بله خود ادویه کابینه نیاز به ادویه ترشی

اگر شما تا کنون در یک نگاه دستور ترشی یا chutneys شما ممکن است مواجه می شوند یک عنصر به سادگی به نام “ادویه ترشی.” نه تنها یک ادویه, ادویه ترشی یک مخلوط چند ادویه جات ترشی جات طراحی شده برای عطر و طعم ترشی و کمک به آنها را نگه دارید ترد و بافت ترد در یخچال. شما پیدا کردن ادویه ترشی را شناور در اطراف بسیاری از jarred ترشی و گاه جمع به گوشت گاو corned بسته به عنوان به خوبی.

چه در ادویه ترشی و شما باید آن را خرید premixed و یا خود را?

طعم: ترش
محبوب ترین استفاده کنید: ترشی و حفظ

ادویه ترشی یک ترکیب است که می ایستد تا به خوبی به ترشی فرآیند و آشنایی پیچیده عطر و طعم میوهها و سبزیجات است. این معمولا شامل تمام و یا هم پاشیده ادویه جات ترشی جات به جای زمین. مخلوط است که اغلب در تور اضافه شده در طول پخت و پز و پس از آن حذف شده است.

دقیق ترکیب می تواند متفاوت باشد توسط فرد طبخ و تولید کننده. اکثر اساسی زیر عبارتند از ادویه جات ترشی جات:

دیگر ادویه جات ترشی جات ممکن است شامل موارد زیر است:

از McCormick به Penzeys بسیاری از ادویه شرکت های ارائه ترشی مخلوط, و آن را ممکن است ارزان تر به خرید آن premixed اگر شما در حال حاضر نیست که فرد ادویه جات ترشی جات. اما, آن را آسان به خود را و شما می توانید آن را به سلیقه خود و اطمینان حاصل شود که ادویه جات ترشی جات تازه. اگر شما به طور منظم به اندازه کافی از جزء ادویه جات ترشی جات در دست شما می توانید ترکیب فقط مقدار که شما نیاز دارید و حتی خیاط آن را به ظرف خاص شما در حال پخت و پز. و یا شما می توانید یک بزرگتر دسته در یک بار و نگه داشتن آن را در یک شیشه مهر و موم شده.

چگونه به استفاده از ادویه ترشی

در علاوه بر این به طور منظم تشکیل دهنده برای ترشی و حفظ میوه ها و سبزیجات, ادویه ترشی را نیز می تواند مورد استفاده در خورش و دیگر سبزیجات و غذاهای گوشت.

دستور العمل پخت و پز با ادویه ترشی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de