خواهد گیاهی پروتئین نجات جهان است ؟

به نظر می رسید مانند این شرکت تا به حال این همه نمیفهمد بیش از وجود دارد در کالیفرنیا است. بنابراین من سمت چپ من پشم گوسفند وجانوران دیگر اندود لباس در یک پشته بر روی زمین در یک هواپیما و مجموعه ای خاموش به اکتشاف در داخل خانه از گوشت اختلال—و طعم و مزه همبرگر آنها می گویند جهان را نجات دهد.


من می رسند فراتر از گوشت بکر تست آشپزخانه در ال سگوندو فقط در زمان برای ناهار. مانند هر حرفه ای دیگر آن را یک فولاد ضد زنگ تصویب در مقابل یک خط با یک ماهی تابه سرخ کن و سوز شش محدوده. وجود دارد یک پشته از اشپزی چدن تابه و یک دشنه در پنجره ای که می گوید: “Sous vide جرم نیست.” فراتر از سر آشپز, کریس سانچز به نظر می رسد. “آیا شما آماده به طبخ با من ؟” او می پرسد.

من آنجا ایستاده و بی فایده به عنوان سانچز به من نشان می دهد که چگونه او آماده همه محصولات بسته بندی شده به فروش می رسد فراتر از آن. او آشپز فراتر از یک چیزبرگر یک فراتر از bratwurst که فراتر از سوسیس patty ایجاد شده برای Dunkin’ Donuts, و برخی از empanadas با فراتر از فربه اینو بدونیم. او گیاهان فراتر از پرچم خلال دندان در هر ظرف به عنوان یک نهایی شکوفا مانند آرمسترانگ فرود بر روی ماه.

من نیش می زنند به آینده از پروتئین با سانچز ، برگر sauced با چیزی هزار جزیره–y و nestled در داخل یک تست مستی با oozy پرتقال و پنیر و دقیقا سه ترشی سکه دو برش گوجه فرنگی و یک ترد برگ کاهو. من می گویند که کلمه wow چون من نمی دانم چه چیز دیگری می گویند. من چشایی شکار از طریق تمام اتصالات به ارزیابی آنچه که فراتر از آن. آن را مزه نیست مثل گیاهان, اما آن را کاملا نمی مانند طعم گوشت یا حداقل به نظر من کسی که فکر می کند در مورد مسائل مانند آن (به دلیل آن است). برگر خوب است در همان راه Dorito خوب است هر دو محصول مجموع یک مهندسی پیچیده معادله است.

گیاهی و گوشت شروع یو پی اس در حال فریم انسان راه گوشت به عنوان یک تکنولوژی مشکل—یک ناکارآمدی است که می توان با یک پردازنده بهتر مانند یک به روز رسانی نرم افزار بر روی لپ تاپ شما. فراتر از R&D تسهیلات کارکنان توسط مردم با دکترا از نام-droppable موسسات که تجزیه و تحلیل همه چیز را از چه مقدار آب یک همبرگر گوشت گاو منتشر شده هنگامی که آن را پخته و به همین دلیل یک patty می توانید از انار دانه قرمز به فرومایه خاکستری هنگامی که آن را در یک تابه داغ برای بیش از حد طولانی است. با استفاده از این داده ها هدف خود را به شکل از چگونه به گیاهان به عنوان سازمان ملل متحد plantlike به عنوان امکان پذیر است. بنابراین ما در حال صحبت کردن در زمینه کباب جو-و-گیاهی بتس در اینجا ما در حال صحبت کردن گیاه مولکول چرخید طریق سانتریفیوژ و smooshed به گوشتی ارسال با مخفی با تکنولوژی فرآیند “سرمایشی و فشار است.”

و در حال حاضر این نوع از گیاه مبتنی بر گوشت است در همه جا: در کنار آلی گوشت در غذاهای کامل و مقرون به صرفه مرغ در ShopRite. غیر ممکن است محصولات در حال خدمت در فلفل قرمز در مدرسه و سالن های غذاخوری در برگر پادشاهان در سراسر کشور و در منو در دیوید چانگ Momofuku Nishi در شهر نیویورک است. در 11 سال پس فراتر از گوشت راه اندازی شد (غیر ممکن آغاز کرد و دو سال پس از آن) محصولات را نقل مکان کرد و از تو رفتگی در دیوار بازار اقلام به کنجکاوی به اثبات جنبش است. فراتر از یکی از 2019 موفق ترین عرضه اولیه اوراق بهادار. به گفته های اخیر گالوپ نظرسنجی 41 درصد از آمریکایی ها تلاش کرده اند مبتنی بر گیاه گوشت. تا سال 2025 جهانی مبتنی بر گیاه گوشت در بازار است که انتظار می رود به ارزش 30 میلیارد دلار.

دیگر شرکت ها متوجه شده اند و به دنبال کت و شلوار. JBS, بزرگترین گوشت پردازش شرکت در جهان است که ساخت کارخانه بر اساس برگر در حال حاضر. تایسون جهان دومین پردازنده و بازاریاب از گوشت گاو و مرغ منتشر گیاهی قطعه در تابستان گذشته. کلاگ کارگیل شرکت نستله هورمل و Smithfield همه اضافه کردن گیاه-بر اساس گزینه های خود را به پروتئین منوها. در این بازی از اختلال که به پایان می رسد تا صرفه جویی چه کسی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im