من در مورد تناقض یک قطعه از مشاوره ما در BA داده اند شما صد بار گفت این: بسیاری از زمان و محیط کلی محل است و نه فقط مهم است که به طور متوسط برای آشپز خانه.

اگر آن را در حال حاضر نیست خشکیده به مغز خود را با محیط کلی محل فرانسوی است به صورت “قرار” و اشاره به راه اندازی آن تمام مواد لازم و ابزار سازماندهی منظمی و toeing خط شروع. خرد شده سیر ؟ بررسی کنید. تست آجیل ؟ بررسی کنید. سویا سس در یک کاسه کوچک و chalmat و در دیگری ؟ چک چک کنید. آن را مرتب کردن بر اساس مانند چگونه من استفاده می شود برای اطمینان از پرواز من بود زیپ و کفش من بسته بود و من پرواز-دور مو به طور کامل موجود قبل از ورود به ساختمان اداری است.

اما در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از تاکید قرار داده شده در محیط کلی محل به عنوان مهم ترین چیزی که در جهان آن را همیشه نیست که انتقادی به طور متوسط برای آشپز خانه—کسی که نمی آبکاری صد وعده های غذایی در طول دوره از یک زن و شوهر از ساعت. البته اگر شما در حال ساخت یک سوپر سریع-پخت و پز ظرف مثل بزنید که در آن شما لازم نیست که زمان برای توقف این محیط کلی محل را حفظ خواهد کرد شما را در مسیر. و اگر شما در حال ساخت یک خورش را با مقدار زیادی از ادویه جات ترشی جات در آن شما را متوقف خواهد کرد از rummaging در اطراف در شربت خانه برای زمین گشنیز در حالی که زردچوبه در حال سوختن است.

یک مجموعه با یک میلیون کوچک فنجان اندازه گیری!

بیایید می گویند شما در حال ساخت یک دستور مثل این قشنگ سبزی gratin که در آن پخت و پز اتفاق می افتد در مرحله مترقی با غیر فعال زمان بین هر بخشی که در طی آن شما می تواند آمادگی برای آینده. در آن صورت خود را راه اندازی محیط کلی محل در واقع می تواند اتلاف وقت و اگر شما divvying مواد را در کاسه ایجاد بسیاری بیشتر ظروف کثیف.

در اینجا در واقع ما دستور العمل های نوشته شده به راه رفتن شما را از طریق محیط کلی محل روند. ما لیست تمام مواد را آماده فرم و سپس به شما دقیقا بگویید که برای برش و اندازه گیری, و یا مخلوط. اما بسیاری از Bon Appétit العمل (و بسیاری از دستور العمل های در جهان) انتظار می رود که شما انجام دهید که کار ذهنی خودتان. اگر شما در حال فکر کردن به خودتان “, آه, بی ادب” به یاد داشته باشید که دستور العمل های که انجام نمی ترکیب همه از دبستان به جهت تمایل به کوتاه تر و راحت تر هضم می شوند.

هنگامی که شما در حال تصمیم گیری برای محیط کلی (و چگونه به انجام آن) برای اولین بار به عنوان خوانده شده دستور العمل. به طور جدی هر چند! این طوری که شما نمی توانید بر دوش با سه ساعته سرکه در 7 p. m. و به طوری که شما درک چگونه به سرعت همه چیز با هم آمده است. سریع تر روند پخت و پز مهم تر آن است که به محیط کلی. در غیر این صورت شما در معرض خطر بیش از پخت و پز یکی از مواد تشکیل دهنده در حالی که شما آمادگی بقیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de