چه سبز و مرطوب و پر از تعویض?! سوپ!

هر پنج شنبه, Bon Appétit مواد غذایی سردبیر بزرگ کارلا Lalli موسیقی طول می کشد بیش از خبرنامه ما با جای خواب-ضربه دستور غذا از آشپزخانه تست خرک یک روش پخت و پز او واقعا به و یا یک عنصر او نمی تواند متوقف کردن فکر کردن در مورد. آن را بهتر می شود: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما این نامه را قبل از هر کس دیگری.

من آموخته اند که دو مهم درس های زندگی در حالی که ماندن در خانه در این چند هفته. یکی این است که گاهی برف می بارد در مارس و شما اجازه ندارید در مورد آن شکایت. دیگر این است که تنها دستور العمل های من هستند که هنوز هم خوب است حتی اگر من مجبور به تغییر نیمی از مواد تشکیل دهنده بر اساس در دسترس بودن. این دو آموخته نظر می رسد ممکن است کاملا نامربوط اما به من اعتماد کن—آنها نیست. بنابراین برای کسانی که هنوز سرد زمستان شب هنگامی که شما همیشه نمی توانید دقیقا آنچه شما می خواهید, را, سوپ, اما آن را سبز.

این فرایند برای ساخت این بهار وماکارونی است مانند هر دیگر: شما با شروع یک soffritto (مخلوطی از تره فرنگی و کرفس و پیاز) می شود که عطر و طعم ، این اولین فرصت برای پیدا کردن جایگزین. هیچ تره فرنگی? استفاده بیشتر پیاز, و یا اضافه کردن scallions. هیچ کرفس? آیا شما رازیانه? گشنیز یا برگ چغندر سوئیس ساقه ؟ مطمئن نیست اما ارزش حذف کردن برنامه های خود را در حساب خود یا. پس از آن شما اضافه کردن یک مخلوط از شربت خانه چیزها و چیزهای تازه: قبل از ساخته شده سهام و کنسرو لوبیا همراه با برگ سبز و نخود فرنگی تازه. هیچ سهام ؟ استفاده از آب و یا یک مکعب ابگوشت. هیچ لوبیا? استفاده از برنج (و یک زن و شوهر فوق العاده فنجان آب برای جبران کند). اگر شما لازم نیست که کلم استفاده از اسفناج Escarole برگ چغندر سوئیس (دوباره) چغندر تاپ و یا برخی از کلم برگ. (اگر شما لازم نیست که کلم شما در حال تجربه قرنطینه به کمال است. من خواهد بود هیچ چیز و هیچ جا بدون کلم.) دستور کورکورانه خوش خواستار نخود فرنگی تازه که هیچ کدام وجود دارد به حال در این خانه است. منجمد هر چند که بلیط! هفته گذشته من تا به حال لوبیا سبز و کسانی که می تواند کار کند. من را دیده اند برخی از نخود برف در اطراف شهر. و در صورتی که نتواند هر سریع-پخت و پز سبزیجات می توانید پیوستن به یک شیب حتی در صورتی که برخی از خرد کردن کلم بروکلی گلچه.

تد Cavanaugh

سوپ نمی بجوش و خروش آمدن برای مدت طولانی, اما به اندازه کافی بلند به نان تست مقداری آجیل و حمله رعد اسا یک پستو. اندی Baraghani به نام برای پسته (آنها سبز و ببینید چه چیزی او وجود دارد؟). اما به معنای واقعی کلمه هر مهره دعوت شده است. شما همچنین می توانید سعی کنید با استفاده از کدو تنبل دانه یا دانه آفتابگردان. او پستو با استفاده از هر دو ریحان و جعفری, اما هر زمان که وجود دارد یک ترکیب مناقصه گیاهان من فکر می کنم یکی یا دیگری می تواند حزب ، یا معرفی های مختلف گیاه مانند یکی از شما crisper کشو که شما تلاش برای کشف کردن که چگونه به استفاده از. آن گشنیز? نعناع? ترخون? استفاده از آن!

در پایان این فرآیند شما باید یک نور brothy نباتی لادن کاسه سوپ است که شما می توانید اصلاح برخی از parm بر روی و خدمت با تست (احتمالا بیات!) نان در سمت. هنگامی که شما با دسته علف و غیره برخی از معطر پستو بیش از مایع داغ, کسانی که گیاهان را می پرورانند و نه تنها شما بوی چیزی خوشمزه, شما فقط ممکن است چیزی را حس می کنید بیش از حد. آن را به عنوان ترمیمی به عنوان یک نسیم گرم در روز آفتابی ، من نمی توانم قول می دهم که. اما این همه بد نیست. جایی پرندگان غوغای هستند و ما اینجا هستیم slurping. این ایده آل نیست اما حداقل این سوپ وعده داده می شود بسیار انعطاف پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de