ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

Alton Brown شده شدید رقیب در بسیاری از Kitchn مشهور, دستور العمل, درگیری, درآمد, علائم بالا در جنگ برای بهترین کیک های شکلاتی و شکلات کوکی تراشه. به طوری که آن را به انتخاب رقیب برای ما فر پخته دنده کوک کردن ما می دانستیم آلتون تا به حال به بخشی از آن. او بسیار محبوب در دستور است و از اوایل روز خوب می خوردو متصلب تا پنج ستاره و بیش از 1000 بررسی بر روی مواد غذایی شبکه وب سایت. حتی اگر من در واقع کار برای آلتون در روز, من هرگز سعی خود را بر نوزاد عقب, دنده, بنابراین من مشتاق به این دستور غذا را در یک بروید.

چگونه می توان آلتون براون نوزاد دنده عقب

شما شروع با ساخت دنده rub. آلتون را مخلوط ادویه شامل شکر قهوه ای و نمک و پودر فلفل قرمز, فلفل سیاه, کاین, هالاپینیو, چاشنی, پیر خلیج مالیده و آویشن و پودر پیاز. پس از مالش به طور کامل مخلوط جای دو قفسه از گوشت خوک نوزاد عقب, دنده بر روی یک تکه سنگین آلومینیوم فویل و نم نم مالش سخاوتمندانه بیش از هر دو طرف. این دستور اشاره می کند که مالش دستور غذا را می سازد “چند” دسته اما من بیشتر مورد نیاز از مخلوط دو قفسه از دنده. بسته بندی فویل در اطراف دنده ها و در یخچال به مدت حداقل یک ساعت. در ضمن ترکیب شراب سفید, شراب سفید, سرکه, سس ووسترشر, عسل و سیر برای تفتآبپزی مایع است. مایکروویو مخلوط برای یک دقیقه.

زمانی که دنده در حال آماده محل آنها را بر روی یک ورق پخت (اگر آنها را در یک در حال حاضر) باز یک طرف فویل و تقسیم تفتآبپزی مایع بین هر فویل کیسه. چین چین و فویل را به مهر و موم و سپس گرم کردن در 250°F برای 2 1/2 ساعت. با توجه به این ویدئو همراه, بهترین راه برای بگویید که دنده ها در حال انجام است به تکان دادن یکی از استخوان partway پایین دندانه دار کردن. اگر استخوان می چرخد کمی کلاژن حل شده در اطراف استخوان و دنده ها در حال آماده شدن برای مرحله بعدی.

پور تفتآبپزی مایع را در قابلمه ای بجوش و خروش آمدن تا نصف کاهش می یابد و ضخیم به لعاب. استفاده از یک قنادی قلم مو قلم مو لعاب بر روی دنده داد و بیداد, تا زمانی که لعاب caramelizes. برش دنده به دو بخش دنده و بازی شیر یا خط در باقی مانده لعاب.

من صادقانه بررسی آلتون کودک عقب دنده

این دستور غذا را در وعده است اما متاسفانه من نمی توان ساخت آن را دوباره. دنده ها بودند چرب و کمی بیش از حد دشوار است. من تا به حال امید زیادی برای آلتون هیچ زباله روش استفاده از کاهش مایع پخت و پز به عنوان نهایی لعاب — هوشمند آن را به استفاده از همه که خوش طعم مایع که ترکیبی است از آب میوه از دنده بیش از حد مالش ادویه و مایع تفتآبپزی خود را. متاسفانه مایع چرب بود از چربی ارائه شده پس از آن هرگز کاهش می یابد به یک لعاب و قوام با وجود نهفته به نیمی از حجم آن است. و در حالی که بافت گوشت هنوز هم حفظ جویدن که من در واقع ترجیح می دهند برای fall-off-the-استخوان دنده غشاء ساخته شده دنده ها کمی دشوار در نقاط.

هنوز هم وجود دارد برخی از takeaways از این دستور غذا. دنده گوشت خود را تا به حال بسیار rub-به جلو و طعم به خصوص پس از یک بطری سس BBQ نبود slathered در پایان. ادویه در rub بودند و متعادل اگر چه در سمت تند و تفتآبپزی مایع بسیار معطر.

در واقع وجود دارد یک نسخه از این دستور غذا خوب می خورد: اوایل سالفراهم می کند که دستورالعمل های دقیق تر و دوباره مشغول به کار rub نسبت. من با استفاده از دستور العمل آنلاین و پیدا نکردم دنده ها به بیش از حد شور اما این کتاب نسخه کاهش نمک یک سوم پس اگر شما حساس به نمک می دانیم که کاهش مقدار نیز Alton Brown-تایید شده است.

اگر شما در حال ساخت آلتون نوزاد عقب, دنده, چند نکته

آیا شما سعی آلتون کودک عقب دنده? به ما بگویید چه شما فکر می کنید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im