ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بالا بردن دست خود را اگر شما یک درک مبهم از کمپوست. شما می دانید که آن را فضیلت و خوبی برای زمین, اما شاید شما فکر می کنم که دلیل این که شما لازم نیست که یک باغ آن چیزی است که فقط مربوط به شما ؟ یا شاید شما فکر می کنم آن را فقط برای تلفن های موبایل بیش از حد سخت و یا پیچیده ؟ با توجه به راه است که کمپوست ارائه شده است که اغلب هر دو از کسانی که افکار قابل فهم است. اما آنها در اشتباه هستند. هر کس باید کمپوست — نه تنها خوب است برای زمین, اما آن را نیز خوب برای پخت و پز خود را.

لطفا به من اجازه می دهد به ایستادن روی من (سازگار با محیط زیست کاملا compostable) soapbox برای یک دقیقه به طوری که من می توانید انجام بهترین من برای تغییر ذهن خود را در مورد کمپوست. کمپوست پیچیده نیست و در همه و همه باید آن را انجام دهید (حتی کسانی از شما که در آپارتمان زندگی می کنند بدون یک گیاه زندگی می کنند) — به خصوص در حال حاضر در حالی که بسیاری از ما در حال پخت و پز بیشتر در خانه و تلاش برای کشش هر مواد غذایی حمل و نقل.

من با ترد هیپی-نوع پدر و مادر (مادر من sews قابل استفاده مجدد پارچه کیسه برای بسته بندی هدیه در ازای خرید کاغذ) و من هم یک سال را صرف زندگی و پخت و پز در کشاورزی ارگانیک. من بسیار آشنا با هنر تجزیه, اما من همچنین فکر می کنم که اکثر مردم نباید مقابله با آن در همه. درست است — من یک راه برای همه به کمپوست. خوب از لحاظ فنی آن را بیشتر شبیه به یک راه برای کمک به کمپوست. ببینید شما در واقع نمی باید به کمپوست (بدون کرم, بدون, تبدیل, هیچ چیز بیش از حد ناخالص) — شما فقط باید برای نجات خود را یادداشت و آنها را به شخص دیگری که با آنها برخورد خواهد شد.

اینجا چرا هر Kitchn خواننده (با سلام به شما!) باید کمپوست و ساده ترین راه برای انجام آن است.

نه به صدای بیش از حد ساده انگارانه اما اجازه دهید به اجرای بیش از فقط آنچه کمپوست است که دقیقا. این بسیار ساده است: آن را دوباره اذیت کردن مواد غذایی است. کمپوست طول می کشد تا تمام مواد آلی (مواد غذایی, تکه, هر چیزی که می تواند تجزیه) و معافیت های آن را به عقب را به خاک دوباره. کمپوست است به خصوص غنی نوع خاک و مواد آلی است که فوق العاده غلیظ و غنی از میکروب ها و مواد مغذی برای رشد همه چیز. اما صادقانه ساده ترین راه برای فکر کردن به کمپوست است که این بازگشت خود پس مانده غذا بازگشت به زمین به رشد مواد غذایی بیشتر به جای غرق شدن آن را به محل های دفن زباله.

3 دلیل چرا همه باید کمپوست

بله کمپوست خوب است-برای-به-زمین راه از برخورد با زباله های آشپزخانه. اما راستش بیشتر وجود دارد دلیل از آن به کمپوست. در اینجا سه تا از مورد علاقه های شما.

1. کمپوست باعث می شود شما کارآمد تر طبخ.

این تعجب آور ترین و تحقق به من وقتی که من شروع به کمپوست در خانه به عنوان یک فرد بالغ. هنگامی که من شروع به جمع آوری من تکه در یک ظرف بر ضد من شوکه شده بود در حجم. من متوجه شدم که چقدر غذا من عادت کرده اند به جای خود غلت بزنید در سطل زباله. خارج از دید, خارج از ذهن به عنوان آنها می گویند. پس با این شواهد خیره به من من شروع به دریافت یک کمی به صرفه تر و خلاق است. من شروع به گرفتن مراقبت بیشتر در پوست کندن سبزیجات حفظ به عنوان بسیاری از خوراکی مقدار که ممکن است برای پخت و پز. من از خودم پرسیدم که من ممکن است انجام این کار با تمام کسانی که برای لایه برداری و یادداشت (سلام سهام). قبل از من آن را می دانستند من کشش ارزش یک هفته از تولید به گذشته یک و نیم معنی زباله کمتر, بیشتر اتاق در بودجه مواد غذایی و کمتر سفر به فروشگاه مواد غذایی (که کلید در حال حاضر در حالی که من در تلاش برای ماندن در خانه برای پهن کردن منحنی).

