چه تفاوتی بین پیازچه پیاز سبز و پیاز بهار?

هنگامی که ما می خواهیم یک ضربه کمتر شدید و پیاز و عطر و طعم پیازچه و پیاز سبز ما هستند alliums انتخاب اما آنچ

توسط DASTESALAMATT در 20 خرداد 1399

هنگامی که ما می خواهیم یک ضربه کمتر شدید و پیاز و عطر و طعم پیازچه و پیاز سبز ما هستند alliums انتخاب اما آنچه بهار پیاز — و آنها همان چیزی که به عنوان scallions?

صحبت که در حال پیازچه و پیاز سبز نیز همین ؟ بیایید شیرجه رفتن به جهان از این رنگارنگ پیاز تازه!

چه تفاوتی بین پیازچه و پیاز سبز?

پیاز سبز و پیازچه در واقع همان چیزی! آنها یا برداشت بسیار جوان از لامپ معمولی-تشکیل پیاز ما با آن آشنا هستند و یا آنها می آیند از گونه های دیگر است که در واقع هرگز شکل لامپ.

Scallions بلند با ساقه سفید پایان می کند که برآمدگی. آنها یک پیاز-y اما خفیف نیش است که به عنوان شدید به عنوان به طور منظم پیاز (بخش سفید حاوی شدید ترین عطر و طعم). آنها را می توان خام یا پخته و در حالی که برخی از آشپز دور انداختن سبز تیره تاپ, همه چیز خورده می شود و اغلب مورد استفاده در پخت و پز.

Scallions معمولا در دسترس هستند در طول سال. به دنبال یک رنگ روشن و سالم برگ و شرکت های بنیادی به پایان می رسد.

چه پیاز بهار, پس از آن ؟

پیاز بهار از سوی دیگر شبیه به پیازچه اما شما متوجه است که آنها باید پیاز کوچک لامپ در پایه. این پیاز آمده از varietals که تولید لامپ و اساسا بیشتر نسخه های scallions. آنها کاشته نهال در اواخر پاییز و پس از برداشت بعدی بهار در نتیجه کلمه "بهار" در نام.

بهار پیاز شیرین و mellower به طور منظم از پیاز اما سبزی شدید تر در عطر و طعم از scallions. این لامپ می تواند سفید یا قرمز بسته به رقم و در حالی که آنها را می توان در همان راه به عنوان به طور منظم لامپ پیاز آنها بزرگ کبابی, کبابی, کل, و یا استفاده می شود مانند مروارید پیاز.

وجود دارد که اغلب به سردرگمی در مورد اینکه آیا یا نه پیاز سبز و پیاز بهار, هستند, همین, و این ممکن است ناشی از این واقعیت است که پیاز سبز هستند به نام بهار پیاز در کشورهای دیگر مانند کانادا و انگلستان است.

شما می توانید جایگزین یک دیگر ؟

طعم و بافت پیازچه و پیاز بهار مشابه هستند اما نگه داشتن در ذهن است که آنها به شدت متفاوت از طعم. من توصیه نمی با استفاده از پیاز بهار در محل scallions اگر scallions سمت چپ خام به عنوان بهار پیاز را قوی تر و عطر و طعم.

اگر شما در حال برنامه ریزی در پخت و پز پیازچه یا پیاز بهار, پس از پخت و پز را دلپذیر و حتی تفاوت بنابراین آنها نسبتا قابل تعویض برای این کار استفاده کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب