آنچه تفاوت بین یک تابه در روغن سرخ کرده و یک کتری?

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تابه در روغن سرخ کرده! کتری! این دو واژه اغلب قابل معاوضه استفاده می شود اما در واقع وجود دارد یک تفاوت بین آنها. آیا اشتباه است که به استفاده از یکی به جای دیگری برای برخی از چیزهایی است ؟ آیا شما نیاز به هر دو ؟ که باعث می شود بهترین آنهایی که در خارج وجود دارد ؟ اجازه بدهید با یک نگاه!

آنچه تفاوت بین یک تابه در روغن سرخ کرده و یک کتری?

یک تابه در روغن سرخ کرده تا به طرف راست (pan در سمت چپ در عکس بالا). آن را به یک سطح بزرگتر که باعث می شود آن را ایده آل برای انجام وظایف مانند سوزاننده گوشت یا کاهش یک ظرف سس. ما نیز آن را دوست دارم چرا که ما کمتر به احتمال زیاد به لجن چیز بیش از این طرف!

کتری دارای نقطه طرف (پان در سمت راست در عکس بالا). برای اضافه کردن به سردرگمی این پان نیز گاهی اوقات به نام frypan یا ماهی تابه. نقطه طرف این تابه مناسب برای سرخ کردن هم بزنید و سریع تکنیک های پخت و پز که در آن شما در حال حرکت مواد در اطراف بسیاری در تابه. آن هم خوب است برای ظروف مانند frittata که در خدمت مستقیم از تابه.

هنگامی که به استفاده از یک ظرف روغن سرخ کرده در مقابل زمانی که به استفاده از یک کتری

دلیل این تابه خیلی اشتباه است چرا که آنها واقعا می تواند مورد استفاده قرار گیرد تقریبا قابل معاوضه. آنها ساخته شده از انواع فلزات و در دسترس هستند در همان قطر به طوری که آنها تنها واقعا متفاوت وقتی که می آید به شکل دو طرف. مطمئن شوید که یکی ممکن است کمی بهتر مناسب برای یک کار خاص (مانند آنهایی که ذکر شده در بالا) اما این بدان معنا نیست که دیگر پان نمی تواند آن را انجام دهد.

بهترین تابه در روغن سرخ کرده و دیگچه

اگر شما در حال تلاش برای تصمیم می گیرید که چه نوع از ماهی تابه برای خرید توصیه می کنیم برای رفتن کتری ، شما از دست دادن یک کمی سطح منطقه, اما شما می توانید یک کمی بزرگتر از اندازه از شما ممکن است در غیر این صورت به را تشکیل می دهند برای این است. ما احساس می کنیم مثل شیب دار طرف کتری به ما دسترسی بهتر به غذا و این پان بیشتر از همه کاره.

مورد علاقه ما تابه در روغن سرخ کرده و دیگچه

آیا شما یک اولویت برای یک پان بیش از دیگر و یا فکر می کنم این باعث می شود یک تفاوت بزرگ که یکی از شما استفاده کنیم ؟ اجازه دهید ما می دانیم!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im