از آن آسان است به نوبه خود چشم به مقدار زباله ما سخت بازپرسی کردن فقط با پخت و پز. اضافه کردن در باقی رفته و ما می توانیم همه اعتراف است که ما می تواند بهتر در استفاده از آنچه که ما و یا خوردن مواد غذایی قبل از آن می رود به پوسیدگی. تعهد به کمپوست دارای ما پاسخگو به لحاظ مالی هوشمند و سازگار با محیط زیست مسئول تصمیم گیری به عنوان آشپز خانه. این همه صادق است که آیا یا نه شما تا به حال در واقع کشت کمپوست در خانه.

2. آن را می سازد خود را در سطل زباله بوی بهتر (و خود را دفن زباله فندک).

ساخت محیط زیست مسئول تصمیم گیری همیشه آسان نیست اگر ما نمی بینیم منافع فوری. برای مثال ما ممکن است آگاهانه لینک یک ماشین سوار (فقط به خارج شدن از خانه این روزها!) با لينک مستقيم واضح تاثیر بر محیط زیست اما با این وجود همه یکسان است.

گفت: بسیاری از ما آموزش دیده اند که مغز ما به کاردانی جدا کردن زباله و بازیافت به عنوان یک به طور کلی خوب (و آسان) تمرین. فکر می کنم از کمپوست در همان رده. کمپوست تبدیل ضایعات غذایی به یک محصول قابل استفاده. این محصول غنی شدن خاک و در نهایت ایجاد بهتر-کیفیت مواد غذایی بسیار عالی است با توجه به این واقعیت است که آن را فقط چرک در محل های دفن زباله در غیر این صورت. به علاوه, شما را پیدا کنید که خود واقعی سطل زباله بوی بهتر است زمانی که وجود ندارد زباله های آلی فاسد دور در آن وجود دارد.

3. این باعث می شود شما یک بخشی از چرخه مواد غذایی.

هنگامی که شما به غذا بازگشت به زمین از طریق کمپوست شما در حال تبدیل شدن به یک کمک کننده به چرخه نه فقط مصرف کننده. تضمین می کنم که یک کشاورز در جامعه خود را که می خواهد خود را تجزیه خوبی است. چرا ؟ خوب قدیمی از مد افتاده آلی کمپوست است کارآمد و قابل اعتماد ترین راه برای افزایش سلامت خاک و باروری است. خاک سالم یعنی سبزیجات رشد سریعتر و بزرگتر و با مواد مغذی بیشتر و طعم بهتر. آن را به تولید مراتع با کیفیت بالاتر چمن برای چرای حیوانات و آن را ترویج خاک که از لحاظ بیولوژیکی متنوع و سالم (به عبارت دیگر, آن را خوب مرهم برای خسارت های ناشی از مونو-برداشت).

اگر شما فروشگاه در بازارهای کشاورزان و یا یک عضو از یک CSA شما به طور مستقیم به دلیل بیم و مزایای سالم و بیولوژیکی خاک غنی. البته شما می توانید از تولید کنندگان با خرید منظم و داوطلبانه وقت خود را, اما از دست دادن خود را از میوه و سبزی تکه فقط یک راه برای نشان دادن کشاورزان خود را چگونه سپاسگزار شما هستند. اگر تمام آنچه که برای تلفن های موبایل بیش از حد وجود دارد احتمالا در سراسر شهر بود سرویس است که به شما آمده است (بیشتر در مورد که بعد از آن).

بهترین (و ساده ترین) راه برای بسیاری از افراد به کمپوست در خانه است … نه به کمپوست در خانه

اما در حال حاضر به سوال: چگونه می توانم شما کمپوست در خانه ؟ آیا شما نیاز به انجام آن را خودتان است ؟ آیا شما نیاز به یک توده ای از دقت کالیبره تجزیه مواد غذایی پشت خود را به سطل زباله می تواند و یا بچه های swingset? مطلقا نه. این بهترین راه برای اکثریت قریب به اتفاق مردم به کمپوست است که شخص دیگری آن را برای آنها است.

درست است — بسیاری از ما فقط نیاز ندارید و یا می خواهید به انجام این کار و در واقع تبدیل پس مانده غذا را به خاک و کود آلی. به علاوه بسیاری از ما حتی نمی باغ و یا یک راه برای استفاده است که کمپوست در همه. بازی تعویض در کمپوست است به استفاده از یک سرویس که در آن شما خود را ارسال کردن تکه در یک دست کردن راه. شما به دست آورده ایم و تمام مزایای: جدا کردن مواد غذایی خود را یادداشت و تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از خود مواد غذایی محصولات فرعی و ضایعات را کاهش دفن زباله رد پا و کمک به چرخه رو به رشد مواد غذایی است. اما به واقع کمپوست خودتان را واقعا عملی است.

