چرا جدی می خورد' نان کدو سبز دستور العمل نیست و ارزش وقت خود را

در هنگام انتخاب دستور العمل شامل ما نان کدو سبز دستور العمل مرحله نهایی مسابقات, من می دانستم که من می خواستم

توسط DASTESALAMATT در 24 تیر 1399

در هنگام انتخاب دستور العمل شامل ما نان کدو سبز دستور العمل مرحله نهایی مسابقات, من می دانستم که من می خواستم به شامل چهار که در هر حال متمایز از نقطه نظر. جدی می خورد' نان کدو سبز دستور بلافاصله این لایحه مناسب: آن را با استفاده از هر دو روغن زیتون و ماست یونانی را به نان اضافه و طعم و رطوبت. من تا به حال هرگز یک نان کدو سبز با این مواد پس از من مشتاق به آن را امتحان کنید.

خورد جدی شناخته شده است برای گرفتن دستور العمل تست به طور جدی (از این رو نام خود را) و انباشته از یک زیر وفادار از مواد غذایی عاشقان که به نوبه خود به آنها را برای دستور العمل های با کیفیت, بنابراین من تا به حال امید زیادی برای این نان سریع. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که من پخته آن را در خانه.

چگونه به را جدی می خورد' نان کدو سبز

شما شروع با ترکیب تخم مرغ و روغن اضافی روغن زیتون 2 فنجان کدو سبز رنده شده full-fat Greek yogurt, عصاره وانیل و قهوه ای شکر را در یک کاسه بزرگ. در یک جداگانه کاسه بزرگ ترکیب آرد و نمک و جوش شیرین و بکینگ پودر و دارچین. پور مواد خشک را مرطوب و هم بزنید و با یک کاردک لاستیکی تا زمانی که یک خمیر ضخیم اشکال. (خمیر شد و ضخیم ترین از همه کدو سبز دستور العمل نان تست کردم).

ریختن (فولد) در گردو و سپس ریختن آن به دو قرص روغن ماهی تابه. پخت در 350 درجه فارنهایت فر تا زمانی که یک خلال دندان داخل مراکز بیرون می آید پاک است. اجازه دهید سرد را در تابه به مدت 30 دقیقه و سپس برش و خدمت می کنند.

من صادقانه نقد جدی می خورد' نان کدو سبز دستور العمل

این دستور کمی از ناامیدی. خمیر شد بسیار ضخیم — کاملا متفاوت از دیگر دستور العمل های تست کردم. بافت بود سست خمیر نان بود که بسیار چسبنده و مرطوب است. آن را به قرص کسل کننده ظاهر ناصاف ساخته شده است که آنها را حداقل جذاب قرص. آن را نیز به همراه داشت بسیار چمباتمه زدن قرص که نمی افزایش بسیار زیاد است.

فراتر از ظاهر آن نان به طعم نیست که بزرگ یا. به جای اینکه غنی و cakey (کیفیت من در من نان کدو سبز) آن را متراکم و bready. من امیدوار بودم که علاوه بر این از هر دو روغن زیتون و ماست یونانی را نگه داشته و آن را مرطوب اما آن را نمی. (و من نمی توانستم حتی طعم روغن زیتون.) طعم خوب بود — با ظریف کارامل یادداشت از شکر قهوه ای و یک گرمای دلپذیر از دارچین میآید و از بافت از گردو — اما آن چیزی بود برای نوشتن صفحه اصلی درباره. آن را فقط بیش از حد متراکم و من فکر نمی کنم که توان ساخت آن را دوباره.

اگر شما در حال ساخت جدی می خورد' کدو سبز نان و چند نکته

آیا شما تا به حال پخته خورد جدی' نان کدو سبز دستور العمل است ؟ به ما بگویید چه شما فکر می کنید!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب