هر پنج شنبه, Bon Appétit مواد غذایی سردبیر بزرگ کارلا Lalli موسیقی طول می کشد بیش از خبرنامه ما با جای خواب-ضربه دستور غذا از آشپزخانه تست خرک یک روش پخت و پز او واقعا به و یا یک عنصر او نمی تواند متوقف کردن فکر کردن در مورد. آن را بهتر می شود: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما این نامه را قبل از هر کس دیگری.

من فکر بازگشت در اوایل هفته از اقامت در خانه اقدامات زمانی که همه ما زد در آماده سازی ناامیدی و خریداری تمام شده, کنسرو شده همه چیز. کنسرو لوبیا و کنسرو سوپ گوجه فرنگی کنسرو شده و بله—کنسرو ماهی تن (یا jarred, اگر شما علاقه داشتن). حتی به من خندید و من هنوز به به وحشت و مواجه نگردند. هفته بعد و با وجود من بسیار محدود خرید مواد غذایی من به سختی با استفاده از منابع جمع کنم. اما چه آن را برای, اگر برای غذا خوردن ؟ اجازه دهید به آن را دریافت!

وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای سالاد تن ماهی و من مطمئن هستم که شما به داد من برای انجام آن را در راه شما آن را انجام دهید و یا از راه مادر بزرگ خود را و یا خود را گام به عمه یا پسر عموی دوم یا معشوق کسی که شام میخورد آن است که من برخی از بهترین راه است. که در راه بود که دوباره ؟ باید آن را از کرفس. بهتر نیست که کرفس. به آن نیاز دارد بیشتر مایو. اشتباه بزرگی است که افراد با استفاده از مایو. اگر آن را ندارد شوید, شما از کار اخراج شدند. اگر آن شوید من آن را نمی خورند. با عرض پوزش — من فقط پیاده تورنت از نظرات شما نیست و من فرستاده نشده است. من درک می کنم. اما من اهمیتی نمی دهند. سالاد تن ماهی جهانی است و در عین حال عمیقا شخصی است. این است که چگونه من را معدن:

همیشه جفت با خیارشور و چیپس!

الکس لاو

اولین بار, ریز تاس یک کوچک موسیرپرتاب آن را در یک کاسه کوچک و فشار به اندازه کافی آب لیمو تازه به پوشش پس از آن فصل را با نمک و آن را هم بزنید. (اگر شما یک لیمو با استفاده از مورد علاقه خود را به سرکه.) اجازه دهید این اویختن در حالی که شما آمادگی هر چیز دیگری. تخلیه دو 6-هر اونس قوطی یا شیشه ماهی تن (بسته بندی شده در روغن ایده آل اما استفاده از آنچه به شما کردم) و در یک کاسه متوسط. اضافه کردن 4 قاشق غذاخوری. مایو, 1 قاشق غذاخوری. آماده ترب کوهی (یا خردل دیژون), 2 خرد pepperoncini (با آب نمک و یا استفاده از هر نوع ترشی از جمله کیمچی) و یک چند خط تیره از رنگ سبز سس تند (یا قرمز صورتی که آنچه را در دست). فصل را با مقدار زیادی نمک و فلفل و مخلوط و خمیر با چنگال تا به خوبی ترکیب شده و ماهی تن است که در تکه های کوچک. اضافه کردن خیس موسیر و آب و mixy-mix دوباره. من دوست دارم این تست گندم کامل (بیشتر مایو در آن البته) با یک دال از یخاما شما می توانید آن را در یک saltine از قرنطینه ذخیره کردن و خود پت در پشت این تصمیم.

بله, ممکن است کامپیوتر پرواز سربار و چیزهایی که هرگز عجیب و غریبتر اما من کاملا مطمئنم که جهان را در حال رفتن برای پایان دادن به فقط رتبهدهی نشده است. هر آنچه که شما مواجه نگردند شماست برای گرفتن است و ظاهر درب در یک قوطی ماهی تن هوشمند و عاقل وعده غذایی انتخاب کنید. آن را اقتصادی آن زمان کارآمد آن را خوشمزه به عنوان جهنم است. آن تن و آن را نه تسلیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im