بنابراین شما می گویید من باید به پرداخت برای کل یک سرویس دیگر برای مقابله با کمپوست? بله. اگر به شما پرداخت توسط کیسه های برای سطل زباله یا بازیافت به عنوان شایع است در برخی از شهرستانها شما ممکن است دریابید که این هزینه اضافی قابل اغماض است.

وجود دارد دو راه اصلی برای استفاده از یک سرویس به کمپوست. شما می توانید کمپوست از طریق یک ابزار سراسر شهر بود, به عنوان در حال تبدیل شدن بیشتر هنجار در مترقی محیط زیست-فکر شهرستانها. کمپوست در حال حاضر ممکن است انتظار می رود روند برای شما ارائه شده و درست در کنار زباله های خود را بازیافت و وانت. و یا اگر شما در شهرستان زندگی می کنند ارائه می دهد که آن را رسما, شما می توانید خدمات خصوصی است که انتخاب کنید تا و رسیدگی به کمپوست. در اینجا چگونه کار می کند و آنچه انتظار می رود اگر شما استفاده از یک سرویس به صورت کمپوست خود را.

چگونه به کمپوست, راه آسان

در ابتدا شما نیاز به پیدا کردن یک سرویس است. گاهی اوقات آنها را انتخاب کنید تا حق خود را در خانه; گاهی اوقات شما نیاز به حمل و نقل خود را از تکه های به بازار کشاورزان و یا افت کردن. اما بدون در نظر گرفتن, در اینجا به طور کلی روند.

مواد غذایی خود را یادداشت ها بخش کلیدی در اینجا. به وضوح. در لیست از چیزهایی که شما می توانید کمپوست: میوه و گیاهی تکه نان و برگ چای و قهوه و غلات و حبوبات و ماکارونی و برنج و راستش تقریبا همه چیز شما می خواهم به خوردن. و حتی چیزهایی که شما نمی خورند مانند پوسته تخم مرغ, حوله کاغذی, فیلتر قهوه, شراب با چوب پنبه بستن و houseplant مواد باغچه خانهها.

مرتبط با: شگفت انگیز ترین چیز شما می توانید کمپوست (به عبارت دیگر جلوگیری از احساس گناه و فقط کمپوست این!)

یکی از بزرگ در اینجا توجه داشته باشید: اگر شما در حال دادن کمپوست را به سراسر شهر بود یک سرویس و یا یک کشاورز (روش Kitchn توصیه می کند; اطلاعات بیشتر در مورد این در مرحله 3) مطمئن شوید برای بررسی خود لیست خاص از چه چیزی قابل قبول است. اغلب خدمات ظرفیت بالاتر و بیشتر منابع به کمپوست چیزهایی که شما را در پیدا کردن مشکل در صفحه اصلی (گوشت و استخوان و چربی و غیره.).

اگر شما واقعا می خواهید به کسب کمپوست ستاره طلا, مطمئن شوید که به ریز ریز کردن تکه های بزرگ به کوچکتر بیت, به طوری که آنها شکستن سریع تر است. لازم نیست برای کاهش هر یک هویج وحشی هسته ای به 78 قطعه اما بهتر است برای جلوگیری از ریختن گفتن تمام پای به کمپوست.

2. با استفاده از یک سطل کوچک در آشپزخانه خود را و یک سطل خارج از منزل.

توصیه من به دو بخش bin سیستم. من با استفاده از کوچک به متوسط کاسه ای که روزانه من کمپوست خودرو. شما قطعا نمی باید فانتزی (راستش من با استفاده از فولاد ضد زنگ کاسه مخلوط). شما می تواند بهار را برای یک مینی ظرف به طور خاص ساخته شده برای آشپزخانه کمپوست اما شما خواهید بود تخلیه آن را هر روز پس از آن واقعا لازم است که خود را ظرف یک درب و یا یک فیلتر ذغال. هنوز هم برخی از آنها بسیار زیبا …

شما همچنین می خواهید به سرمایه گذاری در یک زن و شوهر از 5-سطل گالن (وجود دارد یک عدد بیانتها و معتنی گزینه به صورت آنلاین یافت می شود). خرید حداقل دو و مطمئن شوید که آنها دارای درب است که می تواند چفت در و ایمن! این سطل را نگه دارید یادداشت شما تجمع در آشپزخانه هر روز خواهد شد و تخلیه یک بار در هفته. (دوباره در اینجا هر چند بسیاری از خدمات را فقط به شما این سطل پس از بررسی با آنها را قبل از خرید یک!)

