آیا شما از آن متنفرم و یا اصلا آن را در اینجا بهترین گشنیز جایگزین

گشنیز را روشن citrusy عطر و طعم است که یک جزء مهم در همه چیز از guacamole به کاری. از تمام سبزیجات تازه وجود د

توسط DASTESALAMATT در 23 اردیبهشت 1399

گشنیز را روشن citrusy عطر و طعم است که یک جزء مهم در همه چیز از guacamole به کاری. از تمام سبزیجات تازه وجود دارد خارج وجود دارد, آن را به راحتی تفرقه. برخی از افراد پیدا کردن آن را با سلیقه و صابون و تلخ در حالی که دیگران همیشه نیاز به یک دسته در یخچال نم نم به روی همه چیز و هر چیزی.

اگر شما در اولین اردوگاه شاید شما می خواهم یک جایگزینی برای گشنیز بنابراین شما لازم نیست که برای جلوگیری از هر دستور غذا را که خواستار آن است. اگر شما در دسته دوم بار وجود دارد که شما ممکن است از شاخ و برگ گیاهان تازه و نیاز به تعویض سریع ، هر چه دلیل شما باید گزینه. در اینجا سه تا از بهترین جایگزینی برای گشنیز و نحوه استفاده از آنها.

بهترین جایگزین برای گشنیز

گشنیز عطر و طعم منحصر به فرد است بنابراین این مهم است که بدانید وجود ندارد دقیق جایگزینی برای این گیاه است. برای کسانی که دوست نداشتن گشنیز طعم این چیز خوبی است. برای کسانی که نمی باید موضوع را با گشنیز و فقط لازم نیست که آن را در دسترس, این جایگزین خواهد شد هنوز هم قرض دادن پر جنب و جوش سبز رنگ روشن و ملایم عطر و طعم به مواد غذایی خود را — فقط در یک راه متفاوت است. شما می توانید با استفاده از این تعویض به طور جداگانه و یا با هم به تکرار گشنیز را روشن پوشیده از چمن عطر و طعم.

گشنیز و جعفری تخت برگ نگاه مبهم مشابه در نگاه اول که بدان معنی است که می توان آن را آسان به اشتباه آنها را هنگامی که برای خرید خوشه. جعفری برگ کمی محکم تر از گشنیز را فوق العاده نرم و برگ اما آنها را برای یک جایگزین عالی. شما از دست گشنیز را citrusy, tangy, یادداشت, اما شما هنوز هم می کنید که تازه پوشیده از چمن عطر و طعم.

تایلندی, ریحان, انواع ریحان است که اغلب در غذاهای آسیایی. کمتر آن را شیرین تر از ریحان شما را از پستو و یا نم نم در caprese سالاد و در واقع یک اشاره ظریف از ادویه به آن است. آن را نیز روشن و کمی citrusy پس از آن مبادله-در صورت گشنیز. سنتی ریحان نیز می توان یک جایگزین برای گشنیز — فقط می دانم آن را به من قرض بدهید شیرین کمتر دارای مزه تند داشته باشید.

علاوه بر اضافه کردن یک پاپ از رنگ سبز را به مواد غذایی خود را, چه گشنیز می کند این است که اضافه کردن مرکبات مانند عطر و طعم به آن است. بنابراین اگر شما می خواهم به جای آن استفاده نمی کند و یا آن را ندارید سعی کنید با اضافه کردن فشار لیمو تازه یا آب آهک به جای. شما دست بر روی چلپ چلوپ از رنگ اما آن را هنوز هم ارائه استقبال روشنایی. البته این کار نخواهد کرد اگر شما در حال تلاش برای جایگزین گشنیز در یک دستور العمل که برای تماس های بسیاری از آن مانند ورد سالسا یا سس پستو, اما آن را یک انتخاب خوب اگر آن را به سادگی یک لمس اتمام و یا چاشنی زدن.

آیا شما یک مورد علاقه جایگزین برای گشنیز تازه?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن