چه برای دسر هنگامی که شما در حال حاضر ساخته شده و پنج موز نان سه یکجور دوربین عکاسی دستور و پخته کیک ؟ Jenna Fischer بازیگر از دفتر (و در حال حاضر podcaster) یک ایده است که الهام بخش ما با نوع تنبل نابغه است که کلید به قرنطینه پخت و پز: یک شراب بستنی و مغز گردو.

در یک صدای جیر جیر اخیر فیشر اجازه لغزش پدرش راز ساخت یک کمی درمان ویژه ای برای خود. “حدس بزنید چه پدر و ساخته شده برای دسر ؟” screenshotted متن از فیشر مادر می خواند. سپس بدون انتظار برای پاسخ او می گوید: “شراب sundaes.”

فیشر خوشبختانه خواسته سوال واضح برای همه ما: آنچه در جهان است شراب و مغز گردو? پاسخ این است که دقیقا آنچه در آن مانند تلفن های موبایل: دو قاشق از شکلات و بستنی و خامه و گیلاس در بالا اما به جای هر یک از معمول و مغز گردو پر کردن مانند فاج داغ یا کارامل, پدر او با استفاده از یک اونس شراب قرمز. اگر شما تعجب کنید که اگر این دسر برای تلفن های موبایل مانند هوشمندانه ترین ایده در این سیاره و یا فقط ساده عجیب و غریب, Jenna مادر نیز یک مقام پاسخ به شما: “خیلی خوب بود.”

ما شده ایم بیش از مقدار زیادی از راه های خنک خود را و مغز گردو کمی بیشتر رشد کرده-تا — فانتزی فروشگاه خرید توپینگ و به طور منظم مورد استفاده در راه های غیر معمول — اما این نشان می دهد که شما لازم نیست به بیش از حد خلاق خود را با دسر. شراب قرمز و شکلات هر دو عالی هستند و آنها با هم کار کنند کاملا به ما یاد گرفته ایم که ساخت شراب قرمز شکلات داغ و شراب قرمز کیک های شکلاتی. و ما همه به دنبال یک راه آسان برای پایان دادن به روز ما با چیزی خوب و این نیاز به تقریبا هیچ کار پس چرا نه ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im