شما می توانید کاملا جعلی این خانه های لوکس ارتقا دهید — با تشکر از فرماندهی نوار

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هیئت مدیره-و-چاق شدن بوده است در اطراف برای سنین اما به تازگی دوباره ظهور به عنوان یک wildly محبوب معماری از ویژگی های است که مناسب برای اضافه کردن یک دوز عظیمی از شخصیت به هر اتاق. متاسفانه بسیاری از نمونه شما ببینید شامل ناخن و caulk است که همیشه امکان پذیر نیست برای اجاره. خبر خوب: من راهی برای مستاجرها به همان اثر را بدون آسیب رساندن به دیوار خود را.

این ایده به من آمد در حالی که تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید با یک paneled دیوار در آپارتمان من. من شنیده ام خودم گفت: من فقط آرزو می کنم من می تواند پوشش آن خطوط! خطوط/دندانه بودند فاصله دقیقا 16 اینچ از هم جدا و پس از سالها رنگ بودن بیش از که می داند چگونه بسیاری از مستاجران آنها بیشتر شبیه حوادث از ویژگی های طراحی. بنابراین شروع کردم به جستجو Pinterest دیدم همه دوست داشتنی مدیره و چاق شدن آموزش و بلافاصله می دانستم که آنچه من می خواستم برای انجام.

ما صاحبخانه فوق العاده سخاوتمندانه وقتی که می آید به ما اجازه می دهد برای بهبود در تخت ما, اما من احساس می کردم که با استفاده از یک تفنگ ناخن به طور دائم نصب چاق شدن (تر و تمیز) بیش از حد بود بپرسید. پس از هر دو مستاجر و صاحب خانه من آمده ام به احترام و تحسین برای فرماندهی تصویر دار زدن نوار — وجود دارد هیچ چیز من شده اند قادر به درخواست آنها. بنابراین من بلافاصله شروع به تحقیق در مورد محدودیت وزن و سطوح آنها می چسبد. من آنها را به چوب MDF, بنابراین من دستور داد چند بسته و نمیفهمد من می خواهم آن را تست. من برداشت 8′ تخته از فروشگاه های سخت افزاری به ارمغان آورد آنها را به خانه و کم و اینك آن را کاملا مشغول به کار. دیوار ناهموار بنابراین ضخامت نوارها در واقع کمک می کند تا در مناطق که در آن تابلوهای نمی خواهد که در غیر این صورت در تماس با دیوار.

اگر شما مستاجر به دنبال ایجاد دیوار تکیه خود را در آپارتمان و یا یک صاحب خانه که نمی خواهند به ارتکاب به قرار دادن یک هزار و ناخن سوراخ در دیوار خود را به این روش است که باید سعی کنید. من تصمیم به استفاده از فقط عمودی تخته بود و به اندازه کافی خوش شانس به نیاز دقیقا 8-طول پا, بنابراین وجود دارد هیچ برش درگیر علاوه بر یک قطعه کوچک در پایین به رفتن در اطراف یک خروجی. تمام من مجبور به انجام خرید تابلوهای رنگ آنها را و آنها را آویزان بر روی دیوار. اما شما قطعا می توانید آن را تغییر دهید و اضافه کردن تکه های افقی برای ایجاد مربع یا اجرای تابلوهای عمودی بخش راه تا دیوار و درپوش آن را با یک قفسه. اگر تا به حال نشده است تاج گری در اتاق ناهار خوری من اضافه شده یک افقی قطعه در بالا و همچنین پایین مانند شما به طور سنتی بر روی یک هیئت مدیره و چاق شدن دیوار. چیز زیادی در مورد این پروژه این است که شما می توانید آن را به عنوان ساده یا پیچیده به عنوان شما می خواهم. دنبال همراه برای دستورالعمل در مورد نحوه شروع کنید!

4 مرحله آسان به هیئت مدیره و چاق شدن

1. اندازه گیری دیوار به شکل از چگونه بسیاری از تابلوهای شما نیاز دارید.

اندازه گیری دیوار خود را و تعیین کنید که چگونه دور از هم می خواهید تخته قرار می گیرد. علامت هر منطقه با ترسیم یک خط عمودی از بالای دیوار به پایین. نگاه برای straightest تخته شما می توانید آنلاین و یا در فروشگاه های سخت افزاری. من به پایان رسید تا پیدا کردن 1″ × 2″ ابتدا MDF که کاملا کار می کرد اما شما همچنین می تواند استفاده از چیزی نازک تر مانند 1⁄4″ شبکه قالب گیری اگر شما کاملا صاف دیوار (که در این صورت شما احتمالا می تواند دور با استفاده از تینر فرمان پوستر نوار).

2. تر و تمیز و رنگ تخته.

تر و تمیز به اندازه تخته (در صورت نیاز) و رنگ. هنگامی که رنگ خشک محل پنج فرمان نوار جفت پایین سمت عقب شروع در بالا ، وسط و پایین; سپس پر کردن در دو شکاف بنابراین نوار فاصله به طور مساوی کردن هیئت مدیره.

حذف پوشش در فرمان و موقعیت هیئت مدیره بر روی دیوار بیش از عمودی مارک فشار به آرامی فقط در یک منطقه است. من در بر داشت هنگامی که انجام این کار ساده ترین راه برای مطبوعات چهارمین نوار از بالا به دیوار من پس از آن می تواند به راحتی محوری بقیه هیئت مدیره به واژه plumb خواندن در سطح من تمام راه را به بالا و پایین هیئت مدیره.

یک بار عمودی هیئت مدیره عمودی فشار آن بر روی دیوار در هر منطقه که در آن شما استفاده از نوار چسب و سپس حرکت به بعدی هیئت مدیره. بعد از صفحه دوم شما شروع به از آن آویزان و بقیه تخته رفتن به سرعت.

که در آن است! این فرایند بسیار ساده است و بنابراین ارزش تلاش. این خیلی ساده است در این واقعیت است که من همه را در زمان رنگ آن سفید و قرار دادن تخته پشت تا آنجا که من تصمیم گرفتم من نمی مانند “لوسیون کالامین” صورتی پرنیان. آن را فقط به عنوان آسان برای بار دوم در اطراف—من فقط مشاوره اگر شما حذف تابلوهای این است که شما تعداد هر یک بنابراین شما می دانید آن می رود که در آن زمانی که شما قرار داده و آنها را در محل.

من تخته شده اند تا برای حدود یک ماه, برخی از آثار هنری حلق آویز بر روی آنها (هر یک از هیئت مدیره نگه می دارد تا 5 پوند) به عنوان اضافه وزن و من تا به حال هیچ مشکلی با آنها ظاهر کردن دیوار. این یکی از مورد علاقه من DIYs به تاریخ, من به شدت توصیه می شود همه مستاجرها را یک چاقو در آن است. این می افزاید: فوری coziness برای بیش از حد نه پول و نه زمان بیش از حد و شما همیشه می توانید همه چیز را تغییر دهید تا بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im