هر شب شما را با شتاب روزانه کمپوست و یک پیاده روی کوتاه به 5 گالن سطل. من سطل در گاراژ من, اما من می دانم که افرادی که فروشگاه آنها در خارج در یک mudroom و یا خود را تحت غرق می شود. رها کردن تکه و پوست شما جمع شده در سطل و بسته درب ایمن. مطمئن شوید که آن را بسته تنگ مهم است که به نگه داشتن من در سطل نگه داشتن مخلوقات از سطل!

3. دست خود را بزرگ سطل به حرفه ای.

همانطور که ما می گویند بالا, پیدا کردن کسی که خود را به کمپوست کلیدی است. خوب اولین قدم این است که به تماس خود را محلی زباله و بازیافت یا خدمات شهر شهرداری. برخی از شهرستانها (مانند پورتلند, من, و, سان فرانسیسکو, CA) حتی پیشنهاد کمپوست وانت به صورت رایگان و یا هزینه های کوچک خود را همراه با زباله و بازیافت خدمات. اگر یک وانت نمی خواهد آمد به شما شما باید آن را به یک بازار کشاورزان و یا مشابه سبز خدمات. نمی تواند پیدا کردن یکی از آن ؟ من تضمین وجود دارد یک کشاورز یا دو یک درایو کوتاه دور که با خوشحالی قبول خود را باطل.

هر کس شما را تا پایان با رفتن حتما به صحبت کردن با آنها در مورد استانداردها و الزامات مورد نیاز برای یادداشت و مرتب سازی بنابراین شما لازم نیست اضافه کار به صفحه خود را. برخی از سوالات را بپرسید اگر شما در حال اهدا به طور مستقیم به کشاورزان و یا بازارهای کشاورزان: چه نوع ظرف شما می خواهم این آورده ؟ (بیشتر خواهد شد که قبول 5-گالن سطل.) چگونه اغلب شما می خواهم این کاهش یافته و وجود دارد یک روز خاص و زمان ؟ آیا شما هر گونه تنظیمات خاص برای آنچه که می توانید و نمی تواند با قرار دادن کمپوست مجموعه ؟ من تکه باید آلی?

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس برای زندگی در جایی با کاربرد کمپوست زباله شهری وانت مطمئن شوید که ظرف خود را مطابق با مقررات و محل آن را در منصوب نقطه مانند در پایان از جلوی خانه خود را. اگر شما در حال رها کردن آن را به یک محلی ارضی, ضربه محکم و ناگهانی است که درب بسته و سر درب. همچنین برخی از کشاورزان و یا بازار در حال حاضر به تجارت مقدار کمی از کمپوست به پایان رسید خود را یادداشت. (این یک مزیت بزرگ برای شما اگر شما می خواهید به باغ در خانه, اما نمی خواهید خود را به مدیریت کمپوست: شما می توانید کار به پایان رسید کمپوست به تخت باغ خود را به بهبود سلامت خاک.)

من اشاره کرد که آن را ایده آل برای خود حداقل دو سطل. دلیل این است که برخی از کشاورزان ممکن است شما بخواهید به ترک کمپوست — سطل و همه — به طوری که آنها می توانید آن را در زمان خود است. این اجازه خواهد داد که شما را به فقط آن را رها کنید و روز خود را; شما باید یکی دیگر انتظار در خانه. اگر شما فقط از آزادسازی خود را کمپوست gwash سطل خود را (و یا حداقل آن را شستشو) و آماده به آن را تمام انجام دوباره.

P. S.: اگر شما نمی خواهید به یادگیری هنر تبدیل و کشت کمپوست در خانه این جزئیات فوق العاده است نقطه شروع است.

ساخت کمپوست آسان خوب است برای همه ما

و یک فکر در مورد این همه برای تلفن های موبایل کمی بیش از حد آسان است. آوردن کمپوست به شخص دیگری برای مقابله با? یک ابزار درست مثل ما زباله? بله, آن را خوب است برای همه ما برای کمپوست می شود بسیار آسان است بنابراین انتظار می رود بخش زیادی از ما هدر روند. بیشتر است که خدمات مانند این استفاده می شود بهتر آن است که برای همه ما به عنوان شهرها و شهرداری ها را ببینید تقاضا است. این یک احساس خوب انتخاب آن نیز بسیار آسان است. آن را دریافت نمی کند بهتر از آن است.

آیا شما کمپوست? شما باید انتخاب کنید تا خدمات و یا آن را در جایی ؟ به ما بگویید که همه چیز را در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de