می کنم مشتریان نیاز به یک کمی بیشتر بیمار به عنوان ما همه بدانند سیستم های جدید و هنجارهای” توضیح می دهد که جاش Volk صاحب آهسته دست مزرعه یک نهاد کسب و کار است که مدیریت Prabhu محله مزرعه در پورتلند اورگان است. البته این به این معنی انتظار نوبت خود را در روحیه خوبی و بدون شکایت, اما آن را نیز نیاز مشتریان به کمی بخشنده تر وقتی که می آید به استانداردهای آنها ممکن است قبلا تایید کرد: به عنوان مثال مردم در انتظار برای استفاده از مطلب تنها با استفاده از کیسه های پلاستیکی و دستکش از مزرعه به طور معمول خواهد بود. (در حالی که ما تمایل به نگاه در مزارع به عنوان یک محل به دور از پلاستیک و ناپایدار بسته بندی با استفاده از آنها را در یک بحران بهداشتی مسئول است و لازم است.)

آنچه انتظار می رود اگر شما می خواهید به ثبت نام برای یک CSA

اگر شما هنوز یک CSA عضو و می خواهید برای تبدیل شدن به یکی این است که معمولا این زمان از سال که اکثر CSAs قبول اعضای جدید. (در حال حاضر مزارع کاشت سبزیجات در گلخانه, تمیز کردن و کشت مزارع و آماده برای همه است که در حال رشد وجین و برداشت محصول را آغاز کند.)

برخی از CSAs در حال حاضر در ظرفیت ، این شامل Prabhu محله مزرعه. Volk توضیح می دهد که او به طور معمول یک یا دو فوق العاده مردمی خود را در لیست انتظار (مزرعه maxes در 65 سهام) اما در این سال او 20 اضافی امیدوار. در حالی که ما فقط می توانیم حدس بزنیم که چرا وجود دارد یک چشم انداز مثبت در بهره Volk می گوید او بهترین حدس می زنم این است که مشتریان در حال حاضر نگران در دسترس بودن تولید و در فروشگاه های مواد غذایی. ما همچنین می دانیم که برخی از خریداران سوال ایمنی فروشگاه مواد غذایی تولید فکر است که کالا از بازارهای کشاورزان و CSAs به کار گرفته شده کمتر است.

از طریق صحبت کردن با Volk او به ما آموخت این است: به جای التماس برای ورود به یک بسته از CSA در نظر گرفتن حمایت پول خود را به یک جدیدتر و یا کمتر-تاسیس مزرعه است که قطعا نیاز به حمایت. ترین موجود خود را در محله و در مقیاس کوچک CSAs طرح باقی مانده به اندازه آنها در حال حاضر هستند. (و پس از همه نیست که چرا ما آنها را دوست دارید ؟ چرا که آنها کوچک است؟) خبر خوب: بسیاری از کشاورزان در حال وارد شدن به CSA کسب و کار در حال حاضر, بنابراین شما به احتمال زیاد قادر خواهید بود برای پیدا کردن یکی از جدید است که با در نظر گرفتن اعضای. بیشتر در مورد این زیر.

راه دیگر کشاورزان در حال گرفتن محصولات خود را به مردم

یک مقدار مناسب و معقول از کشاورزان دریافت بخش عمده ای از کسب و کار خود را از رستوران ها. با بسیاری از رستوران ها در حال حاضر به طور موقت بسته و یا ارائه خلاصه نسخه از منوهای خود را برای بایگانی اطلاعات به این معنی است که دستورات را به مزارع محلی کوچکتر و یا وجود ندارد. در بهترین خود را تلاش برای محور ما دیده می شود و بیشتر و بیشتر کشاورزان به نوبه خود به خانه تحویل یا شروع کمی CSAs. بهترین راه برای پیدا کردن این کشاورزان ؟ بررسی محله Facebook, گروه, اگر یکی وجود دارد و یا در حال رشد سایت همسایه. اگر شما می دانید یک کشاورز که معمولا منابع مورد علاقه خود را محلی, رستوران چک کنید در صورتی که رستوران فروش تولید به عنوان مواد تشکیل دهنده و یا نگاه برای دیدن اگر که کشاورز اعلام کرده است هر چیزی در Instagram.

یکی از آخرین چیزی که به یاد داشته باشید در مورد کشاورزان بازارهای کشاورزان و CSAs

مستقیم از کشاورز به مصرف کننده رابطه ممکن است کاهش اضطراب برای بسیاری از ما و بسیاری از آشپز خانه ممکن است مانند حمایت از کشاورزان محلی. بساز و بساز! وجود دارد فقط یک چیزی که همه ما نیاز به یاد داشته باشید: آن را در همه به نفع و نه به انتظار کمال. Volk امتیاز: کشاورزان ایجاد تعهد است که آنها در حال رفتن به جلو قرار داده بهترین تلاش خود را برای ارائه کافی مواد غذایی با کیفیت بالا, در حالی که مشتریان قبول است که آنها ممکن است گرفتن بیشتر تصویر کامل گوجه فرنگی. خود را نقطه است به خصوص برجسته در طول این زمان که همه قراردادهای آتی (از جمله محصولات گیاهی) احساس نامشخص است.

اگر چه ما می توانید ببینید که چگونه آن را برای تلفن های موبایل آن نیز مهم است به یاد داشته باشید که کشاورزان در حال گرفتن غنی کردن این بیماری همه گیر. آنها ممکن است شاهد افزایش فروش و بهره از مشتریان بیشتر اما آن را نمی خواهد منجر به یک درآمد مستقیم جهش. می گوید: Volk: “من انتظار ما درآمد به مورد مشابه سال گذشته اما من انتظار می رود هزینه های ما به کمی بالاتر با توجه به نیاز به دوباره کاری بسیاری از سیستم های اساسی از مزرعه. ما احتمالا هم بالاتر مواد هزینه های اضافی بسته بندی ضد عفونی کننده, دستکش و غیره. بسیاری از چیزهایی که اضافه کردن.”

که flatlining درآمد خالص برای مزارع نیز ممکن است با توجه به این واقعیت است که اکثر مزارع کوچک احساس عاشقانه در مورد ارائه مواد غذایی دسترسی برای مبارزه و/یا جوامع به حاشیه رانده شده. بنابراین درآمد حاصل از فروش افزایش یافته اغلب نسبت به مواد غذایی و کمک های مالی و یا کاهش هزینه CSA سهام. “مواد غذایی دسترسی به برنامه های خود ادامه خواهد داد و نیاز به پشتیبانی پس از بحران می گوید:” Biello و اضافه کرد که او امیدوار است اعضای خود و جامعه را رعایت چنین حریص پشتیبانی از سیستم های مواد غذایی محلی به عنوان آنها در حال حاضر.

مهم نیست که چگونه همه چیز تغییر ماه های آینده یک چیز قطعی است: ما با تکیه بر کشاورزان محلی بیشتر از همیشه. “هنگامی که شما نیاز به مواد غذایی شما نیاز به آن نزدیک است. این فراهم می کند امنیت” Biello می گوید. اگر روند کنونی ادامه locavorism و حمایت از CSAs و بازارهای محلی افزایش خواهد یافت: دلگرم کننده پوشش نقره ای از COVID-19 بیماری همه گیر. روابط از انواع مهم تر از همیشه است و ما نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم کمی گرم و فازی مورد این واقعیت است که شاید فقط شاید در زمانی که این است که بیش از همه ما ممکن است همه رشد و غذا خوردن با هم در هماهنگی بیشتر.

چه تغییر در کشاورزان محلی خود را در بازار و یا خود را با CSA ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im