بله, شما واقعا نیاز به خیس خوردن کباب کباب

چه به عشق در مورد وعده شام را در یک چوب ؟ مخلوط مواد غذایی در حال پخت و پز سریع و آسان برای دبستان کاملا بخش و سرگرم کننده برای غذا خوردن. برش مرغ و پنیر (بله پنیر!), غذاهای دریایی و استیک و توفو یا سبزیجات را کباب پسند گزش و شمارش معکوس برای شام است. اما اغلب نادیده گرفته شده جزئیات می تواند از خط خارج این سریع شام: unsoaked سیخ کباب. شام که باید کمتر از 30 دقیقه نیست در واقع آماده برای دو برابر زمانی که کل غذا منتظر سیخ کباب به شنا.

چه بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد اگر شما به سادگی نادیده گرفته خیس ؟ این مرحله واقعا لازم است یا بر اساس آشپزخانه خرافات ؟ ترک کباب خشک و شکننده و آنها چیزی بیش از آشپزی کيندلينگ. این نیست که علم کامل — راهنمایی و دم از خیس سیخ می تواند هنوز هم اغلب کاراکتر و blacken بیش کوره را در گرمای سوزان — اما آغشته به سیخ کشیده خواهد خرید شما زمان اضافی مورد نیاز برای طبخ کباب به کمال است. در اینجا سه راه برای خیس کردن خود را سیخ کشیده در پیش و در آخرین لحظه.

3 راه برای خیس کردن سیخ کباب چوبی برای کباب

اگر غوطه ور شدن کباب — حتی در پیشرفته — آیا برای شما در نظر سرمایه گذاری در مجموعه ای از با کیفیت بالا و فلز سیخ کباب. فلز سیخ قابل استفاده مجدد هستند و نیاز به هیچ آماده سازی پیش اما می دانم که آنها در حفظ گرما و می تواند دشوار است برای به مانور.

وجود دارد شما آن را دارند! فضل اشباع کباب آماده است برای نقش خود را در کوره. با صرف چند لحظه حال غوطه ور شدن کباب شما هرگز به سمت چپ ، آیا شما آماده برای به دست آوردن همه فن حریف بق? سعی کنید یکی از این دستور العمل است.

بیشتر کباب دستور العمل از Kitchn

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>