آنچه تفاوت بین یک پیتزا جراحی و پیتزا سنگ ؟

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.بسیاری از

توسط DASTESALAMATT در 3 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بسیاری از ما نمی باید چوب اخراج کوره در حیاط ما. (شاید شما حتی نمی باید یک حیاط خلوت برای شروع?) خواهد بود که بهترین بهترین شرط بندی برای گرفتن ترد پیتزا که رقبای خود را مورد علاقه بایگانی اطلاعات محل. بعدی خود را بهترین گزینه است ؟ پخت و پز پیتزا در پیتزا جراحی یا پیتزا سنگ. این پیتزا-ساخت ابزار استفاده می شود برای همان هدف و به اشتراک گذاری برخی از شباهت دارد اما در چند تفاوت مهم است که مجموعه آنها را جدا کنید.

پیتزا فولاد مقابل پیتزا سنگ: تفاوت چیست ؟

پیتزا فولادهای (همچنین به عنوان شناخته شده پخت فولادهای) ساخته شده صرفا از فولاد است. پیتزا سنگ (گاهی اوقات به نام پخت سنگ) ساخته شده از خاک رس و سرامیک و یا cordierite. چرا که آنها ساخته شده از مواد مختلف مهم ترین تفاوت بین پیتزا فولاد و پیتزا سنگ راه آنها رفتار گرما. نیز وجود دارد یک تفاوت قابل توجه در برچسب قیمت برای هر.

چرا که آنها ساخته شده از فولاد پیتزا فولادهای بسیار کارآمد در انجام حرارت. این اساسا بدان معنی گرما به سرعت حرکت می کند از جراحی برای پیتزا (یا هر آنچه که اتفاق می افتد به استراحت بر روی سطح آن). علاوه بر انتقال حرارت در سرعت رعد و برق پیتزا فولادهای نیز بهتر است در حفظ گرما از پیتزا سنگ. با این عوامل در ذهن شما می توانید انتظار یک پیتزا ساخته شده در پخت جراحی به طبخ یک کمی سریع تر است.

در حالی که پیتزا فولاد تقریبا غیر قابل خراب کردن است و می تواند یک عمر گذشته آنها نیاز به برخی از TLC و بهره مندی از چاشنی از زمان به زمان (نوع مورد علاقه خود را در دیگچه آهن). بر خلاف پیتزا سنگ فولادهای ایمنی به شوک حرارتی و نمی خرد و یا شکستن. اگر شما به چند منظوره ابزار شما قدردانی میکنیم که پیتزا فولادهای همچنین می توانید به عنوان یک ماهی تابه در stovetop.

اگر چه شما می توانید پیدا کردن برخی از گزینه های بودجه پیتزا فولاد به طور کلی گران تر از پیتزا سنگ.

در حالی که پیتزا سنگ نیز خوب هادی گرما آنها نمی انتقال حرارت تقریبا به عنوان به سرعت به عنوان پیتزا فولادهای. که بدان معنی است که مواد غذایی پخته شده را در یک پیتزا سنگ را پخت تا به طور مساوی آنها فقط نیاز به زمان کمی بیشتر به پایان برساند.

شاید بزرگترین نقطه ضعف پیتزا سنگ است که آنها بیشتر در معرض ابتلا به ترک خوردگی و شکستن در طول زمان (و یا اگر آنها در حال کاهش یافته است). آنها نیز مستعد ابتلا به شوک حرارتی بدین معنی که می توانید به راحتی خرد اگر سنگ در معرض سریع تغییر دما.

مرتبط با: چرا من تبدیل به یک پیتزا جراحی تبدیل

پیتزا سنگ در انواع اشکال و اندازه های ارائه گزینه های برای هر بودجه و کسری از قیمت پیتزا فولادهای. (برای آنچه در آن ارزش, ما نشان می دهد مستطیل آنهایی که بیش از آنهایی که دور از آنجا که شکل به شما می دهد فضای بیشتری برای کار با زمانی که ساخت پیتزا یا هر چیز دیگری.)

شما باید یک پیتزا سنگ و یا یک پیتزا فولاد ؟

در پایان روز هر دو ابزار کمک خواهد کرد که شما طبخ کاملا پیتزا خوشمزه با یک پوسته ترد. وقتی که می آید به انتخاب کدام یک برای خرید با یکی که با این نسخهها کار بهترین با نیازهای پخت و پز و بودجه. اگر شما یک گاه به گاه پیتزا ساز و یا نمی خواهید به رها کردن مقدار زیادی پول نقد پیتزا سنگ یک شروع عالی است. و شما همیشه می توانید ریخت و پاش در یک جراحی بعد. اگر شما مشتاق پیتزا ساز که جدی در مورد ساخت کامل, پیتزا, پوسته, پیتزا جراحی ممکن است بیشتر تا کوچه شما.

برخی از مورد علاقه ما دستور العمل پیتزا

آیا شما یک پیتزا سنگ و یا یک پیتزا فولاد ؟ به ما بگویید در مورد آن را در نظرات زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب