World Press Photo, مدیر عامل, Lars Boering مراحل پایین به طور ناگهانی به عنوان پایه و محور با توجه به COVID-19


سر از مطبوعات جهان عکس بنیاد پا کرده است پس از پنج سال در این نقش است. هلندی لارس Boering پیوست بنیاد در سال 2015 اما در سمت چپ بدون توضیح بسیاری از یا او و یا WPP. در یک بیانیه رسمی Boering گفت: “این یک تصمیم دشوار برای ترک این سازمان به خصوص با توجه به زمان بندی’ اما رفتن نیست به دلایل دیگر می گویند: “وقت آن است که برای من به دنبال فرصت های دیگر’.

این سازمان تنها می گوید: “امروز مطبوعات جهان عکس بنیاد اعلام کرد که مدیر عامل لارس Boering خواهد شد از خروج از سازمان و به آن می گویند این است که” سپاسگزار از لارس رهبری در طول پنج سال گذشته. در این زمان عمده استعداد برنامه ها و کمک های مالی توسعه یافته بودند دیجیتال برسد شاهد رشد قابل توجهی و یک فرمت جدید تاسیس شد به مسابقه اعلام نامزدها و برندگان به بیشتر کانون توجه داستان است که مهم است.’

پس از اعلام DPReview گفته با Boering, به طور مستقل, که گفت که او چپ بنیاد زیرا بسیاری از آنچه که او در حال برنامه ریزی برای آینده تغییر کرده است از این بیماری همه گیر کوروناویروس:

‘برخی از برنامه ها و برخی از فعالیت های در حال برگزاری و یا هرگز دوباره در همان راه. من معتقدم که ما نمی خواهد را مشاهده کنید بسیاری از جشنواره و یا رویدادهای بازگشت در آینده نزدیک و تردید که آیا بسیاری از ایده های ما خواهد شد کمک های مالی به آنها اتفاق می افتد. COVID همه چیز تغییر کرده است و بنابراین من آورده اند و من خروج رو به جلو است. قدرت من است که در رشد و دوباره تصور کنید همه چیز. آن است که بسیار برای من روشن و هیئت نظارت که جهانی عکس خبری بنیاد خواهد بود بهتر است با یک مدیر است که می توانید آن را از طریق آرام و مداوم راه به چالش کشیدن چشم انداز است که Covid19 پرده برداری کرده است.’

این سازمان می گوید این نسبت به عنوان یک “فاز جدید” است که کمک خواهد کرد که آن را به آینده اثبات مدل کسب و کار و راه کار’ به عنوان آن را بررسی جدید digital avenues و ایجاد یک جدید بین المللی مشورتی هیئت مدیره’.

Boering می افزاید: کمی واضح تر ابعاد به بخشی از بیانیه ای که اشاره به آینده تصحیح این بنیاد گفت:

‘بیش از دو سال آینده World Press Photo خواهد شد کار با دقت و مداوم به نگه داشتن رفتن و ما در حال حاضر می دانیم 2020 و 2021 خواهد بود خوب برای بنیاد. من هرگز در نظر گرفته شده برای اقامت بسیار طولانی تر از 7 سال و با تغییر زمان در حال حاضر است که در لحظه مناسب به دست بیش از آن. WPP می رسد در حال حاضر مخاطبان از 300 میلیون هنگامی که ما اعلام برندگان و رسیدن به ما در رسانه های اجتماعی در حال رشد سریع تر. چالش در حال حاضر برای کسب درآمد از این مقدار در راه حق در راه است که متناسب با ارزش های WPP و بصری روزنامه نگاری. است که در آینده بزرگ است و خواهد بود یک چالش فوق العاده برای من جانشین.’

Boerings خروج برگ بنیاد به دنبال یک رئیس جدید در حالی که موقت کسب و کار, مدیر Arnoud ون Dommele, مراحل, در زمان بودن است. این سازمان همچنین ایجاد یک بین المللی مشورتی هیئت مدیره در پایان این سال خواهد شد که ‘ارائه مشاوره استراتژیک به هیئت نظارت و هیئت اجرایی از WPPF.’

Boering می گوید DPReview که او لذت می برد زمان خود را در WPP و با افتخار از آنچه که او به دست آورد و در پنج و نیم سال:

“من سازی بنیاد به سمت تبدیل شدن به یک سازمان اختصاص داده شده به مترقی ارزش ها و اخلاق و یکی با مجموعه ای از وکالت دستور کار است. برنامه های مانند آفریقایی عکاسی خبری, پایگاه داده, 6×6 استعداد و برنامه های مختلف جهانی کارگاه ابتکارات توسط WPP به ارائه فرصت های بیشتر برای عکاسان از زمینه های مختلف. من در نظر گرفتن برخی از زمان برای یک فرصت مطالعاتی و را انتخاب کنید من مسیر جدید دقت کنید. بسیاری از پیشنهادات و طرح های در حال حاضر در راه من و برای ادامه کار من در صنایع خلاق لذت بخش خواهد بود.’

‘آینده از داستان سرایی بصری است که بسیار روشن و پول بیشتری در دسترس تر از همیشه قبل از. او وعده داده است.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد لارس Boering در مقاله ای در استرالیا را داخل تصویربرداری و بیانیه ای در این باره در مطبوعات جهان عکس سایت.

آزادی مطبوعات:

مطبوعات جهان عکس بنیاد وارد فاز جدیدی

مطبوعات جهان عکس بنیاد وارد فاز جدیدی برای اتصال جهان به داستان است که مهم

مدیر عامل لارس Boering برگ های این سازمان پس از 5 سال; ایجاد یک هیئت مشورتی بین المللی اعلام کرد

امروز مطبوعات جهان عکس بنیاد اعلام کرد که مدیر عامل لارس Boering خواهد بود ترک سازمان است. به عنوان یک نتیجه هیئت نظارت خواهد شروع به جستجو برای یک مدیر اجرایی جدید. این همزمان با آماده سازی یک رویکرد گسترده تر برای “اتصال جهان به داستانهایی که موضوع” مورد نیاز برای تغییر جهان است که ارائه شده خود را در ماه های اخیر.

گیدو ون Nispen رئیس هیئت نظارت بر: “ما همه گیر داشتن یک تاثیر بسیار زیاد بر روی هر کس و همه چیز. وثیقه آسیب بزرگ است و جهان, عکس خبری بنیاد نیز نهفته است که بستگی دارد و تا حدی در یک مدل است که سازماندهی فیزیکی نمایشگاه ها در سراسر جهان است.

سازمان سپاسگزار از لارس رهبری در طول پنج سال گذشته. در این زمان عمده استعداد برنامه ها و کمک های مالی توسعه یافته بودند دیجیتال برسد شاهد رشد قابل توجهی و یک فرمت جدید تاسیس شد به مسابقه اعلام نامزدها و برندگان به بیشتر کانون توجه داستان است که مهم است.

یک مرحله جدید برای جهانی عکس خبری آغاز می شود. یک مرحله که بر اساس یک بنیان قوی و همچنین منجر به فرصت های آینده اثبات مدل کسب و کار و راه کار. این شامل بررسی جدید digital avenues و ایجاد یک جدید بین المللی مشورتی هیئت مدیره. آزادی مطبوعات و آزادی بیان و حمایت از ویژوال روزنامه نگاری مهم تر از همیشه و به عنوان یک سازمان پیشرو است که نقش حیاتی برای ویژوال گوهای مطبوعات جهان عکس, بنیاد با حمایت بزرگ از مردم خود و همکاران را حفظ خواهد کرد در نوآوری به ارائه آن وعده داده است.”

لارس Boering مدیر عامل: “این یک تصمیم دشوار برای ترک این سازمان به خصوص با توجه به زمان بندی. آن شده است یک زمان شگفت انگیز و من فوق العاده افتخار از سازمان و تاثیر آن را به دست آورد. در این بازی جالب و چالش برانگیز برابر World Press Photo پایه و اساس کار آن است که بیشتر مربوط در حال حاضر از همیشه قبل از. تحسین من برای قصه گوهای بصری رشد کرده است و من امیدوارم که تلاش های من را کمک به بهبود کار خود و موقعیت. شخصا آن زمان برای من به دنبال فرصت های دیگر, اما من مطمئن هستم در مورد مسیر آینده برای سازمان و مطمئن هستم که جانشین می توان شناسایی به زودی.”

لارس Boering را در دست کار خود را به Arnoud ون Dommele که در خدمت به عنوان موقت مدیر کسب و کار از ماه مارس در حالی که هیئت نظارت شروع به جستجو برای یک مدیر اجرایی جدید.

بین المللی مشورتی هیئت مدیره تشکیل شده است از حدود 12 جهانی کارشناسان و تاسیس خواهد شد قبل از پایان سال 2020 است. بین المللی انجمن مشاوره ارائه مشاوره استراتژیک به هیئت نظارت و هیئت اجرایی از WPPF.

در مورد بنیاد جهانی عکس خبری

اتصال جهان به داستان است که مهم است.

ما یک پلت فرم جهانی اتصال حرفه ای و مخاطبان از طریق اعتماد ویژوال روزنامه نگاری و داستان سرایی تاسیس در سال 1955 هنگامی که یک گروه هلندی عکاسان سازماندهی یک مسابقه (“جهانی عکس خبری”) به افشای کار خود را به مخاطبان بین المللی است. پس از مسابقه رشد کرده است به جهان معتبرترین مسابقه عکاسی و از طریق ما موفق در سراسر جهان نمایشگاه برنامه ما در حال حاضر به میلیون ها نفر از مردم این داستان است که مهم است.

World Press Photo, پایه یک, خلاق, مستقل, سازمان غیر انتفاعی مستقر در شهر آمستردام هلند. ما قدردانی از حمایت جهانی ما شریک هلند کد پستی قرعه کشی و شرکای ما PwC و Aegon.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de