بله, شما می توانید کاملا خود را رشد دانه های قهوه در خانه — در اینجا چگونه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما تا کنون موفق بوده است در نگه داشتن (دفعات بازدید: نه کشتن) یک گیاه خانه شما در حال حاضر می دانیم که پرورش یک چیز در زندگی می تواند فوق العاده با ارزش و درمانی. به علاوه آنها فقط کمی پایین تر نگهداری از داشتن یک حیوان خانگی. و اگر شما آماده هستید که همه چیز را به سطح بعدی خود را با گیاه خانه مجموعه, در اینجا یک ایده سرگرم کننده: چرا رشد یک گیاه خانه است که به شما پاداش با یک زندگی دیگر بزرگترین لذت های: قهوه!

مخفیانه nestled در اعماق آمازون پاسیو Lawn & Garden بخش است این چهار اینچ قهوه گیاهی است که رشد خواهد کرد به اندازه کافی بزرگ به عملکرد میوه برای بو دادن و دم کردن قهوه واقعی. آن می آید با بررسی جامد 4.4-امتیاز ستاره, تن از بررسی مثبت و هزینه کمی کمتر از $12 — یا قیمت دو فانتزی lattes از شاپ مورد علاقه خود را.

اما نگه داشتن در ذهن که در حال رشد قهوه در خانه نیست که فوری به دم کردن قهوه. با مراقبت مناسب و کمی صبر می توانید آن را در هر نقطه بین سه تا چهار سال برای گیاه خود را به تولید گل است که در نهایت شکوفه به قهوه انواع توت ها. خبر خوب این است که در عین حال شما قادر خواهید بود برای لذت بردن از تماشای گیاه تکامل از داشتن, سالم, سبز, برگ گل که شبیه یاس به ترکیدن با روشن توت قرمز که حاوی دانه های قهوه! سرگرم کننده واقعیت: قهوه لوبیا است که در واقع بذر توت و هنگامی که شما در نهایت باید به اندازه کافی میوه به برداشت از گیاه قهوه, آنها نیاز به خشک شود سپس تخم به فاش کردن باقلا سبز. که در آن نقطه شما می توانید آنها را کباب به جوانه های چشایی خود را اولویت!

همانطور که برای رشد خود گیاه قهوه در داخل خانه, همه شما نیاز است یک هوای گرم و مرطوب و سایه دار گوشه زهکشی خوب و منظم برنامه آبیاری برای گیاه خود را برای شاد ماندن و رسیدن به آن مطلوب ارتفاع شش فوت است. علاوه بر این, قهوه, گیاه, فروشنده 9GreenBox بسته در چندین نهال به قابلمه کوچک به شما (و انگشت شست خود را سبز!) بالاتر میزان موفقیت.

حالا که شما بلند مدت جدید سرگرمی و مرتب آن را هم به اتاق خود را در پنجره جدید شما گیاه قهوه. و اگر شما واقعا مشتاق آمازون نیز به فروش می رساند یک شکلات گیاه با نام مستعار Theobroma Cacao, بنابراین شما باید از عنصر کلیدی آماده برای کیک شکلاتی شما فقط در زمان جفت خود را با اولین فنجان قهوه ساخته شده از خود را بسیار خود گیاه قهوه!

ونسا Spilios

نویسندگان

ونسا و دریافت آموزش آشپزی در بوستون ایالات متحده و دارای یک پس زمینه در خانمان توسعه محصول و بازاریابی. زمانی که لوازم تست و یا در حال توسعه دستور العمل های او وقت خود را صرف نقاشی و رسیدگی به او کوچک اما توانا ایوان باغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de