که در آن به خرید ادویه جات ترشی جات آنلاین – Bon Appétit توصیه های

می خواهید برای دریافت اساسا محتوا راه قبل از این مقالات آمار سایت ؟ مشترک شدن در مجله چاپ ما که در آن ما کشف یک موضوع واحد در هر ماه است. این زمان در اطراف: چگونه برای شروع یک ادویه جمع آوری و قرار دادن آن را به استفاده از.

به عنوان نیش دایی می گوید در تلماسه “او که کنترل ادویه کنترل جهان است.” در اینجا بر روی زمین تمایلات دور نیست. برای قرن ها, مسیرهای تجاری شده اند حک شده و اقبال و مردم اسیر و تمام ادویه—جوز و فلفل و زعفران و هل و وانیل و دارچین.

که مملو تاریخ به معنی آن را به ارزش مصرف یک ثانیه مکث در زمان بعدی شما به خودتان پیدا کنید reupping در گشنیز. عطر و طعم است که قطعا یکی از دلایل به مراقبت با که در آن شما منبع خود را ادویه جات ترشی جات. بسته به نوع و این که آیا آن را تمام و یا زمین و ادویه جات ترشی جات می تواند از دست دادن قدرت خود را در به عنوان چند به عنوان شش ماه. یک شیشه از زیره زمین می تواند امکان پذیر شده است نشستن در قفسه فروشگاه مواد غذایی چند ماه خود را با ارزش روغن فرار تبخیر در حالی که همه. سوپر مارکت خود را دارچین نیز به احتمال زیاد به سنا دارچین به جای دارچین سیلان که بد نیست فقط…کمتر خوب—و اگر شما به طور کامل مورد نقد و برچسب های شما می تواند باد با مصنوعی و طعم دهنده وانیل به جای عصاره وانیل خالص.

ادویه شکوه ادویه!

عکس های لورا موری, مواد غذایی, طراحی با کت Boytsova

اما دانستن که در آن ادویه جات ترشی جات خود آمده مهم است به دلایل دیگر نیز هست. اکثر ادویه جات ترشی جات هنوز هم رسیدن به آشپزخانه خود را در بسیار به همان شیوه آنها هلندی شرق هند شرکت عامل در قرن 17—آنها رشد کرده و یا foraged توسط کسی که در یک کشور نزدیک به استوا و آنها را از طریق دست های متعدد قبل از رسیدن به مقصد نهایی خود را. از آنجا که بسیاری از کارگزاران و معامله گران پردازنده و سایر واسطه آن زنجیره تامین به طور کلی عدم شفافیت است. و با “ادویه” در حال گرفتن تمام مدت شامل نمرات از محصولات مختلف رشد در نمرات از کشورهای مختلف هر فرد زنجیره تامین می آید با چالش های خاص خود را. هستند foragers ساخت یک دستمزد زندگی می کنند? باید ادویه جات ترشی جات شده تقلبی توسط واسطه? تغییرات آب و هوایی کشاورزان را مجبور کردن زمین های خود را?

بهترین شرط بندی شما برای خرید از یک شرکت با کوتاه ترین زنجیره تامین ممکن است—در حالت ایده آل است که منابع ادویه جات ترشی جات مستقیم از منشاء خود را به فروش می رساند و آنها را به طور مستقیم به شما. توسط پرورش روابط شخصی خود را با کشاورزان و foragers این شرکت ها نه تنها اطمینان حاصل شود که مشتریان خود را در حال گرفتن ومزه تازه, با کیفیت بالا, ادویه جات, اما همچنین که تامین کنندگان خود را در حال پرداخت نسبتا. برای ادویه تولید کنندگان بسیاری از آنها زندگی می کنند در برخی از فقیرترین کشورهای جهان مورد اعتماد و همکاری با اخلاقی وارد کننده می تواند به معنای یک مسیر به امنیت اقتصادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>