آنچه شما نیاز به دانستن اگر شما تا به حال همان شیشه عسل برای همیشه

عسل یک مستقیم تعجب عنصر را در دست دارند. شربت خانه اصلی طعم باور نکردنی در هر دو شیرین و خوش طعم, ظروف, و آن را نیز شهرت دارد در واقع هرگز منقضی می شود. مطمئن شوید که گاهی اوقات عسل می crystalize در بطری اما که می تواند به سرعت با رفع کم کم آهسته گرما. اما در حالی که عسل فوق العاده طولانی عمر آن را به طور کامل از بین بردن ضد.

از آنجا که شما به احتمال بسیار زیاد به استفاده از عسل در هر روز — آیا برای شیرین چای و یا ساخت سریع پانسمان — در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد ذخیره سازی عسل و آنچه به مراقب در مورد فساد و چگونه به می دانم که اگر عسل شما بد رفته است.

چگونه برای گفتن اگر شما عسل خراب است

این مهم است که توجه داشته باشید که خراب عسل بسیار غیر معمول تجربه — به خصوص اگر عسل فیلتر شده است (اکثر فروشگاه های مواد غذایی نام تجاری) و ذخیره در جای خنک و تاریک. مانند بسیاری از مواد غذایی یک دید و خر خر کردن تست می تواند تعیین اگر گلدان از عسل شما از سمت چپ برای هفته بد رفته است. سازمان دیده بان برای فیزیکی رؤیت قالب در عسل سطح. خوب عسل شیرین است کمی اسیدی بوی اما نباید بوی ترشیده.

بهترین راه برای ذخیره عسل برای عمر مفید طولانی

نگهداری عسل خود را محکم مهر و موم شده در یک شیشه یا بطری در شربت خانه خود را برای سال گذشته اگر شما از آن استفاده نمی کردن. چک کردن دو خود را باز jar برای رطوبت بیش از حد و یا آلاینده ها قبل از ذخیره آن را نیز نگه دارید عسل خود را از خراب شدن و قبل از شما از آن استفاده می شود.

برخی از مورد علاقه ما دستور العمل های عسل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de