بله شما می توانید یخ شیر است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شیر همواره یا ضربه از دست در خانه من. ما یا نوشیدنی کل کارتن فقط در یک روز (ترک ما را به تعجب می کنم اگر ما در واقع باید خرید بیشتر) و یا ما خودمان را پیدا کنید تکاپوی آن را به پایان برساند قبل از اینکه آن را کاملا بگیرد. شاید شما می تواند مربوط. یا شاید شما خرید شیر به صورت یک دستور و یک زمان سخت با استفاده از تا بقیه.

من اغلب تعجب می کنم اگر شما می توانید یخ و شیر و این ایده به ذهن من حتی بیشتر از این روز به عنوان عرضه شیر در بسیاری از بقال و غیر قابل پیش بینی است. گاهی اوقات شیر مورد نگردند و بار دیگر آن را به نظر می رسد کاملا از بین برود بدون کارتن شیر یا خامه در چشم.

خبر خوب دارم, هر چند — این که آیا شما شده است با توجه به برداشت اضافی در شیر و یا به سادگی از یک رابطه جنسی خشن زمان رفتن را از طریق تمام کارتن قبل از آن غنایم شما می توانید یخ شیر برای بعد به آن را حتی بیشتر طول بکشد. و می رود که برای همه نوع شیر: شیر لبنی و کارخانه های مبتنی بر شیر توزیع های مبتنی بر. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد انجماد شیر است.

نمی تواند خیلی سریع به اسلاید که کارتن شیر را در فریزر. این یک ایده خوب برای مسدود کردن شیر را در یک ظرف جداگانه (یا چند ظروف) از یکی از آن بسته بندی شده در, به خصوص اگر آن را با مقوا و یا شیشه ای. شیر را گسترش می دهد زمانی که منجمد خواهد شد که به احتمال زیاد باعث مقوا و یا ظروف شیشه ای برای شکستن ترک یک ظرف غذا واقعی در فریزر خود را.

به جای انتقال شیر به یک مهر و موم شده ظرف پلاستیکی یا چند ظروف و ترک یک تا دو اینچ از اتاق در بالای ظرف. مطمئن باشید که همچنین مسدود کردن شیر قبل از تاریخ انقضا. اگر شما خرید شیر با قصد انجماد وجود دارد هیچ دلیلی برای صبر کنید. هر چه زودتر شما می توانید با ذخیره کردن آن را در فریزر بهتر است.

ذوب و با استفاده از شیر منجمد

شیر منجمد را حفظ خواهد کرد تا سه ماه در فریزر, اگر چه بهتر است به استفاده از آن زودتر از بعد آن را به عنوان می تواند جذب بوی سایر مواد غذایی در فریزر دیگر آن را در وجود دارد.

وقتی که شما آماده برای استفاده از شیر و محل آن را در یخچال به گرم شدن. بسته به اندازه ظرف ممکن است یک روز یا بیشتر به یخ. و پس از ذوب بهتر است به استفاده از شیر در عرض چند روز.

شما ممکن است توجه کنید که آب شیر جدا شده است و یا به نظر می رسد مانند آن را به یک بافت دانه دار. این می رود برای هر دو لبنی شیر و گیاهی در شیر. آن را کاملا طبیعی است این اتفاق می افتد زیرا چربی جدا در طی انجماد باعث می شود که شیر به دنبال دانه دانه. بالاتر از محتوای چربی بیشتر شما به احتمال زیاد متوجه این. بنابراین به دلیل کاهش محتوای چربی و کم چربی و شیر کم چرب تمایل به مسدود کردن کمی بهتر از شیر. برای بازگرداندن برخی از صافی پس از ذوب شما می توانید هم بزنید لرزش و یا ضرب و شتم آن را با یک همزن یا مخلوط کن غوطه ور شدن.

در حالی که آن را کاملا امن برای نوشیدن شیر که منجمد شده است از بافت است نه کاملا همان شیر منجمد است و بهترین راه حل مناسب برای پخت و پز, پخت و ساخت مخلوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>