زن 72, gored توسط گاومیش کوهان دار امریکایی در یلوستون پس از گفته شدن در عرض 10 پا برای یک عکس


هفته گذشته 72 ساله کالیفرنیایی بود gored چندین بار در پارک ملی یلو استون زمانی که او ادعا برای بدست ظرف مدت ده پا از یک گاومیش کوهان دار امریکایی به منظور گرفتن یک عکس از حیوانات وحشی.

در یک بیانیه مشترک با پارک ملی خدمات (NPS), مقامات می گویند که آنها در حال بررسی ژوئن 25 حادثه که در زمان نه چندان دور از پل خلیج اردوگاه که نشسته در نزدیکی یلو دریاچه و یکی از بزرگترین اردو در پارک. در این بیانیه Yellowstone ارشد گاومیش کوهان دار امریکایی زیست شناس کریس Geremia توضیح می دهد جدیت در فضای شخصی از گاومیش کوهان دار امریکایی و بر اهمیت ماندن حداقل 25 متری (23 متر) به دور از حیوانات:

‘مجموعه ای از حوادث که منجر به گورینگ نشان می دهد گاومیش کوهان دار امریکایی تهدید به حال بارها و بارها با نزدیک شدن به ظرف 10 پا […] گاومیش کوهان دار امریکایی حیوانات وحشی هستند که در پاسخ به تهدیدات با نمایش رفتارهای تهاجمی مانند pawing زمین خرناس ببنج سر خود را bellowing و بالا بردن دم خود را. اگر آن را ندارد, تهدید (در این مثال آن بود که یک فرد) حرکت به دور یک تهدید گاومیش کوهان دار امریکایی اتهام ممکن است. به امن در اطراف گاومیش کوهان دار امریکایی, اقامت حداقل 25 متری دور, حرکت, دور اگر آنها رویکرد و فرار و یا پیدا کردن پوشش اگر آنها را به اتهام.’

این گزارشگر دریافت مراقبت های فوری پزشکی و پرواز از طریق هلیکوپتر به آیداهو شرقی مرکز پزشکی منطقه ای. نه پس از آن اطلاعات به اشتراک گذاشته شده است در وضعیت زن در این زمان. این اولین بار نیست بازدید کنندگان مجروح شده اند و یا کشته شده در حالی که تلاش برای گرفتن عکس از حیوانات در داخل پارک ملی یلوستون با وجود هشدارهای متعدد ارسال شده در سراسر پارک و در دفتر سایت.

یک عکس فقط یکی از نشانه های بسیاری در این پارک هشدار بازدید کنندگان برای نگه داشتن فاصله خود را از حیوانات وحشی.

NPS تصریح کرد: در انتشار اخبار این دستورالعمل های زیر را برای دور نگه داشتن شما باید از های مختلف حیات وحش در پارک:

اقامت بیش از 25 متری (23 متر) به دور از تمام حیوانات بزرگ – گاومیش کوهان دار امریکایی, گوزن و گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی, گوزن, گوزن شمالی و شغالها و حداقل 100 متری (91 متر) به دور از خرس و گرگ. اگر نیاز بود به نوبه خود در اطراف و به راه دیگر برای جلوگیری از برقراری ارتباط با حیوانات وحشی در نزدیکی.’

مردم طبعا هیجان زده به عقب بر گردیم به کشف طبیعت — این حادثه رخ داده است و فقط دو روز پس از پارک دوباره باز پس محدودیت در محل قرار داده و با توجه به COVID-19 pandemic — اما آن را به ارزش خطر زندگی (یا دوربین دنده) برای شات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im