چه تفاوت بین تخم مرغ بیش از آسان و آفتابی سمت است ؟

چگونه شما طبخ صبح تخم مرغ ؟ به عنوان یک فن بزرگ از زرده بیش از حد آسان و آفتابی-طرف تا تخم مرغ دو از راه های م

توسط DASTESALAMATT در 1 مرداد 1399

چگونه شما طبخ صبح تخم مرغ ؟ به عنوان یک فن بزرگ از زرده بیش از حد آسان و آفتابی-طرف تا تخم مرغ دو از راه های مورد علاقه من برای سرخ کردن تخم مرغ است. هر یک از نتایج کمی متفاوت تجربه: یک با یک واقعا آبریزش زرده مناسب برای شنا و دیگر با یک کمی بیشتر تنظیم زرده بهتر مناسب برای ساندویچ. هر دو با هم گروه بندی می شوند به طوری که اغلب می توان آن را سخت برای تمایز به ویژه هنگامی که سفارش خود از تخم مرغ به سرعت در صبح است. در اینجا چیزی است که باعث می شود یک تخم مرغ بیش از آسان یا آفتابی سمت بالا بنابراین شما می توانید خود را کامل تخم مرغ هر روز صبح.

یک تخم مرغ پخته شده "بیش از آسان" به این معنی است که آن را سرخ در هر دو طرف, اما آن را پخته به صورت بسیار طولانی در طرف دوم پس از زرده تخم مرغ دریافت نمی کند از طریق پخته شده باقی می ماند و آبریزش. به شما طبخ تخم مرغ خام فقط تا زمانی که سفید پوستان در حال تنظیم در پایین و سپس شما به سرعت به آن تلنگر بیش از طبخ طرف دیگر. "بیش از" اشاره به کوه در می رم تخم مرغ و "آسان" اشاره به doneness از زرده تخم مرغ. شما همچنین می توانید طبخ تخم مرغ "متوسط" و "بیش سخت" بسته به اینکه چگونه شما پخته شده را ترجیح می دهند زرده.

چه آفتابی-طرف-تا تخم مرغ ؟

یک تخم مرغ پخته شده "سانی-side up" به معنی آن است که سرخ شده فقط در یک طرف و هرگز بدبختانه. زرده تخم مرغ است که هنوز به طور کامل مایع و سفیده را روی سطح به سختی تنظیم شده است. شما می توانید پوشش پان به طور خلاصه به مطمئن شوید که سفیده پخته شده یا پینه بسته آنها را با کره. من همیشه فرض بر این است که اشاره به نام و راه این تخم مرغ به نظر می رسد مانند آفتاب صبح.

7 راه عالی برای لذت بردن از بیش از-آسان و آفتابی-طرف-کردن تخم مرغtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب