چه دو دیگ بخار و چه یکی از بهترین برای خرید ؟

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

دو دیگ بخار یکی از این قطعه از تجهیزات است که به نظر می رسد به پاپ تا در بسیاری از دستور العمل های تعطیلات معمولا با بسیار کمی از توضیح. “ذوب شدن شکلات در دو دیگ بخار و شیب کوکی ها” یک دستور غذا را به شما بگویم. با تشکر از دستور العمل. اما اگر شما تعجب آنچه که دقیقا این بدان معناست که (و چه هک و دو دیگ بخار در واقع!), ما رو شما پوشش داده شده است. خبر خوب: دو دیگ بخار است که در واقع بسیار آسان برای استفاده — و آن را بدون مشکل به تبادل نظر با مسائل شما در حال حاضر خود را اگر شما احساس نمی مانند سرمایه گذاری در یک آشپزخانه قابلمه. اجازه بدهید با یک نگاه.

چه یک دیگ بخار دو?

به سادگی قرار دادن یک دیگ بخار دو فقط دو گلدان: یک بزرگ است که به نظر می رسد بسیاری مانند به طور منظم ماهی تابه و کوچکتر بیشتر ظرف کم عمق که nestles در داخل. به استفاده از یکی از شما را پر کنید و کف ظرف را با یک اینچ یا دو نفر از آب و تنظیم ظرف کم عمق ، بیش از گرما و آب در ته ظرف شروع به بجوش و خروش آمدن و انتقال ملایم و مداوم گرما به هر آنچه که شما در حال پخت و پز در تابه بالا. به عنوان شما کار می کنند را بررسی کنید پایین پان در هر حال حاضر و پس از آن به مطمئن شوید که آب نیست آب پز کردن و آب بیشتری اضافه کنید در صورت نیاز.

هنگامی که شما با استفاده از یک دیگ بخار دو?

آن را مورد استفاده برای پخت و پز مواد تشکیل دهنده ظریف که تمایل به دست گرفتن و یا جداگانه روی حرارت مستقیم به عنوان زمانی که معتدل شکلات دستگاه های همزن تا یک تخم مرغ بر اساس sabayon و یا نگه داشتن نا مشروع گرم است. دوباره, شما خواهید دید بسیاری از تعطیلات کوکی دستور العمل های تماس برای یک دیگ بخار دو — به ویژه هنگامی که شما نیاز به غوطه دادن چیزی و یا پوشش آن را با شکلات.

می تواند شما را به یک دیگ بخار دو?

داشتن یک دستگاه دیگ بخار دو دستی است که اگر شما انجام بسیاری از پخت و پز است که به آن نیاز دارد. اگر شما فقط نیاز به یک گاهی اوقات شما می توانید همان اثر با تنظیم یک شیشه و یا فولاد ضد زنگ کاسه مخلوط کردن بیش از یک ماهی تابه آب نهفته. مردم استفاده می شود برای هشدار در مقابل اجازه دادن به این کاسه آب را لمس و یا حتی نشستن بر روی سطح تابه اما این نگرانی ها ثابت کرده اند بی دلیل است.

مرتبط با: بهترین راه برای ذوب شدن شکلات: آلیس Medrich هوشمند, روش آسان

بهترین دو دیگ به خرید

شما می توانید پیدا کردن دو دیگ یا تابه تک است که متناسب با بیش از خود را به طور منظم و پز در آشپزخانه فروشگاه های عرضه. ما توصیه می کنیم خرید یک با یک نسبتا کم عمق بالا تابه به عنوان این باعث می شود آن را بسیار آسان تر به ماهوت پاک کن زدن و هم بزنید سس.

برخی از دو دیگ را توصیه می کنیم

آیا شما هر گونه سوال دیگر در مورد دو دیگ? ترک آنها را در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im