چرا این “کامل” کره بادام زمینی کوکی ها نیست ارزش وقت خود را

بسیاری از مردم می دانیم و عشق King Arthur Flour برای خود برجسته خط از محصولات — آرد کاکائو, پودر, پخت, مخلوط, و بیشتر. اما مجموعه خود را از دستور العمل های آنلاین است که به همان اندازه چشمگیر, پر از صدها نفر از قابل اعتماد پخت غذاها برای مبتدیان. بنابراین هنگامی که آن زمان برای انتخاب کردن دستور العمل های برای ما کره بادام زمینی کوکی دستور العمل مرحله نهایی مسابقات, من می دانستم که من می خواستم برای اضافه کردن King Arthur آرد را به مخلوط.

چه شیفته من در مورد دستور العمل های خود را است که آن را متکی بر کوتاه کردن سبزیجات به جای کره برای چربی آن منبع. در تجربه من کوکی ها ساخته شده و با کوتاه شدن تمایل به chewier و نرمتر است که دقیقا چگونه من مانند کره بادام زمینی کوکی ها. و با 4.6/5 میانگین رتبه و متعدد بررسی توصیف آنها به عنوان “کامل” من فرض من در دست خوب است. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که من به آنها بروید.

دریافت دستور العمل: King Arthur Flour کلاسیک کره بادام زمینی کوکی ها

چگونه به شاه آرتور آرد را با کره بادام زمینی کوکی ها

شما شروع به ضرب و شتم هم کوتاه, شکر, تخم مرغ, عصاره وانیل و کره بادام زمینی تا صاف. به که شما اضافه کردن آرد و بکینگ سودا و نمک و ضرب و شتم تا زمانی که کاملا ترکیب شده است. این دستور العمل آمده است که در این مرحله شما باید با اضافه کردن آب “تنها در صورت لزوم” برای کمک به خمیر گرد هم می آیند اما من خمیر شد بسیار خشک و به شدت رطوبت مورد نیاز, بنابراین من اضافه شده چهار قاشق غذا خوری. پس از کمی مخلوط کردن خمیر در نهایت تشکیل منسجم جرم است.

هنگامی که خمیر می آید با هم بخشی از آن به قاشق توپ اندازه و محل آنها را بر روی یک روغن و کاغذ اندود ورق سینی. با استفاده از یک چنگال به پهن کردن کوکی ها و ایجاد یک الگوی متقابل تخم یا پایین یک پردازنده مواد غذایی “فروشنده” به صورت یک الگوی دایره ای. پخت تا به آرامی browned و سپس انتقال آنها را بر روی یک خنک کننده رک.

من صادقانه بررسی King Arthur آرد را با کره بادام زمینی کوکی دستور غذا

متاسفانه این کوکی ها خشک بود و سلیقه خود بود underwhelming. این دستور العمل آمده است که خمیر خواهد شد “کاملا سفت” هنگامی که ساخت آن بسیار فراتر از سفت — آن را خشک و crumbly. حتی پس از اضافه کردن اختیاری آب آن سخت بود به بخش خمیر به توپ با لبه های صاف, و آن را حتی سخت تر برای مسطح کردن آنها را با یک چنگال آنها را بدون سقوط از هم جدا.

پس از پخت کوکی ها بودند شنی دانه دار و خشن است. طعم خوب بود — مانند یک اجرا از آسیاب کلاسیک کره بادام زمینی کوکی — اما بافت فقط راه بیش از حد ناخوشایند به اطراف. من فکر کردم من باید ساخته شده یک اشتباه در هنگام ساخت آنها, بنابراین من در واقع ساخته شده از خمیر یک دوم زمان و پرداخت نزدیک توجه به اندازه گیری — اما در عین حال دوباره خمیر فوق العاده خشک است. کوتاه نیز ساخته شده آنها را به طعم و مزه و کسل کننده است. آنها نه بدفقط underwhelming. من متاسفانه نمی شود ساخت این دستور دوباره.

اگر شما در حال ساخت King Arthur آرد را با کره بادام زمینی کوکی ها چند نکته

1. اندازه گیری خود را کوتاه قبل از اندازه گیری از مواد تشکیل دهنده دیگر. این صدا ممکن است احمقانه, اما آن را به شما جلوگیری از نیاز به شستشو کردن فنجان اندازه گیری چندین بار. و کمی از روغن مانده در فنجان اندازه گیری کمک خواهد کرد که تمام مواد تشکیل دهنده دیگر اسلاید سمت راست.

2. اضافه کردن آب به خمیر. این دستور اشاره می کند که اگر خمیر خیلی خشک شما می توانید با اضافه کردن کمی آب تا زمانی که یک خمیر منسجم اشکال. من دسته ای مورد نیاز مقدار زیادی از آب را به گرد هم می آیند (حدود 4 قاشق غذاخوری ارزش) و آن را هنوز هم بسیار خشک است.

3. استفاده از پایین شیشه ای یا گوشت کوب سیب زمینی برای ایجاد الگوهای در بالا. من فقط با استفاده از یک چنگال برای مسطح کردن کوکی ها اما عکس سمت King Arthur Flour سایت نشان می دهد آنها حک با طرح های جالب. اگر شما در خلق و خوی خود را به کوکی ها نگاه Insta-شایسته سعی کنید مسطح آنها را با اشیاء مختلف در آشپزخانه خود را به آنها یک الگوی خوب. King Arthur Flour توصیه می کند با استفاده از پایین از یک پردازنده مواد غذایی فروشنده به آنها یک الگوی مارپیچی.

4. بررسی کوکی ها پس از 10 دقیقه پخت. این دستور به شما دستور برای پخت این کوکی ها برای 12 تا 16 دقیقه اما چون این خمیر پس از خشک من آنها را پس از تنها 12 دقیقه و هنوز هم فکر می کردم که آنها کمی بیش از حد. اگر من برای پخت این دوباره من می کنید آنها را پس از تنها 10 دقیقه برای دیدن اگر آنها تعیین شد.

امتیاز: 3/10

آیا شما تا به حال پخته King Arthur آرد را با کره بادام زمینی کوکی دستور غذا? به ما بگویید چه شما فکر می کنید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>