وقتی که می آید به پخت و پز بزرگ ارسال ها و دستور العمل های Infinite بیش از حد بزرگ است به چشم پوشی از

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

دو کلمه: کلوچه حبوبات. این دقیقا آنچه در آن برای تلفن های موبایل مانند: پنی را به اندازه پنکیک پور را در یک کاسه اضافه کردن توپینگ (کره و شربت و میوه) و لذت بردن از با یک قاشق. اگر به تازگی این دستور برای تلفن های موبایل عجیب و غریب, اما همچنین نوع درخشان, سپس شما در حال حاضر درک بسیاری از Infinite. افزایش برنامه های رسانه های اجتماعی اعتصاب در برابر سرپرستی زیبایی از Instagram و آموزش از یوتیوب — آن را به یک محل برای دریافت خلاق و عجیب و غریب. و در حالی که برنامه است که احتمالا بهترین و شناخته شده برای آن یک دقیقه ویدئوها از خوش رقص و لب همگام سازی آن را نیز یک فضا برای طراحی و ایده سفر — و بله تعداد زیادی از مواد غذایی است.

وجود دارد بسیاری از پخت و پز هک توان در Infinite. در واقع در آن زمان از این مقاله با برچسب “پخت و پز هک” شد روند در کشف صفحه با بیش از 3 میلیارد views. این شامل چیزهایی مانند یک راه جدید برای آب یک لیمو, چگونه به خلاص شدن از شر چربی و به همین دلیل شما باید (یا نباید) شستشو توت فرنگی خود را با آب نمک قبل از غذا خوردن آنها را. (لطفا پایان ناهار خود را قبل از تماشای توت فرنگی تصویری — شما هشدار داده شده است.)

Infinite در حال تبدیل شدن بیش از حد بزرگ را نادیده بگیرد. حتی اگر شما نیست, در این برنامه, شما احتمالا دیده می شود Infinite محتوا. ویروسی دستور العمل های مانند شلاق, سکس سفید, پنجه, slushies به سرعت پیدا کردن راه خود را بر روی دیگر سایت های رسانه های اجتماعی یوتیوب و تالیفات اخبار سایت ها و حتی مکان هایی مانند شبکه غذایی. که به لطف به دو عامل: برنامه باعث می شود آن را آسان برای به منفجر کردن اگر این تصویری است, سرگرم کننده و کم مانع ورود برای ساخت محتوا است. این ساخته شده است Infinite محل نوآورانه ترین ایده های دستور غذا و پخت و پز هک. این فیلم سرگرم کننده و عظیم (و در حال رشد) کاربر پایگاه معنی وجود دارد هیچ کلاه خلاقیت است. در کوتاه: اگر شما در حال حاضر در پلت فرم اجتماعی شما باید باشد.

بسیاری از این نوآوری است که با Infinite گسترده مخاطبان است. رسانه های اجتماعی برنامه هفتم بیشتر دانلود برنامه در دهه گذشته و آن اخیرا به تصویب باور نکردنی 2 میلیارد محبوبیت. نوجوانان به خصوص عشق Infinite; 60 درصد از کاربران بین سنین 16 تا 24. اما بزرگسالان نیز با استفاده از نرم افزار; 26 درصد از Infinite کاربران بین سنین 25 تا 44 (و این تعداد قطعا در حال رشد).

چه می تواند شما را نشان می دهد در 15 ثانیه ؟ مقدار زیادی.

“زمانی که من شروع کردن دستور العمل های من بودند نسبتا ساده است به طوری اتصالات آنها را به 15 ثانیه بود بیش از حد دشوار است. اما به عنوان آنها رشد بیشتر و پیچیده تر مورد نیاز, مراحل, من تا به حال برای کشف کردن چه چیزی می تواند از سمت چپ و آنچه مورد نیاز نشان داده شده است به طوری که مخاطب می تواند به دنبال همراه” Spurlock می گوید. به مطمئن شوید که او ویدئوها بودند به درستی به پایان رسیده و او به سرمایه گذاری در یک ماشین حساب ،

فرسوده توسط Infinite رقص? سعی کنید مواد غذایی است.

Bernath شروع به ساخت مواد غذایی محتوا در 12 سال (او در حال حاضر 18). پس از ظاهر شدن در اولین “همه بچه” قسمت شبکه غذایی خرد شده, او شروع به غذا وبلاگ و یک Instagram account اما او منفجر شد و در Infinite بسیار سریعتر. “Infinite بازی تغییر کرده است برای من با تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی,” او توضیح می دهد. “آنها همه رشد کرده است چرا که این رشد در Infinite.” خود را در رسیدن به Infinite عظیم 1.1 میلیون با بیش از 27 میلیون لایک در فیلم های خود را.

Bernath ویژگی های موفقیت خود را به Infinite مخاطبان اینکه گرسنه غذا محتوا: “Infinite oversaturated با رقصنده و کمدی. من فکر می کنم وقتی که درست انجام شود مواد غذایی محتوا می تواند درخواست تجدید نظر به اکثریت مردم است. هر کس دوست دارد مواد غذایی است.” Infinite بزرگ پایگاه کاربر نیست و تنها چیزی که کار را برای Bernath; او همچنین با موفقیت با توجه به الگوریتم خود را کار می کند.

آن را غیر ممکن نیست به کشف چیزهای جدید

Infinite آثار متفاوت تر از بسیاری از دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی. در حالی که شما می توانید به دنبال سازندگان شما مانند بسیاری از آنچه شما می بینید نمی تواند خاص به افرادی که شما را دنبال کنید. Infinite آهنگ های واکنش خود را به <url> و سپس نشان می دهد که محتوای مشابه. اگر یک کاربر دوست دارد یک تصویری است که با استفاده از یک آهنگ خاص برنامه ممکن است نشان می دهد که کاربر بیشتر فیلم هایی که با استفاده از آن آهنگ “برای شما” صفحه. اگر کسی دیدگاه در تصویری از کسی که پخت و پز از یک دستور العمل برنامه را نشان می دهد که فرد بیشتر ویدئوها از دستور العمل های. مطالب را بسیار آسان تر برای مصرف و کشف نسبت به سایر برنامه های رسانه های اجتماعی و سازندگان می توانید این را ببینید در زمان واقعی است. زمانی که سازندگان نیز شروع به برقراری ارتباط با نظر و طرفداران خود را به شماره دیدن دستاوردهای قابل توجه است.

“درها را بزرگتر و باز تر در Infinite [نسبت به سایر سیستم عامل های اجتماعی]; شما می توانید آن را در اعداد” SayHey توضیح می دهد. “من یک smidge بیش از 424,000 followers on Infinite و در Instagram 42,000.”

بله شما بیش از حد می تواند یک Infinite ستاره

جامعه از مواد غذایی سازندگان در این برنامه در حال رشد است در بخشی به دلیل پایین مانع ورود. Bernath با استفاده از یک استودیو کامل و دوربین خدمه به تولید فیلم های یوتیوب, اما او Infinite ویدئوها ساده تر را. “[سازندگان] می توانید این فیلم ها هستند که دیده می شود توسط میلیون ها نفر از مردم که هیچ تولید با کیفیت. من شوت معدن با یک حلقه نور که من خریدم برای 20 دلار در آمازون,” او توضیح می دهد.

SayHey پژواک این: “من یک مادر و تمام وقت دانشجو پس از من ساخت یک تن از محتوا در برنامه اما بعد از من [من اول غذا تصویری و بسیاری از views] من فکر کردم” من حدس می زنم من فقط فیلم خانواده را در وعده های غذایی من هستم در حال حاضر پخت و پز برای آنها به هر حال.'” او ادامه می دهد “در Infinite هر چیزی می رود. شما نمی نیاز به یک حرفه ای; شما نمی نیاز به یک فانتزی دوربین یا تجهیزات برای ویرایش. شما فقط نیاز به از آن لذت ببرید. من شوت همه چیز را بر روی آی فون و آن را یکی از قدیمی است.”

از آن آسان است برای سازندگان شروع به ساخت محتوا و محتوا می تواند در تمام جهات مختلف. “من دوست دارم غذا جامعه در Infinite; در یک پایان شما را به شگفت شیرینی هنرمندان مجسمه سازی کودک Yoda از مدل سازی شکلات و در انتهای دیگر شما مردم ساخت فست فود, پیتزا” می گوید SayHey.

و با وجود انبوه مخاطبان و به ظاهر نامحدود محتوا نیز وجود دارد هنوز هم مقدار زیادی از اتاق را برای جدید سازندگان محتوا را به علامت خود را. “Infinite باز می شود درهای خود را به هر خالق وجود دارد خارج وجود دارد” Sayhey توضیح می دهد. Spurlock می گوید: “Infinite جامعه به طور کلی در حال حاضر به نظر می رسد آلی; این که آیا شما به دنبال برای الهام وعده غذایی سریع-پخت و پز how-tos و راهنمایی و یا دستورالعمل های دقیق برای یک وعده غذایی سازندگان شروع به انجام برسانند که نیاز دارید.” که بدان معنی است که در بین انجام #fliptheswitch چالش و آموزش طراحی رقص برای تبادل نظر ما می توانید تمام راهنمایی ها و دستور العمل های زیر #LetsCook است که در حال حاضر روند با بیش از 1.9 میلیارد views.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>